Gersfeld
2,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/8 °C | 2/10 °C |
zo | 1/9 °C | 2/11 °C |
ma | 4/12 °C | 5/14 °C |
di | 5/11 °C | 6/13 °C |
wo | 9/11 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 840 m | 1/2 °C | 1/7 °C | 1/8 °C | 1/9 °C | 4/12 °C | 5/11 °C | 9/11 °C |
| Dal 660 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 5/14 °C | 6/13 °C | 10/13 °C |
10,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 935 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/10 °C |
vr | 0/9 °C | 1/11 °C |
za | 0/11 °C | 1/13 °C |
zo | 1/12 °C | 2/14 °C |
ma | 4/15 °C | 5/17 °C |
di | 4/14 °C | 5/16 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 935 m | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C | 4/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 720 m | 1/10 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/16 °C | 8/16 °C |
5,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 808 m | Dal 712 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/10 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/12 °C | 1/13 °C |
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 808 m | 1/2 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 2/13 °C | 5/16 °C | 5/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 712 m | 1/10 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/16 °C | 8/16 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 748 m | Dal 696 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 1/11 °C | 1/11 °C |
za | 1/13 °C | 1/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 748 m | 1/10 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 696 m | 1/10 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/16 °C | 8/16 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 813 m | Dal 734 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 2/8 °C | 2/9 °C |
za | 2/9 °C | 2/10 °C |
zo | 2/10 °C | 2/11 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 10/12 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 813 m | 1/2 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 10/12 °C |
| Dal 734 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 5/14 °C | 6/13 °C | 10/13 °C |
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 2/8 °C | 2/9 °C |
za | 2/9 °C | 2/10 °C |
zo | 2/10 °C | 2/11 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 10/12 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 830 m | 1/2 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 10/12 °C |
| Dal 775 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 5/14 °C | 6/13 °C | 10/13 °C |
Weer rondom Gersfeld
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Gersfeld voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie