Slovenië

Skiweer Bohinjska Bistrica

Weersverwachting voor het skigebied in Bohinjska Bistrica en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Bohinjska Bistrica

11,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1800 m Dal 569 m
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 7/9 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 5/11 °C
zo
buien
-2/7 °C 4/17 °C
ma
buien
1/7 °C 7/16 °C
di
buien
1/9 °C 7/18 °C
wo
buien
4/10 °C 11/19 °C
do
buien
5/13 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 1800 m -2/2 °C -3/2 °C -2/7 °C 1/7 °C 1/9 °C 4/10 °C 5/13 °C
Dal 569 m 7/9 °C 5/11 °C 4/17 °C 7/16 °C 7/18 °C 11/19 °C 10/23 °C
1,2 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 633 m Dal 555 m
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 7/9 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 5/11 °C
zo
buien
0/9 °C 4/17 °C
ma
buien
3/9 °C 7/16 °C
di
buien
3/11 °C 7/18 °C
wo
buien
6/12 °C 11/19 °C
do
buien
7/15 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 633 m 0/2 °C -1/2 °C 0/9 °C 3/9 °C 3/11 °C 6/12 °C 7/15 °C
Dal 555 m 7/9 °C 5/11 °C 4/17 °C 7/16 °C 7/18 °C 11/19 °C 10/23 °C
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1549 m Dal 1290 m
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/7 °C
zo
buien
-1/9 °C 1/10 °C
ma
buien
2/9 °C 4/10 °C
di
buien
2/11 °C 4/12 °C
wo
buien
5/12 °C 7/13 °C
do
buien
6/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 1549 m -1/2 °C -2/2 °C -1/9 °C 2/9 °C 2/11 °C 5/12 °C 6/15 °C
Dal 1290 m 1/2 °C 0/7 °C 1/10 °C 4/10 °C 4/12 °C 7/13 °C 8/16 °C
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 570 m
vr
buien
6/8 °C 7/9 °C
za
buien
4/10 °C 5/11 °C
zo
buien
3/16 °C 4/17 °C
ma
buien
6/15 °C 7/16 °C
di
buien
6/17 °C 7/18 °C
wo
buien
10/18 °C 11/19 °C
do
helder
9/22 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
Berg 690 m 6/8 °C 4/10 °C 3/16 °C 6/15 °C 6/17 °C 10/18 °C 9/22 °C
Dal 570 m 7/9 °C 5/11 °C 4/17 °C 7/16 °C 7/18 °C 11/19 °C 10/23 °C
19,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1575 m Dal 1370 m
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/7 °C
zo
buien
-1/8 °C 0/10 °C
ma
buien
2/8 °C 3/10 °C
di
buien
2/10 °C 3/12 °C
wo
buien
5/11 °C 6/13 °C
do
buien
6/14 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 1575 m -1/2 °C -2/2 °C -1/8 °C 2/8 °C 2/10 °C 5/11 °C 6/14 °C
Dal 1370 m 0/2 °C -1/7 °C 0/10 °C 3/10 °C 3/12 °C 6/13 °C 7/16 °C
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1330 m Dal 1283 m
vr
ijzel
0/2 °C 1/6 °C
za
buien
-1/7 °C 0/8 °C
zo
buien
0/10 °C 1/11 °C
ma
buien
3/10 °C 4/11 °C
di
buien
3/12 °C 4/13 °C
wo
buien
6/13 °C 7/14 °C
do
buien
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 1330 m 0/2 °C -1/7 °C 0/10 °C 3/10 °C 3/12 °C 6/13 °C 7/16 °C
Dal 1283 m 1/6 °C 0/8 °C 1/11 °C 4/11 °C 4/13 °C 7/14 °C 8/17 °C

Weer rondom Bohinjska Bistrica

Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Bohinjska Bistrica voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie