Skiweer Ain
Weersverwachting in het departement Ain voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Ain voor 7 dagen
Weer Ain
Weer in het departement Ain voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Ain voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ain
- Ain – Beperken tot
Toeristische regio:
Overige:
Ain – Gaan naarBergketen:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1680 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 1/10 °C |
do | -1/1 °C | 1/5 °C |
vr | -2/-2 °C | 1/2 °C |
za | -4/3 °C | -1/7 °C |
zo | -4/7 °C | -1/11 °C |
ma | 0/2 °C | 3/12 °C |
di | 2/6 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1680 m | -2/6 °C | -1/1 °C | -2/-2 °C | -4/3 °C | -4/7 °C | 0/2 °C | 2/6 °C |
| Dal 900 m | 1/10 °C | 1/5 °C | 1/2 °C | -1/7 °C | -1/11 °C | 3/12 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1533 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -1/7 °C | 2/11 °C |
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -1/-1 °C | 1/2 °C |
za | -3/4 °C | 0/8 °C |
zo | -3/8 °C | 0/12 °C |
ma | 1/8 °C | 4/12 °C |
di | 3/6 °C | 6/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1533 m | -1/7 °C | -1/2 °C | -1/-1 °C | -3/4 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 3/6 °C |
| Dal 1000 m | 2/11 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 0/8 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 6/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1240 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
wo | 3/12 °C | 3/13 °C |
do | 1/2 °C | 1/7 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 0/10 °C | 0/11 °C |
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/8 °C | 7/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1240 m | 3/12 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 6/13 °C | 7/8 °C |
| Dal 950 m | 3/13 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 6/14 °C | 7/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
wo | 3/10 °C | 3/13 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 1/1 °C | 1/2 °C |
za | 0/7 °C | 0/11 °C |
zo | 0/11 °C | 1/14 °C |
ma | 4/11 °C | 6/14 °C |
di | 5/9 °C | 7/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1350 m | 3/10 °C | 1/2 °C | 1/1 °C | 0/7 °C | 0/11 °C | 4/11 °C | 5/9 °C |
| Dal 1100 m | 3/13 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 6/14 °C | 7/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
wo | -1/6 °C | 3/12 °C |
do | 0/1 °C | 1/2 °C |
vr | -1/-1 °C | 1/2 °C |
za | -3/3 °C | 0/9 °C |
zo | -3/7 °C | 0/13 °C |
ma | 1/8 °C | 4/13 °C |
di | 3/6 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1181 m | -1/6 °C | 0/1 °C | -1/-1 °C | -3/3 °C | -3/7 °C | 1/8 °C | 3/6 °C |
| Dal 1070 m | 3/12 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 5/11 °C |
1-5 van 5 skigebieden


