Bohinj
11,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 569 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | 5/14 °C |
zo | -2/8 °C | 4/18 °C |
ma | 1/9 °C | 6/18 °C |
di | 2/9 °C | 8/18 °C |
wo | 3/11 °C | 9/21 °C |
do | 5/11 °C | 10/22 °C |
vr | 5/14 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1800 m | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 3/11 °C | 5/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 569 m | 5/14 °C | 4/18 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/23 °C |
0,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 555 m |
|---|---|---|
za | 0/8 °C | 5/14 °C |
zo | 0/10 °C | 4/18 °C |
ma | 3/11 °C | 6/18 °C |
di | 4/11 °C | 8/18 °C |
wo | 5/13 °C | 9/21 °C |
do | 7/13 °C | 10/22 °C |
vr | 7/16 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 633 m | 0/8 °C | 0/10 °C | 3/11 °C | 4/11 °C | 5/13 °C | 7/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 555 m | 5/14 °C | 4/18 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/23 °C |
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1549 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 1/9 °C |
zo | -1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 2/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 5/12 °C |
wo | 4/13 °C | 6/14 °C |
do | 6/13 °C | 8/14 °C |
vr | 6/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1549 m | -1/8 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 1290 m | 1/9 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 8/14 °C | 8/17 °C |
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
za | 4/13 °C | 5/14 °C |
zo | 3/17 °C | 4/18 °C |
ma | 5/17 °C | 6/18 °C |
di | 7/17 °C | 8/18 °C |
wo | 8/20 °C | 9/21 °C |
do | 9/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 690 m | 4/13 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Dal 570 m | 5/14 °C | 4/18 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/23 °C |
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1575 m | Dal 1370 m |
|---|---|---|
za | -1/7 °C | 0/9 °C |
zo | -1/9 °C | 0/11 °C |
ma | 2/10 °C | 3/12 °C |
di | 3/10 °C | 4/12 °C |
wo | 4/12 °C | 5/14 °C |
do | 6/12 °C | 7/14 °C |
vr | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1575 m | -1/7 °C | -1/9 °C | 2/10 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 6/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 1370 m | 0/9 °C | 0/11 °C | 3/12 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 7/17 °C |
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1330 m | Dal 1283 m |
|---|---|---|
za | 0/9 °C | 1/10 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/12 °C | 4/13 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 5/14 °C | 6/15 °C |
do | 7/14 °C | 8/15 °C |
vr | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1330 m | 0/9 °C | 0/11 °C | 3/12 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 1283 m | 1/10 °C | 1/12 °C | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/15 °C | 8/15 °C | 8/18 °C |
Weer rondom Bohinj
Meer skiweer
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Bohinj voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie



