Skiweer Dreisamtal

Weersverwachting in het Dreisamtal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Dreisamtal voor 7 dagen


Weer Dreisamtal

Weer in het Dreisamtal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Dreisamtal voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Dreisamtal

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1200 m Dal 950 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 3/10 °C
zo
helder
1/12 °C 1/14 °C
ma
onweer
5/13 °C 5/15 °C
di
bewolkt
6/12 °C 6/14 °C
wo
zonnig
7/16 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
zonnig
Berg 1200 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/12 °C 5/13 °C 6/12 °C 7/16 °C
Dal 950 m 1/9 °C 1/2 °C 3/10 °C 1/14 °C 5/15 °C 6/14 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1265 m Dal 1140 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
zo
helder
1/8 °C 2/9 °C
ma
onweer
4/9 °C 5/10 °C
di
bewolkt
5/11 °C 6/12 °C
wo
zonnig
6/12 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
zonnig
Berg 1265 m -2/2 °C -1/2 °C -1/2 °C 1/8 °C 4/9 °C 5/11 °C 6/12 °C
Dal 1140 m -1/2 °C 0/2 °C 0/2 °C 2/9 °C 5/10 °C 6/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 1285 m Dal 1070 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/6 °C
zo
helder
1/7 °C 2/9 °C
ma
onweer
4/8 °C 5/10 °C
di
bewolkt
5/10 °C 6/12 °C
wo
zonnig
6/11 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
zonnig
Berg 1285 m -2/2 °C -1/2 °C -1/2 °C 1/7 °C 4/8 °C 5/10 °C 6/11 °C
Dal 1070 m -1/2 °C 0/2 °C 0/6 °C 2/9 °C 5/10 °C 6/12 °C 7/13 °C
1-3 van 3 skigebieden