Todtnau
0,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1026 m | Dal 662 m |
|---|---|---|
wo | 1/6 °C | 2/8 °C |
do | -1/4 °C | 0/6 °C |
vr | -1/2 °C | 0/6 °C |
za | 0/6 °C | 1/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/11 °C |
ma | 4/9 °C | 5/11 °C |
di | 5/9 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1026 m | 1/6 °C | -1/4 °C | -1/2 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 4/9 °C | 5/9 °C |
| Dal 662 m | 2/8 °C | 0/6 °C | 0/6 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 5/11 °C | 6/11 °C |
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -1/4 °C | 1/7 °C |
do | -3/2 °C | -1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/5 °C |
za | -2/2 °C | 0/7 °C |
zo | 0/7 °C | 2/10 °C |
ma | 2/7 °C | 4/10 °C |
di | 3/7 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1400 m | -1/4 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | 2/7 °C | 3/7 °C |
| Dal 1000 m | 1/7 °C | -1/5 °C | -1/5 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 4/10 °C | 5/10 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1243 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
wo | 0/4 °C | 2/7 °C |
do | -2/2 °C | 0/5 °C |
vr | -2/2 °C | 0/5 °C |
za | -1/2 °C | 1/7 °C |
zo | 1/7 °C | 3/10 °C |
ma | 3/7 °C | 5/10 °C |
di | 4/7 °C | 6/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1243 m | 0/4 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | 1/7 °C | 3/7 °C | 4/7 °C |
| Dal 980 m | 2/7 °C | 0/5 °C | 0/5 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 5/10 °C | 6/10 °C |
2,9 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 992 m | Dal 818 m |
|---|---|---|
wo | 1/9 °C | 3/11 °C |
do | 1/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/6 °C | 3/8 °C |
za | 3/9 °C | 4/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/14 °C |
ma | 6/12 °C | 7/13 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 992 m | 1/9 °C | 1/8 °C | 2/6 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 818 m | 3/11 °C | 4/9 °C | 3/8 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 7/13 °C | 6/13 °C |
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1153 m | Dal 1025 m |
|---|---|---|
wo | 0/5 °C | 1/7 °C |
do | -2/2 °C | -1/5 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/7 °C |
zo | 1/8 °C | 2/10 °C |
ma | 3/8 °C | 4/10 °C |
di | 4/8 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1153 m | 0/5 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 4/8 °C |
| Dal 1025 m | 1/7 °C | -1/5 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 4/10 °C | 5/10 °C |
Weer rondom Todtnau
Meer skiweer
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Todtnau voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie
