1/17 Wimbachexpress
De Wimbachexpress, een nieuwe 10-persoons gondelbaan van Leitner, vervangt de 4-persoons stoeltjeslift Krössbichl in het skigebied Hochzillertal. Dankzij een geoptimaliseerd en verlengd traject worden met de nieuwe lift ook nieuwe pistes ontsloten. Tegelijkertijd ontstaat het nieuwe, exclusieve bergrestaurant Albergo in het bergstation.
De nieuwe Wimbachexpress zorgt voor een duidelijke kwaliteitsverbetering in het Hochzillertal. Het traject van de 10-persoons gondelbaan is bijna een halve kilometer langer dan dat van zijn voorganger, de 4-persoons stoeltjeslift Krössbichl.
Het dalstation van de nieuwe lift ligt op dezelfde plek. Het bergstation bevindt zich echter ongeveer 180 meter hoger en aanzienlijk verder naar het westen. Hierdoor zijn de bestaande, aantrekkelijke pistes gemakkelijker bereikbaar en ontstaan er tegelijkertijd ook nieuwe pistes vanaf het bergstation van de Wimbachexpress.
Het bergstation van de nieuwe 10-persoons gondelbaan Wimbachexpress herbergt bovendien het nieuwe, exclusieve restaurant Albergo met Italiaanse specialiteiten.
Naam lift
Wimbachexpress
Type
10-persoons gondel (met 1 kabel)
Fabrikant
LEITNER
Accommodaties bij deze lift
Bouwjaar
Hoogte/lengte
Snelheid
Duur rit
Capaciteit
Skigebiedregio
Vervangen lift
Kaltenbach (0,4 km), Hochfügen (0,1 km), Aschau im Zillertal (4 km), Ried Plaatsen bij het skigebied
Kaart met route lift: Wimbachexpress

