Skiweer Cantal
Weersverwachting in het departement Cantal voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Cantal voor 7 dagen
Weer Cantal
Weer in het departement Cantal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Cantal voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Cantal
- Cantal – Gaan naar
Bergketens:
Park:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 1160 m |
|---|---|---|
ma | 0/2 °C | 4/11 °C |
di | -4/6 °C | 0/11 °C |
wo | -3/2 °C | 1/11 °C |
do | -4/1 °C | 0/2 °C |
vr | -6/3 °C | -2/8 °C |
za | -7/6 °C | -3/11 °C |
zo | -4/12 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1820 m | 0/2 °C | -4/6 °C | -3/2 °C | -4/1 °C | -6/3 °C | -7/6 °C | -4/12 °C |
| Dal 1160 m | 4/11 °C | 0/11 °C | 1/11 °C | 0/2 °C | -2/8 °C | -3/11 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1369 m | Dal 1230 m |
|---|---|---|
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 0/11 °C | 1/12 °C |
do | -1/2 °C | 0/7 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -4/11 °C | -3/12 °C |
zo | -2/15 °C | -1/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1369 m | 3/10 °C | 1/11 °C | 0/11 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | -2/15 °C |
| Dal 1230 m | 4/11 °C | 2/12 °C | 1/12 °C | 0/7 °C | -2/2 °C | -3/12 °C | -1/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden



