Skiweer Noord-Karelië
Weersverwachting in Noord-Karelië voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Noord-Karelië voor 7 dagen
Weer Noord-Karelië
Weer in Noord-Karelië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noord-Karelië voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Noord-Karelië
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 318 m | Dal 84 m |
|---|---|---|
za | 7/9 °C | 8/10 °C |
zo | 6/16 °C | 7/17 °C |
ma | 5/17 °C | 6/18 °C |
di | 8/12 °C | 9/13 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 318 m | 7/9 °C | 6/16 °C | 5/17 °C | 8/12 °C | 9/18 °C | 9/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 84 m | 8/10 °C | 7/17 °C | 6/18 °C | 9/13 °C | 10/19 °C | 10/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
za | 7/9 °C | 8/10 °C |
zo | 6/17 °C | 7/18 °C |
ma | 4/18 °C | 5/19 °C |
di | 8/12 °C | 9/13 °C |
wo | 10/12 °C | 11/13 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 200 m | 7/9 °C | 6/17 °C | 4/18 °C | 8/12 °C | 10/12 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 110 m | 8/10 °C | 7/18 °C | 5/19 °C | 9/13 °C | 11/13 °C | 7/19 °C | 9/22 °C |
1-2 van 2 skigebieden



