Skiweer Kitimat-Stikine
Weersverwachting in het regionaal district Kitimat-Stikine voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Kitimat-Stikine voor 7 dagen
Weer Kitimat-Stikine
Weer in het regionaal district Kitimat-Stikine voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Kitimat-Stikine voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kitimat-Stikine
- Kitimat-Stikine – Gaan naar
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1189 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | -1/2 °C | 0/8 °C |
do | -4/1 °C | -3/4 °C |
vr | -4/0 °C | -3/3 °C |
za | -4/1 °C | -3/4 °C |
zo | -4/2 °C | -3/5 °C |
ma | -3/2 °C | -2/5 °C |
di | 0/2 °C | 1/7 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1189 m | -1/2 °C | -4/1 °C | -4/0 °C | -4/1 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | 0/2 °C |
| Dal 700 m | 0/8 °C | -3/4 °C | -3/3 °C | -3/4 °C | -3/5 °C | -2/5 °C | 1/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
wo | -5/5 °C | 6/16 °C |
do | -8/1 °C | 3/12 °C |
vr | -11/1 °C | 0/12 °C |
za | -10/1 °C | 1/12 °C |
zo | -7/2 °C | 4/13 °C |
ma | -7/4 °C | 4/15 °C |
di | -6/0 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2200 m | -5/5 °C | -8/1 °C | -11/1 °C | -10/1 °C | -7/2 °C | -7/4 °C | -6/0 °C |
| Dal 550 m | 6/16 °C | 3/12 °C | 0/12 °C | 1/12 °C | 4/13 °C | 4/15 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
wo | -6/-2 °C | 1/9 °C |
do | -9/-6 °C | -2/5 °C |
vr | -9/-7 °C | -2/4 °C |
za | -9/-6 °C | -2/5 °C |
zo | -9/-5 °C | -2/6 °C |
ma | -8/-5 °C | -1/6 °C |
di | -5/-3 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2450 m | -6/-2 °C | -9/-6 °C | -9/-7 °C | -9/-6 °C | -9/-5 °C | -8/-5 °C | -5/-3 °C |
| Dal 450 m | 1/9 °C | -2/5 °C | -2/4 °C | -2/5 °C | -2/6 °C | -1/6 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2600 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
wo | -8/-4 °C | 4/10 °C |
do | -11/-8 °C | 1/6 °C |
vr | -11/-9 °C | 1/5 °C |
za | -11/-8 °C | 1/6 °C |
zo | -11/-7 °C | 1/7 °C |
ma | -10/-7 °C | 2/7 °C |
di | -7/-5 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2600 m | -8/-4 °C | -11/-8 °C | -11/-9 °C | -11/-8 °C | -11/-7 °C | -10/-7 °C | -7/-5 °C |
| Dal 600 m | 4/10 °C | 1/6 °C | 1/5 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 5/9 °C |
1-4 van 4 skigebieden



