Skiweer noordelijke Westerwald
Weersverwachting in het noordelijke Westerwald voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het noordelijke Westerwald voor 7 dagen
Weer noordelijke Westerwald
Weer in het noordelijke Westerwald voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het noordelijke Westerwald voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: noordelijke Westerwald
- noordelijke Westerwald – Gaan naar
Bestuursdistrict:
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 267 m | Dal 210 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 4/14 °C |
za | 4/12 °C | 4/13 °C |
zo | 4/10 °C | 4/11 °C |
ma | 7/11 °C | 7/12 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 11/16 °C | 11/17 °C |
do | 11/19 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 267 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 4/10 °C | 7/11 °C | 5/14 °C | 11/16 °C | 11/19 °C |
| Dal 210 m | 4/14 °C | 4/13 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 5/15 °C | 11/17 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 355 m | Dal 313 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 4/14 °C |
za | 4/12 °C | 4/13 °C |
zo | 4/10 °C | 4/11 °C |
ma | 7/11 °C | 7/12 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 11/16 °C | 11/17 °C |
do | 11/19 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 355 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 4/10 °C | 7/11 °C | 5/14 °C | 11/16 °C | 11/19 °C |
| Dal 313 m | 4/14 °C | 4/13 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 5/15 °C | 11/17 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 470 m | Dal 435 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 3/11 °C | 3/11 °C |
zo | 3/9 °C | 3/9 °C |
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 470 m | 3/12 °C | 3/11 °C | 3/9 °C | 6/10 °C | 4/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C |
| Dal 435 m | 3/12 °C | 3/11 °C | 3/9 °C | 6/10 °C | 4/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 270 m | Dal 250 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 4/13 °C |
za | 4/12 °C | 4/12 °C |
zo | 4/10 °C | 4/10 °C |
ma | 7/11 °C | 7/11 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 11/16 °C | 11/16 °C |
do | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 270 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 4/10 °C | 7/11 °C | 5/14 °C | 11/16 °C | 11/19 °C |
| Dal 250 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 4/10 °C | 7/11 °C | 5/14 °C | 11/16 °C | 11/19 °C |
1-4 van 4 skigebieden


