Skiweer Hautes-Pyrénées
Weersverwachting in het departement Hautes-Pyrénées voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Hautes-Pyrénées voor 7 dagen
Weer Hautes-Pyrénées
Weer in het departement Hautes-Pyrénées voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Hautes-Pyrénées voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hautes-Pyrénées
- Hautes-Pyrénées – Beperken tot
Arrondissementen:
Hautes-Pyrénées – Gaan naarBergketens:
Park:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2515 m | Dal 1597 m |
|---|---|---|
wo | -5/2 °C | -1/11 °C |
do | -5/1 °C | 0/9 °C |
vr | -8/-2 °C | -2/2 °C |
za | -8/-1 °C | -4/9 °C |
zo | -5/1 °C | -2/10 °C |
ma | -3/5 °C | 1/14 °C |
di | 1/9 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2515 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -8/-2 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C | -3/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1597 m | -1/11 °C | 0/9 °C | -2/2 °C | -4/9 °C | -2/10 °C | 1/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
wo | -4/3 °C | -1/11 °C |
do | -4/2 °C | 0/9 °C |
vr | -7/-1 °C | -2/2 °C |
za | -7/0 °C | -4/9 °C |
zo | -4/2 °C | -2/10 °C |
ma | -2/6 °C | 1/14 °C |
di | 2/10 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2400 m | -4/3 °C | -4/2 °C | -7/-1 °C | -7/0 °C | -4/2 °C | -2/6 °C | 2/10 °C |
| Dal 1600 m | -1/11 °C | 0/9 °C | -2/2 °C | -4/9 °C | -2/10 °C | 1/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
wo | -5/2 °C | 0/14 °C |
do | -5/1 °C | 1/12 °C |
vr | -8/-2 °C | -1/8 °C |
za | -8/-1 °C | -3/12 °C |
zo | -5/1 °C | -1/13 °C |
ma | -3/5 °C | 2/17 °C |
di | 1/9 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2500 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -8/-2 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C | -3/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1250 m | 0/14 °C | 1/12 °C | -1/8 °C | -3/12 °C | -1/13 °C | 2/17 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2415 m | Dal 1730 m |
|---|---|---|
wo | -5/2 °C | -2/10 °C |
do | -5/1 °C | -1/2 °C |
vr | -8/-2 °C | -3/2 °C |
za | -8/-1 °C | -5/8 °C |
zo | -5/1 °C | -3/9 °C |
ma | -3/5 °C | 0/13 °C |
di | 1/9 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2415 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -8/-2 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C | -3/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1730 m | -2/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -5/8 °C | -3/9 °C | 0/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2528 m | Dal 1765 m |
|---|---|---|
wo | -5/2 °C | 0/12 °C |
do | -5/1 °C | 1/10 °C |
vr | -8/-2 °C | -1/6 °C |
za | -8/-1 °C | -3/10 °C |
zo | -5/1 °C | -1/11 °C |
ma | -3/5 °C | 2/15 °C |
di | 1/9 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2528 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -8/-2 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C | -3/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1765 m | 0/12 °C | 1/10 °C | -1/6 °C | -3/10 °C | -1/11 °C | 2/15 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
wo | -5/2 °C | -2/10 °C |
do | -5/1 °C | -1/8 °C |
vr | -8/-2 °C | -3/2 °C |
za | -8/-1 °C | -5/8 °C |
zo | -5/1 °C | -3/9 °C |
ma | -3/5 °C | 0/13 °C |
di | 1/9 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2500 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -8/-2 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C | -3/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1680 m | -2/10 °C | -1/8 °C | -3/2 °C | -5/8 °C | -3/9 °C | 0/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2282 m | Dal 1820 m |
|---|---|---|
wo | -4/3 °C | -3/10 °C |
do | -4/2 °C | -2/2 °C |
vr | -7/-1 °C | -4/2 °C |
za | -7/0 °C | -6/2 °C |
zo | -4/2 °C | -4/9 °C |
ma | -2/6 °C | -1/13 °C |
di | 2/10 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2282 m | -4/3 °C | -4/2 °C | -7/-1 °C | -7/0 °C | -4/2 °C | -2/6 °C | 2/10 °C |
| Dal 1820 m | -3/10 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -4/9 °C | -1/13 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2058 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
wo | -3/9 °C | 0/12 °C |
do | -2/2 °C | 1/10 °C |
vr | -4/2 °C | -1/6 °C |
za | -6/2 °C | -3/10 °C |
zo | -4/8 °C | -1/11 °C |
ma | -1/12 °C | 2/15 °C |
di | 3/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2058 m | -3/9 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -4/8 °C | -1/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 1400 m | 0/12 °C | 1/10 °C | -1/6 °C | -3/10 °C | -1/11 °C | 2/15 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1756 m | Dal 1465 m |
|---|---|---|
wo | -2/10 °C | -1/12 °C |
do | -1/2 °C | 0/10 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -4/10 °C |
zo | -3/9 °C | -2/11 °C |
ma | 0/13 °C | 1/15 °C |
di | 4/17 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1756 m | -2/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -3/9 °C | 0/13 °C | 4/17 °C |
| Dal 1465 m | -1/12 °C | 0/10 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | -2/11 °C | 1/15 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1733 m | Dal 1494 m |
|---|---|---|
wo | -2/9 °C | -1/12 °C |
do | -1/2 °C | 0/10 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -4/10 °C |
zo | -3/8 °C | -2/11 °C |
ma | 0/12 °C | 1/15 °C |
di | 4/16 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1733 m | -2/9 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 0/12 °C | 4/16 °C |
| Dal 1494 m | -1/12 °C | 0/10 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | -2/11 °C | 1/15 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1384 m | Dal 1360 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 0/13 °C |
do | 1/11 °C | 1/11 °C |
vr | -1/7 °C | -1/7 °C |
za | -3/11 °C | -3/11 °C |
zo | -1/12 °C | -1/12 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 6/20 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1384 m | 0/13 °C | 1/11 °C | -1/7 °C | -3/11 °C | -1/12 °C | 2/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 1360 m | 0/13 °C | 1/11 °C | -1/7 °C | -3/11 °C | -1/12 °C | 2/16 °C | 6/20 °C |
1-11 van 11 skigebieden



