Skiweer Utena

Weersverwachting in het district Utena voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Utena voor 7 dagen


Weer Utena

Weer in het district Utena voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Utena voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Utena

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 111 m Dal 75 m
vr
zonnig
6/18 °C 6/19 °C
za
bewolkt
9/17 °C 9/18 °C
zo
buien
9/13 °C 9/14 °C
ma
bewolkt
8/18 °C 8/19 °C
di
bewolkt
9/19 °C 9/20 °C
wo
bewolkt
11/23 °C 11/24 °C
do
buien
14/20 °C 14/21 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
Berg 111 m 6/18 °C 9/17 °C 9/13 °C 8/18 °C 9/19 °C 11/23 °C 14/20 °C
Dal 75 m 6/19 °C 9/18 °C 9/14 °C 8/19 °C 9/20 °C 11/24 °C 14/21 °C

Weer in skigebied Berg 201 m Dal 170 m
vr
zonnig
6/18 °C 6/19 °C
za
bewolkt
9/17 °C 9/18 °C
zo
buien
9/13 °C 9/14 °C
ma
bewolkt
8/18 °C 8/19 °C
di
bewolkt
9/19 °C 9/20 °C
wo
bewolkt
11/23 °C 11/24 °C
do
buien
14/20 °C 14/21 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
Berg 201 m 6/18 °C 9/17 °C 9/13 °C 8/18 °C 9/19 °C 11/23 °C 14/20 °C
Dal 170 m 6/19 °C 9/18 °C 9/14 °C 8/19 °C 9/20 °C 11/24 °C 14/21 °C
1-2 van 2 skigebieden