Begin seizoen het westen van Oostenrijk (opening skigebied)

Skigebieden gerangschikt op de eerstvolgende opening van het skiseizoen in het westen van Oostenrijk - Seizoensopening in het westen van Oostenrijk voor skiërs


Opening skigebied het westen van Oostenrijk (startsein skiseizoen)

98 Seizoensbegin in het westen van Oostenrijk met openingsdatum in de toekomst

0 binnenkort open

4 skigebieden al geopend


het westen van Oostenrijk: begin van het skiseizoen (begin skiën)

51-98 van 98 skigebieden

Seizoen 12.12.2026 - 02.05.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 29.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 29.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 21.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 29.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 11.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 21.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 18.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 21.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 25.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 28.02.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 28.02.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 20.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 24.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 25.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 25.12.2026 - 18.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 26.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten
51-98 van 98 skigebieden