Skiweer Valparaíso
Weersverwachting in de regio de Valparaíso voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio de Valparaíso voor 7 dagen
Weer Valparaíso
Weer in de regio de Valparaíso voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio de Valparaíso voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Valparaíso
- Valparaíso – Gaan naar
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3310 m | Dal 2580 m |
|---|---|---|
vr | 0/4 °C | 3/9 °C |
za | -7/0 °C | -4/5 °C |
zo | -7/2 °C | -4/7 °C |
ma | -4/4 °C | -1/9 °C |
di | -4/4 °C | -1/9 °C |
wo | -4/5 °C | -1/10 °C |
do | -3/3 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3310 m | 0/4 °C | -7/0 °C | -7/2 °C | -4/4 °C | -4/4 °C | -4/5 °C | -3/3 °C |
| Dal 2580 m | 3/9 °C | -4/5 °C | -4/7 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3740 m | Dal 2690 m |
|---|---|---|
vr | -1/3 °C | 3/9 °C |
za | -8/-1 °C | -4/2 °C |
zo | -8/1 °C | -4/7 °C |
ma | -5/3 °C | -1/9 °C |
di | -5/3 °C | -1/9 °C |
wo | -5/4 °C | -1/10 °C |
do | -4/2 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3740 m | -1/3 °C | -8/-1 °C | -8/1 °C | -5/3 °C | -5/3 °C | -5/4 °C | -4/2 °C |
| Dal 2690 m | 3/9 °C | -4/2 °C | -4/7 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 0/8 °C |
1-2 van 2 skigebieden



