Skiweer Rieserfernergroep

Weersverwachting in de Rieserfernergroep voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Rieserfernergroep voor 7 dagen


Weer Rieserfernergroep

Weer in de Rieserfernergroep voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Rieserfernergroep voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rieserfernergroep

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2275 m Dal 973 m
di
sneeuwval
-8/2 °C 1/13 °C
wo
bewolkt
-5/-1 °C 1/17 °C
do
sneeuwbuien
-8/-2 °C 6/13 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-2 °C 5/11 °C
za
sneeuwbuien
-7/-3 °C 3/11 °C
zo
sneeuwval
-5/-1 °C 3/13 °C
ma
helder
-4/1 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
helder
Berg 2275 m -8/2 °C -5/-1 °C -8/-2 °C -7/-2 °C -7/-3 °C -5/-1 °C -4/1 °C
Dal 973 m 1/13 °C 1/17 °C 6/13 °C 5/11 °C 3/11 °C 3/13 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 1489 m Dal 1127 m
di
ijzel
-2/9 °C 0/12 °C
wo
bewolkt
-2/13 °C 0/16 °C
do
buien
1/9 °C 5/12 °C
vr
ijzel
1/7 °C 4/10 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/10 °C
zo
onweer
0/9 °C 2/12 °C
ma
helder
0/12 °C 2/15 °C
Weer in
skigebied
di
ijzel
wo
bewolkt
do
buien
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
onweer
ma
helder
Berg 1489 m -2/9 °C -2/13 °C 1/9 °C 1/7 °C 0/2 °C 0/9 °C 0/12 °C
Dal 1127 m 0/12 °C 0/16 °C 5/12 °C 4/10 °C 2/10 °C 2/12 °C 2/15 °C
1-2 van 2 skigebieden