Skiweer Neuquén
Weersverwachting in de provincie Neuquén voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Neuquén voor 7 dagen
Weer Neuquén
Weer in de provincie Neuquén voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Neuquén voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Neuquén
- Neuquén – Gaan naar
Bergketens:
Overige:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1970 m | Dal 1255 m |
|---|---|---|
wo | -3/7 °C | -1/10 °C |
do | -3/10 °C | -1/13 °C |
vr | -5/4 °C | -3/7 °C |
za | -6/9 °C | -4/12 °C |
zo | -3/13 °C | -1/16 °C |
ma | -2/13 °C | 0/16 °C |
di | -1/15 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1970 m | -3/7 °C | -3/10 °C | -5/4 °C | -6/9 °C | -3/13 °C | -2/13 °C | -1/15 °C |
| Dal 1255 m | -1/10 °C | -1/13 °C | -3/7 °C | -4/12 °C | -1/16 °C | 0/16 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | 1/12 °C |
do | -2/11 °C | 1/15 °C |
vr | -4/5 °C | -1/9 °C |
za | -5/10 °C | -2/14 °C |
zo | -2/14 °C | 1/18 °C |
ma | -1/14 °C | 2/18 °C |
di | 0/16 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1800 m | -2/8 °C | -2/11 °C | -4/5 °C | -5/10 °C | -2/14 °C | -1/14 °C | 0/16 °C |
| Dal 1050 m | 1/12 °C | 1/15 °C | -1/9 °C | -2/14 °C | 1/18 °C | 2/18 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2068 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
wo | 2/6 °C | 4/9 °C |
do | 3/7 °C | 5/10 °C |
vr | -2/4 °C | 0/7 °C |
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | 8/10 °C | 10/13 °C |
ma | 8/11 °C | 10/14 °C |
di | 8/11 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2068 m | 2/6 °C | 3/7 °C | -2/4 °C | -1/9 °C | 8/10 °C | 8/11 °C | 8/11 °C |
| Dal 1650 m | 4/9 °C | 5/10 °C | 0/7 °C | 1/12 °C | 10/13 °C | 10/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1235 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
wo | -1/9 °C | 0/10 °C |
do | 0/5 °C | 1/6 °C |
vr | -2/5 °C | -1/6 °C |
za | -1/13 °C | 0/14 °C |
zo | 5/19 °C | 6/20 °C |
ma | 4/14 °C | 5/15 °C |
di | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1235 m | -1/9 °C | 0/5 °C | -2/5 °C | -1/13 °C | 5/19 °C | 4/14 °C | 6/19 °C |
| Dal 1010 m | 0/10 °C | 1/6 °C | -1/6 °C | 0/14 °C | 6/20 °C | 5/15 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1740 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
wo | -2/7 °C | -1/7 °C |
do | -2/10 °C | -1/10 °C |
vr | -4/4 °C | -3/4 °C |
za | -5/9 °C | -4/9 °C |
zo | -2/13 °C | -1/13 °C |
ma | -1/13 °C | 0/13 °C |
di | 0/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1740 m | -2/7 °C | -2/10 °C | -4/4 °C | -5/9 °C | -2/13 °C | -1/13 °C | 0/15 °C |
| Dal 1650 m | -1/7 °C | -1/10 °C | -3/4 °C | -4/9 °C | -1/13 °C | 0/13 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2550 m | Dal 2250 m |
|---|---|---|
wo | -7/0 °C | -5/1 °C |
do | -10/2 °C | -8/3 °C |
vr | -9/0 °C | -7/1 °C |
za | -11/2 °C | -9/3 °C |
zo | -11/4 °C | -9/5 °C |
ma | -10/4 °C | -8/5 °C |
di | -8/6 °C | -6/7 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2550 m | -7/0 °C | -10/2 °C | -9/0 °C | -11/2 °C | -11/4 °C | -10/4 °C | -8/6 °C |
| Dal 2250 m | -5/1 °C | -8/3 °C | -7/1 °C | -9/3 °C | -9/5 °C | -8/5 °C | -6/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1632 m | Dal 1610 m |
|---|---|---|
wo | -1/9 °C | -1/9 °C |
do | -1/12 °C | -1/12 °C |
vr | -3/6 °C | -3/6 °C |
za | -4/11 °C | -4/11 °C |
zo | -1/15 °C | -1/15 °C |
ma | 0/15 °C | 0/15 °C |
di | 1/17 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1632 m | -1/9 °C | -1/12 °C | -3/6 °C | -4/11 °C | -1/15 °C | 0/15 °C | 1/17 °C |
| Dal 1610 m | -1/9 °C | -1/12 °C | -3/6 °C | -4/11 °C | -1/15 °C | 0/15 °C | 1/17 °C |
1-7 van 7 skigebieden


