Skiweer Utah
Weersverwachting in Utah voor 17 Skigebieden - Weer in de bergen in Utah voor 7 dagen
Weer Utah
Weer in Utah voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Utah voor 17 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Utah
- Utah – Beperken tot
Toeristische regio:
Utah – Gaan naarBergketens:
1-17 van 17 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3048 m | Dal 2073 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 6/15 °C |
zo | -6/2 °C | -1/9 °C |
ma | -9/-1 °C | -4/2 °C |
di | -5/5 °C | 0/11 °C |
wo | -5/6 °C | 0/12 °C |
do | 0/11 °C | 5/17 °C |
vr | 6/16 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3048 m | 1/9 °C | -6/2 °C | -9/-1 °C | -5/5 °C | -5/6 °C | 0/11 °C | 6/16 °C |
| Dal 2073 m | 6/15 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2917 m | Dal 1984 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 6/15 °C |
zo | -5/2 °C | -1/9 °C |
ma | -8/0 °C | -4/2 °C |
di | -4/6 °C | 0/11 °C |
wo | -4/7 °C | 0/12 °C |
do | 1/12 °C | 5/17 °C |
vr | 7/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2917 m | 2/10 °C | -5/2 °C | -8/0 °C | -4/6 °C | -4/7 °C | 1/12 °C | 7/17 °C |
| Dal 1984 m | 6/15 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3353 m | Dal 2365 m |
|---|---|---|
za | 0/7 °C | 5/14 °C |
zo | -7/1 °C | -2/2 °C |
ma | -10/-3 °C | -5/2 °C |
di | -6/3 °C | -1/10 °C |
wo | -6/4 °C | -1/11 °C |
do | -1/9 °C | 4/16 °C |
vr | 5/14 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3353 m | 0/7 °C | -7/1 °C | -10/-3 °C | -6/3 °C | -6/4 °C | -1/9 °C | 5/14 °C |
| Dal 2365 m | 5/14 °C | -2/2 °C | -5/2 °C | -1/10 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2850 m | Dal 1950 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 6/15 °C |
zo | -5/2 °C | -1/9 °C |
ma | -8/0 °C | -4/2 °C |
di | -4/6 °C | 0/11 °C |
wo | -4/7 °C | 0/12 °C |
do | 1/12 °C | 5/17 °C |
vr | 7/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2850 m | 2/10 °C | -5/2 °C | -8/0 °C | -4/6 °C | -4/7 °C | 1/12 °C | 7/17 °C |
| Dal 1950 m | 6/15 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3200 m | Dal 2600 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 4/12 °C |
zo | -6/1 °C | -3/2 °C |
ma | -9/-3 °C | -6/2 °C |
di | -5/3 °C | -2/8 °C |
wo | -5/4 °C | -2/9 °C |
do | 0/9 °C | 3/14 °C |
vr | 6/14 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3200 m | 1/7 °C | -6/1 °C | -9/-3 °C | -5/3 °C | -5/4 °C | 0/9 °C | 6/14 °C |
| Dal 2600 m | 4/12 °C | -3/2 °C | -6/2 °C | -2/8 °C | -2/9 °C | 3/14 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3239 m | Dal 2667 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 3/12 °C |
zo | -6/2 °C | -4/2 °C |
ma | -9/-2 °C | -7/2 °C |
di | -5/4 °C | -3/8 °C |
wo | -5/5 °C | -3/9 °C |
do | 0/10 °C | 2/14 °C |
vr | 6/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3239 m | 1/8 °C | -6/2 °C | -9/-2 °C | -5/4 °C | -5/5 °C | 0/10 °C | 6/15 °C |
| Dal 2667 m | 3/12 °C | -4/2 °C | -7/2 °C | -3/8 °C | -3/9 °C | 2/14 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3059 m | Dal 2440 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 5/13 °C |
zo | -6/2 °C | -2/2 °C |
ma | -9/-1 °C | -5/2 °C |
di | -5/5 °C | -1/9 °C |
wo | -5/6 °C | -1/10 °C |
do | 0/11 °C | 4/15 °C |
vr | 6/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3059 m | 1/9 °C | -6/2 °C | -9/-1 °C | -5/5 °C | -5/6 °C | 0/11 °C | 6/16 °C |
| Dal 2440 m | 5/13 °C | -2/2 °C | -5/2 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 4/15 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2916 m | Dal 1820 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 3/11 °C |
zo | -5/2 °C | -4/5 °C |
ma | -8/0 °C | -7/1 °C |
di | -4/6 °C | -3/7 °C |
wo | -4/7 °C | -3/8 °C |
do | 1/12 °C | 2/13 °C |
vr | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2916 m | 2/10 °C | -5/2 °C | -8/0 °C | -4/6 °C | -4/7 °C | 1/12 °C | 7/17 °C |
| Dal 1820 m | 3/11 °C | -4/5 °C | -7/1 °C | -3/7 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2713 m | Dal 2101 m |
|---|---|---|
za | 3/11 °C | 8/16 °C |
zo | -4/2 °C | 1/2 °C |
ma | -7/1 °C | 1/2 °C |
di | -3/7 °C | 4/15 °C |
wo | -3/8 °C | 4/17 °C |
do | 2/13 °C | 7/22 °C |
vr | 8/18 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2713 m | 3/11 °C | -4/2 °C | -7/1 °C | -3/7 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 8/18 °C |
| Dal 2101 m | 8/16 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 4/15 °C | 4/17 °C | 7/22 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3328 m | Dal 2926 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 2/10 °C |
zo | -6/2 °C | -5/2 °C |
ma | -9/-2 °C | -8/0 °C |
di | -5/4 °C | -4/6 °C |
wo | -5/5 °C | -4/7 °C |
do | 0/10 °C | 1/12 °C |
vr | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3328 m | 1/8 °C | -6/2 °C | -9/-2 °C | -5/4 °C | -5/5 °C | 0/10 °C | 6/15 °C |
| Dal 2926 m | 2/10 °C | -5/2 °C | -8/0 °C | -4/6 °C | -4/7 °C | 1/12 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2515 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
za | 4/13 °C | 8/16 °C |
zo | -3/2 °C | 3/8 °C |
ma | -6/2 °C | 1/9 °C |
di | -2/9 °C | 4/15 °C |
wo | -2/10 °C | 4/17 °C |
do | 3/15 °C | 7/22 °C |
vr | 9/20 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2515 m | 4/13 °C | -3/2 °C | -6/2 °C | -2/9 °C | -2/10 °C | 3/15 °C | 9/20 °C |
| Dal 1850 m | 8/16 °C | 3/8 °C | 1/9 °C | 4/15 °C | 4/17 °C | 7/22 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2700 m | Dal 2195 m |
|---|---|---|
za | 0/5 °C | 2/9 °C |
zo | -6/0 °C | -4/4 °C |
ma | -6/3 °C | -4/7 °C |
di | -1/5 °C | 1/9 °C |
wo | 0/6 °C | 2/10 °C |
do | 5/11 °C | 7/15 °C |
vr | 10/15 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2700 m | 0/5 °C | -6/0 °C | -6/3 °C | -1/5 °C | 0/6 °C | 5/11 °C | 10/15 °C |
| Dal 2195 m | 2/9 °C | -4/4 °C | -4/7 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 7/15 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2635 m | Dal 2250 m |
|---|---|---|
za | 0/6 °C | 2/8 °C |
zo | -6/1 °C | -4/3 °C |
ma | -6/4 °C | -4/6 °C |
di | -1/6 °C | 1/8 °C |
wo | 0/7 °C | 2/9 °C |
do | 5/12 °C | 7/14 °C |
vr | 10/16 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2635 m | 0/6 °C | -6/1 °C | -6/4 °C | -1/6 °C | 0/7 °C | 5/12 °C | 10/16 °C |
| Dal 2250 m | 2/8 °C | -4/3 °C | -4/6 °C | 1/8 °C | 2/9 °C | 7/14 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3230 m | Dal 2773 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 3/11 °C |
zo | -6/2 °C | -4/2 °C |
ma | -9/-2 °C | -7/1 °C |
di | -5/4 °C | -3/7 °C |
wo | -5/5 °C | -3/8 °C |
do | 0/10 °C | 2/13 °C |
vr | 6/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3230 m | 1/8 °C | -6/2 °C | -9/-2 °C | -5/4 °C | -5/5 °C | 0/10 °C | 6/15 °C |
| Dal 2773 m | 3/11 °C | -4/2 °C | -7/1 °C | -3/7 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2153 m | Dal 1632 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 9/18 °C |
zo | 1/2 °C | 4/10 °C |
ma | 1/9 °C | 3/11 °C |
di | 4/15 °C | 5/17 °C |
wo | 4/17 °C | 5/19 °C |
do | 7/22 °C | 8/24 °C |
vr | 11/27 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2153 m | 8/16 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 4/15 °C | 4/17 °C | 7/22 °C | 11/27 °C |
| Dal 1632 m | 9/18 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 5/17 °C | 5/19 °C | 8/24 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2483 m | Dal 2118 m |
|---|---|---|
za | 5/14 °C | 5/15 °C |
zo | -2/8 °C | -2/9 °C |
ma | -5/2 °C | -5/2 °C |
di | -1/10 °C | -1/11 °C |
wo | -1/11 °C | -1/12 °C |
do | 4/16 °C | 4/17 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2483 m | 5/14 °C | -2/8 °C | -5/2 °C | -1/10 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 10/21 °C |
| Dal 2118 m | 5/15 °C | -2/9 °C | -5/2 °C | -1/11 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2076 m | Dal 1970 m |
|---|---|---|
za | 5/15 °C | 5/16 °C |
zo | -2/9 °C | -2/10 °C |
ma | -5/2 °C | -5/2 °C |
di | -1/11 °C | -1/12 °C |
wo | -1/12 °C | -1/13 °C |
do | 4/17 °C | 4/18 °C |
vr | 10/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2076 m | 5/15 °C | -2/9 °C | -5/2 °C | -1/11 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 10/22 °C |
| Dal 1970 m | 5/16 °C | -2/10 °C | -5/2 °C | -1/12 °C | -1/13 °C | 4/18 °C | 10/23 °C |
1-17 van 17 skigebieden



