Skiweer Estrië
Weersverwachting in Estrië voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in Estrië voor 7 dagen
Weer Estrië
Weer in Estrië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Estrië voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Estrië
- Estrië – Gaan naar
Bergketen:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 553 m | Dal 185 m |
|---|---|---|
za | 6/18 °C | 8/21 °C |
zo | 8/17 °C | 10/20 °C |
ma | 5/19 °C | 7/22 °C |
di | 13/25 °C | 15/28 °C |
wo | 11/22 °C | 13/25 °C |
do | 6/10 °C | 8/13 °C |
vr | 2/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 553 m | 6/18 °C | 8/17 °C | 5/19 °C | 13/25 °C | 11/22 °C | 6/10 °C | 2/14 °C |
| Dal 185 m | 8/21 °C | 10/20 °C | 7/22 °C | 15/28 °C | 13/25 °C | 8/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 317 m |
|---|---|---|
za | 6/18 °C | 8/20 °C |
zo | 8/17 °C | 10/19 °C |
ma | 5/19 °C | 7/21 °C |
di | 13/25 °C | 15/27 °C |
wo | 11/22 °C | 13/24 °C |
do | 6/10 °C | 8/12 °C |
vr | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 850 m | 6/18 °C | 8/17 °C | 5/19 °C | 13/25 °C | 11/22 °C | 6/10 °C | 2/14 °C |
| Dal 317 m | 8/20 °C | 10/19 °C | 7/21 °C | 15/27 °C | 13/24 °C | 8/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 714 m | Dal 239 m |
|---|---|---|
za | 6/18 °C | 8/21 °C |
zo | 8/17 °C | 10/20 °C |
ma | 5/19 °C | 7/22 °C |
di | 13/25 °C | 15/28 °C |
wo | 11/22 °C | 13/25 °C |
do | 6/10 °C | 8/13 °C |
vr | 2/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 714 m | 6/18 °C | 8/17 °C | 5/19 °C | 13/25 °C | 11/22 °C | 6/10 °C | 2/14 °C |
| Dal 239 m | 8/21 °C | 10/20 °C | 7/22 °C | 15/28 °C | 13/25 °C | 8/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
za | 3/18 °C | 5/22 °C |
zo | 7/20 °C | 9/24 °C |
ma | 5/23 °C | 7/27 °C |
di | 12/27 °C | 14/31 °C |
wo | 14/25 °C | 16/29 °C |
do | 1/14 °C | 3/18 °C |
vr | -1/12 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 860 m | 3/18 °C | 7/20 °C | 5/23 °C | 12/27 °C | 14/25 °C | 1/14 °C | -1/12 °C |
| Dal 400 m | 5/22 °C | 9/24 °C | 7/27 °C | 14/31 °C | 16/29 °C | 3/18 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 332 m | Dal 250 m |
|---|---|---|
za | 8/20 °C | 8/21 °C |
zo | 9/17 °C | 9/18 °C |
ma | 7/25 °C | 7/26 °C |
di | 17/28 °C | 17/29 °C |
wo | 12/25 °C | 12/26 °C |
do | 4/11 °C | 4/12 °C |
vr | 0/12 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 332 m | 8/20 °C | 9/17 °C | 7/25 °C | 17/28 °C | 12/25 °C | 4/11 °C | 0/12 °C |
| Dal 250 m | 8/21 °C | 9/18 °C | 7/26 °C | 17/29 °C | 12/26 °C | 4/12 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 460 m | Dal 410 m |
|---|---|---|
za | 6/21 °C | 6/21 °C |
zo | 7/19 °C | 7/19 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/30 °C | 7/30 °C |
wo | 17/27 °C | 17/27 °C |
do | 6/16 °C | 6/16 °C |
vr | 1/14 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 460 m | 6/21 °C | 7/19 °C | 5/19 °C | 7/30 °C | 17/27 °C | 6/16 °C | 1/14 °C |
| Dal 410 m | 6/21 °C | 7/19 °C | 5/19 °C | 7/30 °C | 17/27 °C | 6/16 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 320 m |
|---|---|---|
za | 6/20 °C | 8/20 °C |
zo | 8/17 °C | 9/17 °C |
ma | 6/24 °C | 7/25 °C |
di | 14/28 °C | 17/28 °C |
wo | 12/25 °C | 12/25 °C |
do | 4/11 °C | 4/11 °C |
vr | -1/12 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 630 m | 6/20 °C | 8/17 °C | 6/24 °C | 14/28 °C | 12/25 °C | 4/11 °C | -1/12 °C |
| Dal 320 m | 8/20 °C | 9/17 °C | 7/25 °C | 17/28 °C | 12/25 °C | 4/11 °C | 0/12 °C |
1-7 van 7 skigebieden



