Skiweer Pirkanmaa
Weersverwachting in Pirkanmaa voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Pirkanmaa voor 7 dagen
Weer Pirkanmaa
Weer in Pirkanmaa voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Pirkanmaa voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Pirkanmaa
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 207 m | Dal 102 m |
|---|---|---|
wo | 7/13 °C | 8/14 °C |
do | 5/14 °C | 6/15 °C |
vr | 5/15 °C | 6/16 °C |
za | 7/14 °C | 8/15 °C |
zo | 6/14 °C | 7/15 °C |
ma | 5/15 °C | 6/16 °C |
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 207 m | 7/13 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 7/14 °C | 6/14 °C | 5/15 °C | 7/14 °C |
| Dal 102 m | 8/14 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 145 m | Dal 60 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 145 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 60 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 156 m | Dal 82 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 156 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 82 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 155 m | Dal 102 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 155 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 102 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 134 m | Dal 114 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 134 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 114 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
1-5 van 5 skigebieden



