Skiweer Siegen-Wittgenstein
Weersverwachting in het district Siegen-Wittgenstein voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Siegen-Wittgenstein voor 7 dagen
Weer Siegen-Wittgenstein
Weer in het district Siegen-Wittgenstein voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Siegen-Wittgenstein voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Siegen-Wittgenstein
- Siegen-Wittgenstein – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 495 m | Dal 409 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/11 °C | 3/12 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 6/10 °C | 7/11 °C |
di | 4/15 °C | 5/16 °C |
wo | 10/13 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 495 m | 3/8 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 2/12 °C | 6/10 °C | 4/15 °C | 10/13 °C |
| Dal 409 m | 4/9 °C | 3/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 7/11 °C | 5/16 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
do | 4/7 °C | 4/8 °C |
vr | 3/10 °C | 3/11 °C |
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 3/13 °C | 3/14 °C |
ma | 7/9 °C | 7/10 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 10/12 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 520 m | 4/7 °C | 3/10 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 7/9 °C | 5/14 °C | 10/12 °C |
| Dal 420 m | 4/8 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 3/14 °C | 7/10 °C | 5/15 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 560 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/8 °C |
vr | 2/11 °C | 3/11 °C |
za | 2/11 °C | 3/11 °C |
zo | 2/12 °C | 3/12 °C |
ma | 6/10 °C | 7/10 °C |
di | 4/15 °C | 5/15 °C |
wo | 10/13 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 560 m | 3/8 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 2/12 °C | 6/10 °C | 4/15 °C | 10/13 °C |
| Dal 500 m | 4/8 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 7/10 °C | 5/15 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 565 m | Dal 518 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/8 °C |
vr | 2/11 °C | 3/11 °C |
za | 2/11 °C | 3/11 °C |
zo | 2/12 °C | 3/12 °C |
ma | 6/10 °C | 7/10 °C |
di | 4/15 °C | 5/15 °C |
wo | 10/13 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 565 m | 3/8 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 2/12 °C | 6/10 °C | 4/15 °C | 10/13 °C |
| Dal 518 m | 4/8 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 7/10 °C | 5/15 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 4/11 °C |
vr | 2/12 °C | 3/13 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/15 °C | 3/16 °C |
ma | 6/11 °C | 7/12 °C |
di | 4/16 °C | 5/17 °C |
wo | 9/14 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 390 m | 3/10 °C | 2/12 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 6/11 °C | 4/16 °C | 9/14 °C |
| Dal 340 m | 4/11 °C | 3/13 °C | 2/13 °C | 3/16 °C | 7/12 °C | 5/17 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 532 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 2/11 °C | 2/12 °C |
za | 1/11 °C | 1/12 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 6/10 °C | 6/11 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 532 m | 3/9 °C | 2/11 °C | 1/11 °C | 2/14 °C | 6/10 °C | 4/15 °C | 9/13 °C |
| Dal 430 m | 3/10 °C | 2/12 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 6/11 °C | 4/16 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 342 m | Dal 312 m |
|---|---|---|
do | 5/9 °C | 5/9 °C |
vr | 4/12 °C | 4/12 °C |
za | 3/12 °C | 3/12 °C |
zo | 4/15 °C | 4/15 °C |
ma | 8/11 °C | 8/11 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 11/14 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 342 m | 5/9 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 4/15 °C | 8/11 °C | 6/16 °C | 11/14 °C |
| Dal 312 m | 5/9 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 4/15 °C | 8/11 °C | 6/16 °C | 11/14 °C |
1-7 van 7 skigebieden




