Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » |
|---|
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
dinsdag, 19. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 814m Temperatuur | Dal 722 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | -2°C | -1°C |
| 5 uur | -2°C | -1°C |
| 8 uur | 3°C | 4°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 11°C | 12°C |
| 17 uur | 11°C | 12°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 4°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 11,5 uur | |
| 2 uur | 5°C | 6°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 7°C | 8°C |
| 14 uur | 8°C | 9°C |
| 17 uur | 6°C | 7°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 3°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 3°C | 4°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 5°C | 6°C |
| 14 uur | 10°C | 11°C |
| 17 uur | 8°C | 9°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7,5 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 5°C | 6°C |
| 14 uur | 6°C | 7°C |
| 17 uur | 6°C | 7°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 5°C | 6°C |
| 11 uur | 9°C | 10°C |
| 14 uur | 10°C | 11°C |
| 17 uur | 10°C | 11°C |
| 20 uur | 7°C | 8°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 4 uur | |
| 2 uur | 5°C | 6°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 7°C | 8°C |
| 11 uur | 9°C | 10°C |
| 14 uur | 11°C | 12°C |
| 17 uur | 11°C | 12°C |
| 20 uur | 8°C | 9°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 9°C | 10°C |
| 11 uur | 14°C | 15°C |
| 14 uur | 14°C | 15°C |
| 17 uur | 14°C | 15°C |
| 20 uur | 10°C | 11°C |
| 23 uur | 7°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 12 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -2°C | -2°C | 3°C | 8°C | 11°C | 11°C | 6°C | 4°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | -1°C | -1°C | 4°C | 9°C | 12°C | 12°C | 7°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 11,5 uur | |||||||
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 4°C | 7°C | 8°C | 6°C | 5°C | 3°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 5°C | 5°C | 8°C | 9°C | 7°C | 6°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 4°C | 5°C | 10°C | 8°C | 6°C | 5°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 5°C | 6°C | 11°C | 9°C | 7°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7,5 uur | |||||||
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 5°C | 6°C | 6°C | 5°C | 5°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 5°C | 6°C | 7°C | 7°C | 6°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 5°C | 9°C | 10°C | 10°C | 7°C | 5°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 6°C | 10°C | 11°C | 11°C | 8°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 4 uur | |||||||
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 7°C | 9°C | 11°C | 11°C | 8°C | 5°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 5°C | 8°C | 10°C | 12°C | 12°C | 9°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 814m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 9°C | 14°C | 14°C | 14°C | 10°C | 7°C |
| Dal 722m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 10°C | 15°C | 15°C | 15°C | 11°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 12 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 0 % | 5 % | 0 % | 5 % | 15 % | 5 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 280 m | 236 m | 980 m | 1212 m | 1516 m | 1626 m | 1783 m | 1646 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 94 % | 94 % | 60 % | 45 % | 39 % | 45 % | 69 % | 80 % |
| Luchtdruk in hPa | 1014 | 1013 | 1011 | 1009 | 1007 | 1005 | 1006 | 1006 |
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | 1 l /m² | 2 l /m² | 1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1256 m | 1268 m | 1078 m | 1106 m | 1276 m | 1244 m | 1206 m | 1175 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 90 % | 99 % | 94 % | 78 % | 71 % | 89 % | 97 % | 98 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1005 | 1006 | 1005 | 1004 | 1003 | 1003 | 1003 |
| Neer- slagkans | 20 % | 40 % | 70 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | <1 l /m² | <1 l /m² | - | <1 l /m² | <1 l /m² | 1 l /m² | 3 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1293 m | 1226 m | 1040 m | 1296 m | 1329 m | 1392 m | 1423 m | 1251 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 98 % | 99 % | 97 % | 90 % | 60 % | 81 % | 95 % | 98 % |
| Luchtdruk in hPa | 1003 | 1003 | 1003 | 1004 | 1001 | 1001 | 1003 | 1005 |
| Neer- slagkans | 70 % | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 1 l /m² | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1187 m | 1329 m | 1291 m | 1314 m | 1218 m | 1297 m | 1348 m | 1364 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 98 % | 99 % | 97 % | 91 % | 93 % | 92 % | 98 % | 98 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1007 | 1008 | 1008 | 1008 | 1008 | 1009 | 1010 |
| Neer- slagkans | 40 % | 20 % | 20 % | 85 % | 85 % | 85 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - | - |
| Sneeuw- grens | 1452 m | 1421 m | 1349 m | 1420 m | 1609 m | 1675 m | 1580 m | 1535 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 97 % | 96 % | 92 % | 62 % | 53 % | 48 % | 68 % | 74 % |
| Luchtdruk in hPa | 1011 | 1012 | 1014 | 1014 | 1014 | 1015 | 1016 | 1018 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1613 m | 1499 m | 1462 m | 1436 m | 1577 m | 1686 m | 1718 m | 1842 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 73 % | 69 % | 59 % | 49 % | 46 % | 48 % | 68 % | 73 % |
| Luchtdruk in hPa | 1019 | 1019 | 1020 | 1020 | 1019 | 1019 | 1021 | 1023 |
| Neer- slagkans | 5 % | 0 % | 5 % | 20 % | 10 % | 10 % | 5 % | 0 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1828 m | 1831 m | 1858 m | 1916 m | 2206 m | 2085 m | 2160 m | 2166 m |
| Verse sneeuw Berg 814m Dal 722m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 81 % | 87 % | 63 % | 46 % | 49 % | 49 % | 72 % | 83 % |
| Luchtdruk in hPa | 1023 | 1024 | 1023 | 1021 | 1021 | 1022 | 1023 | 1025 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 11 | WZW 7 7 | WZW 11 18 | WZW 22 25 | WZW 22 25 | W 22 25 | WZW 7 7 | Z 7 7 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 11 | WZW 7 7 | WZW 11 18 | WZW 22 25 | WZW 22 25 | W 22 25 | WZW 7 7 | Z 7 7 |
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 22 | Z 14 22 | WZW 22 29 | WZW 14 18 | ZW 11 11 | ZZW 7 7 | OZW 4 7 | ZO 4 4 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 22 | Z 14 22 | WZW 22 29 | WZW 14 18 | ZW 11 11 | ZZW 7 7 | OZW 4 7 | ZO 4 4 |
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | ZZO 4 4 | ZZW 4 4 | Z 7 7 | ZZO 4 4 | OZW 11 11 | OZW 7 11 | ZW 4 7 | W 18 25 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | ZZO 4 4 | ZZW 4 4 | Z 7 7 | ZZO 4 4 | OZW 11 11 | OZW 7 11 | ZW 4 7 | W 18 25 |
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 22 | ZW 7 11 | WZW 4 7 | NW 4 4 | ZO 4 4 | WZW 11 11 | W 7 11 | WNW 7 11 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 22 | ZW 7 11 | WZW 4 7 | NW 4 4 | ZO 4 4 | WZW 11 11 | W 7 11 | WNW 7 11 |
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | NW 11 14 | NNW 14 22 | NNW 14 22 | NNW 18 22 | NNW 22 25 | NNW 22 25 | N 14 14 | N 11 11 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | NW 11 14 | NNW 14 22 | NNW 14 22 | NNW 18 22 | NNW 22 25 | NNW 22 25 | N 14 14 | N 11 11 |
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | N 14 14 | NNW 11 11 | NW 7 11 | NNW 18 18 | NNW 14 14 | NNW 14 14 | N 11 11 | NW 7 7 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | N 14 14 | NNW 11 11 | NW 7 11 | NNW 18 18 | NNW 14 14 | NNW 14 14 | N 11 11 | NW 7 7 |
| Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | W 7 7 | WNW 11 11 | W 4 7 | WNW 14 14 | NW 18 18 | NNW 11 18 | N 7 11 | NNO 7 11 |
| Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u | W 7 7 | WNW 11 11 | W 4 7 | WNW 14 14 | NW 18 18 | NNW 11 18 | N 7 11 | NNO 7 11 |
| Wind | Berg 814m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 722m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 5 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 8 uur | WZW 11 18 | WZW 11 18 |
| 11 uur | WZW 22 25 | WZW 22 25 |
| 14 uur | WZW 22 25 | WZW 22 25 |
| 17 uur | W 22 25 | W 22 25 |
| 20 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 23 uur | Z 7 7 | Z 7 7 |
| 2 uur | W 14 22 | W 14 22 |
| 5 uur | Z 14 22 | Z 14 22 |
| 8 uur | WZW 22 29 | WZW 22 29 |
| 11 uur | WZW 14 18 | WZW 14 18 |
| 14 uur | ZW 11 11 | ZW 11 11 |
| 17 uur | ZZW 7 7 | ZZW 7 7 |
| 20 uur | OZW 4 7 | OZW 4 7 |
| 23 uur | ZO 4 4 | ZO 4 4 |
| 2 uur | ZZO 4 4 | ZZO 4 4 |
| 5 uur | ZZW 4 4 | ZZW 4 4 |
| 8 uur | Z 7 7 | Z 7 7 |
| 11 uur | ZZO 4 4 | ZZO 4 4 |
| 14 uur | OZW 11 11 | OZW 11 11 |
| 17 uur | OZW 7 11 | OZW 7 11 |
| 20 uur | ZW 4 7 | ZW 4 7 |
| 23 uur | W 18 25 | W 18 25 |
| 2 uur | W 14 22 | W 14 22 |
| 5 uur | ZW 7 11 | ZW 7 11 |
| 8 uur | WZW 4 7 | WZW 4 7 |
| 11 uur | NW 4 4 | NW 4 4 |
| 14 uur | ZO 4 4 | ZO 4 4 |
| 17 uur | WZW 11 11 | WZW 11 11 |
| 20 uur | W 7 11 | W 7 11 |
| 23 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 2 uur | NW 11 14 | NW 11 14 |
| 5 uur | NNW 14 22 | NNW 14 22 |
| 8 uur | NNW 14 22 | NNW 14 22 |
| 11 uur | NNW 18 22 | NNW 18 22 |
| 14 uur | NNW 22 25 | NNW 22 25 |
| 17 uur | NNW 22 25 | NNW 22 25 |
| 20 uur | N 14 14 | N 14 14 |
| 23 uur | N 11 11 | N 11 11 |
| 2 uur | N 14 14 | N 14 14 |
| 5 uur | NNW 11 11 | NNW 11 11 |
| 8 uur | NW 7 11 | NW 7 11 |
| 11 uur | NNW 18 18 | NNW 18 18 |
| 14 uur | NNW 14 14 | NNW 14 14 |
| 17 uur | NNW 14 14 | NNW 14 14 |
| 20 uur | N 11 11 | N 11 11 |
| 23 uur | NW 7 7 | NW 7 7 |
| 2 uur | W 7 7 | W 7 7 |
| 5 uur | WNW 11 11 | WNW 11 11 |
| 8 uur | W 4 7 | W 4 7 |
| 11 uur | WNW 14 14 | WNW 14 14 |
| 14 uur | NW 18 18 | NW 18 18 |
| 17 uur | NNW 11 18 | NNW 11 18 |
| 20 uur | N 7 11 | N 7 11 |
| 23 uur | NNO 7 11 | NNO 7 11 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:46 uur 05:24 uur 20:32 uur 21:10 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:28 uur 16:27 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:45 uur 05:22 uur 20:33 uur 21:11 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:45 uur 17:51 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:43 uur 05:21 uur 20:35 uur 21:13 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:04 uur 19:18 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:42 uur 05:20 uur 20:36 uur 21:14 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:29 uur 20:48 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:40 uur 05:19 uur 20:37 uur 21:16 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:03 uur 22:15 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:39 uur 05:17 uur 20:39 uur 21:17 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:52 uur 23:29 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:38 uur 05:16 uur 20:40 uur 21:19 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:56 uur - uur | |
| wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » |
|---|
Weer Stoaninger Alm – Schönau im Mühlkreis / Skiweer & weer in de bergen Stoaninger Alm – Schönau im Mühlkreis
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie