Skiweer Ilgaz Dağları

Weersverwachting in de Ilgaz Dağları voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de Ilgaz Dağları voor 7 dagen


Weer Ilgaz Dağları

Weer in de Ilgaz Dağları voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Ilgaz Dağları voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ilgaz Dağları

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2010 m Dal 1750 m
ma
bewolkt
7/13 °C 7/17 °C
di
helder
6/16 °C 6/19 °C
wo
onweer
5/10 °C 5/17 °C
do
buien
4/11 °C 4/16 °C
vr
buien
3/7 °C 3/11 °C
za
zonnig
1/11 °C 1/13 °C
zo
ijzel
0/5 °C 0/9 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
helder
wo
onweer
do
buien
vr
buien
za
zonnig
zo
ijzel
Berg 2010 m 7/13 °C 6/16 °C 5/10 °C 4/11 °C 3/7 °C 1/11 °C 0/5 °C
Dal 1750 m 7/17 °C 6/19 °C 5/17 °C 4/16 °C 3/11 °C 1/13 °C 0/9 °C

Weer in skigebied Berg 2315 m Dal 1840 m
ma
buien
1/9 °C 4/12 °C
di
helder
2/12 °C 5/15 °C
wo
buien
0/6 °C 3/9 °C
do
onweer
-1/7 °C 2/10 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
za
helder
-4/7 °C -1/10 °C
zo
sneeuwbuien
-3/1 °C 0/4 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
helder
zo
sneeuwbuien
Berg 2315 m 1/9 °C 2/12 °C 0/6 °C -1/7 °C -3/2 °C -4/7 °C -3/1 °C
Dal 1840 m 4/12 °C 5/15 °C 3/9 °C 2/10 °C 0/6 °C -1/10 °C 0/4 °C

Weer in skigebied Berg 1877 m Dal 1500 m
ma
buien
3/11 °C 7/15 °C
di
helder
4/14 °C 8/18 °C
wo
buien
2/8 °C 6/12 °C
do
onweer
1/9 °C 5/13 °C
vr
ijzel
-1/5 °C 3/9 °C
za
helder
-2/9 °C 2/13 °C
zo
buien
-1/3 °C 3/7 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
onweer
vr
ijzel
za
helder
zo
buien
Berg 1877 m 3/11 °C 4/14 °C 2/8 °C 1/9 °C -1/5 °C -2/9 °C -1/3 °C
Dal 1500 m 7/15 °C 8/18 °C 6/12 °C 5/13 °C 3/9 °C 2/13 °C 3/7 °C
1-3 van 3 skigebieden