Skiweer Heidenheim
Weersverwachting in het district Heidenheim voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Heidenheim voor 7 dagen
Weer Heidenheim
Weer in het district Heidenheim voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Heidenheim voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Heidenheim
- Heidenheim – Gaan naar
Bergketen:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 634 m | Dal 571 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 3/11 °C |
zo | 2/14 °C | 3/14 °C |
ma | 4/13 °C | 5/13 °C |
di | 4/13 °C | 5/13 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/18 °C | 11/18 °C |
vr | 9/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 634 m | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 571 m | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 637 m | Dal 525 m |
|---|---|---|
za | -1/10 °C | 0/10 °C |
zo | 1/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 5/15 °C |
di | 3/14 °C | 4/14 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 7/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 637 m | -1/10 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 8/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 525 m | 0/10 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 4/14 °C | 8/16 °C | 9/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 612 m | Dal 521 m |
|---|---|---|
za | -1/10 °C | -1/10 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 3/14 °C | 3/14 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 612 m | -1/10 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 8/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 521 m | -1/10 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 8/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 601 m | Dal 551 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/12 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 10/19 °C | 10/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 601 m | 2/12 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 5/14 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 551 m | 2/12 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 5/14 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 630 m | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 590 m | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 567 m | Dal 534 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/12 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 10/19 °C | 10/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 567 m | 2/12 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 5/14 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 534 m | 2/12 °C | 2/15 °C | 5/15 °C | 5/14 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 585 m | Dal 525 m |
|---|---|---|
za | 4/11 °C | 5/12 °C |
zo | 3/15 °C | 4/16 °C |
ma | 6/14 °C | 7/15 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 11/17 °C | 12/18 °C |
do | 12/19 °C | 13/20 °C |
vr | 10/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 585 m | 4/11 °C | 3/15 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 11/17 °C | 12/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 525 m | 5/12 °C | 4/16 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 12/18 °C | 13/20 °C | 11/21 °C |
1-7 van 7 skigebieden

