Skiweer Kainuu
Weersverwachting in Kainuu voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Kainuu voor 7 dagen
Weer Kainuu
Weer in Kainuu voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Kainuu voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kainuu
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 312 m | Dal 152 m |
|---|---|---|
vr | 4/16 °C | 5/17 °C |
za | 7/16 °C | 8/17 °C |
zo | 5/9 °C | 6/10 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 10/20 °C | 11/21 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 312 m | 4/16 °C | 7/16 °C | 5/9 °C | 3/14 °C | 7/18 °C | 10/20 °C | 8/19 °C |
| Dal 152 m | 5/17 °C | 8/17 °C | 6/10 °C | 4/15 °C | 8/19 °C | 11/21 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 348 m | Dal 213 m |
|---|---|---|
vr | 4/14 °C | 5/15 °C |
za | 7/8 °C | 8/9 °C |
zo | 8/14 °C | 9/15 °C |
ma | 5/16 °C | 6/17 °C |
di | 9/18 °C | 10/19 °C |
wo | 11/19 °C | 12/20 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 348 m | 4/14 °C | 7/8 °C | 8/14 °C | 5/16 °C | 9/18 °C | 11/19 °C | 9/17 °C |
| Dal 213 m | 5/15 °C | 8/9 °C | 9/15 °C | 6/17 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 340 m | Dal 165 m |
|---|---|---|
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
za | 7/9 °C | 8/10 °C |
zo | 8/15 °C | 9/16 °C |
ma | 5/17 °C | 6/18 °C |
di | 9/19 °C | 10/20 °C |
wo | 11/20 °C | 12/21 °C |
do | 9/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 340 m | 4/15 °C | 7/9 °C | 8/15 °C | 5/17 °C | 9/19 °C | 11/20 °C | 9/18 °C |
| Dal 165 m | 5/16 °C | 8/10 °C | 9/16 °C | 6/18 °C | 10/20 °C | 12/21 °C | 10/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden



