Skiweer Maloti Mountains
Weersverwachting in de Maloti Mountains voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Maloti Mountains voor 7 dagen
Weer Maloti Mountains
Weer in de Maloti Mountains voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Maloti Mountains voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Maloti Mountains
- Maloti Mountains – Gaan naar
District LS:
Provincie ZA:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3222 m | Dal 3030 m |
|---|---|---|
vr | -2/11 °C | 0/13 °C |
za | -2/8 °C | 0/10 °C |
zo | -1/9 °C | 1/11 °C |
ma | -1/6 °C | 1/8 °C |
di | -2/7 °C | 0/9 °C |
wo | -2/9 °C | 0/11 °C |
do | -1/8 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3222 m | -2/11 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | -1/6 °C | -2/7 °C | -2/9 °C | -1/8 °C |
| Dal 3030 m | 0/13 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2930 m | Dal 2700 m |
|---|---|---|
vr | -1/12 °C | 0/13 °C |
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | 0/10 °C | 1/11 °C |
ma | 0/7 °C | 1/8 °C |
di | -1/8 °C | 0/9 °C |
wo | -1/10 °C | 0/11 °C |
do | 0/9 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2930 m | -1/12 °C | -1/9 °C | 0/10 °C | 0/7 °C | -1/8 °C | -1/10 °C | 0/9 °C |
| Dal 2700 m | 0/13 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 1/10 °C |
1-2 van 2 skigebieden


