Skiweer Sichuan
Weersverwachting in Sichuan voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Sichuan voor 7 dagen
Weer Sichuan
Weer in Sichuan voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sichuan voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sichuan
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2968 m | Dal 2735 m |
|---|---|---|
do | 5/7 °C | 6/8 °C |
vr | 4/4 °C | 5/5 °C |
za | 3/10 °C | 4/11 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 7/9 °C | 8/10 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2968 m | 5/7 °C | 4/4 °C | 3/10 °C | 5/13 °C | 7/9 °C | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Dal 2735 m | 6/8 °C | 5/5 °C | 4/11 °C | 6/14 °C | 8/10 °C | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 2200 m |
|---|---|---|
do | 8/10 °C | 9/11 °C |
vr | 7/7 °C | 8/8 °C |
za | 6/13 °C | 7/14 °C |
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 10/12 °C | 11/13 °C |
di | 9/19 °C | 10/20 °C |
wo | 10/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2400 m | 8/10 °C | 7/7 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 10/12 °C | 9/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 2200 m | 9/11 °C | 8/8 °C | 7/14 °C | 9/17 °C | 11/13 °C | 10/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 570 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
do | 19/22 °C | 19/22 °C |
vr | 18/19 °C | 18/19 °C |
za | 17/25 °C | 17/25 °C |
zo | 19/28 °C | 19/28 °C |
ma | 21/24 °C | 21/24 °C |
di | 20/31 °C | 20/31 °C |
wo | 21/32 °C | 21/32 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 570 m | 19/22 °C | 18/19 °C | 17/25 °C | 19/28 °C | 21/24 °C | 20/31 °C | 21/32 °C |
| Dal 500 m | 19/22 °C | 18/19 °C | 17/25 °C | 19/28 °C | 21/24 °C | 20/31 °C | 21/32 °C |
1-3 van 3 skigebieden


