Einsiedeln
11,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1593 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/2 °C |
vr | -6/1 °C | -1/1 °C |
za | -3/2 °C | 1/2 °C |
zo | -2/7 °C | 0/9 °C |
ma | -1/10 °C | 4/10 °C |
di | 0/12 °C | 5/12 °C |
wo | 3/12 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1593 m | -2/2 °C | -6/1 °C | -3/2 °C | -2/7 °C | -1/10 °C | 0/12 °C | 3/12 °C |
| Dal 1070 m | 1/2 °C | -1/1 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 8/12 °C |
1,2 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1113 m | Dal 918 m |
|---|---|---|
do | -1/5 °C | -1/6 °C |
vr | -2/2 °C | -2/5 °C |
za | -2/5 °C | -2/6 °C |
zo | 0/9 °C | 0/10 °C |
ma | 4/10 °C | 4/11 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1113 m | -1/5 °C | -2/2 °C | -2/5 °C | 0/9 °C | 4/10 °C | 6/12 °C | 7/15 °C |
| Dal 918 m | -1/6 °C | -2/5 °C | -2/6 °C | 0/10 °C | 4/11 °C | 6/13 °C | 7/16 °C |
2,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 1/10 °C |
vr | -1/5 °C | 3/9 °C |
za | 1/6 °C | 4/10 °C |
zo | 1/10 °C | 4/14 °C |
ma | 4/13 °C | 5/15 °C |
di | 5/15 °C | 6/15 °C |
wo | 7/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1020 m | 1/7 °C | -1/5 °C | 1/6 °C | 1/10 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 950 m | 1/10 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 4/14 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 7/18 °C |
9,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 1180 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 0/7 °C |
vr | -3/2 °C | -3/6 °C |
za | -1/2 °C | -1/6 °C |
zo | 1/9 °C | 1/9 °C |
ma | 2/12 °C | 2/12 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1220 m | 0/7 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | 2/12 °C | 4/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 1180 m | 0/7 °C | -3/6 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 2/12 °C | 4/14 °C | 7/16 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1056 m | Dal 882 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 1/8 °C |
vr | -2/6 °C | -2/7 °C |
za | 0/7 °C | 0/7 °C |
zo | 0/10 °C | 2/10 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1056 m | 1/7 °C | -2/6 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 3/13 °C | 5/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 882 m | 1/8 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 5/15 °C | 8/17 °C |
Weer rondom Einsiedeln
Meer skiweer
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Einsiedeln voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie
