Skiweer White Mountains

Weersverwachting in de White Mountains voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in de White Mountains voor 7 dagen


Weer White Mountains

Weer in de White Mountains voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de White Mountains voor 12 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: White Mountains

1-12 van 12 skigebieden

Weer in skigebied Berg 957 m Dal 250 m
do
regen
2/6 °C 5/12 °C
vr
buien
4/7 °C 7/13 °C
za
zonnig
2/17 °C 5/23 °C
zo
zonnig
7/18 °C 10/24 °C
ma
helder
5/21 °C 8/27 °C
di
helder
11/26 °C 14/32 °C
wo
buien
8/17 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 957 m 2/6 °C 4/7 °C 2/17 °C 7/18 °C 5/21 °C 11/26 °C 8/17 °C
Dal 250 m 5/12 °C 7/13 °C 5/23 °C 10/24 °C 8/27 °C 14/32 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 488 m
do
regen
2/7 °C 4/10 °C
vr
buien
4/8 °C 6/11 °C
za
zonnig
2/18 °C 4/21 °C
zo
zonnig
7/19 °C 9/22 °C
ma
helder
5/22 °C 7/25 °C
di
helder
11/27 °C 13/30 °C
wo
buien
8/18 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 945 m 2/7 °C 4/8 °C 2/18 °C 7/19 °C 5/22 °C 11/27 °C 8/18 °C
Dal 488 m 4/10 °C 6/11 °C 4/21 °C 9/22 °C 7/25 °C 13/30 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 930 m Dal 262 m
do
regen
2/7 °C 5/12 °C
vr
buien
4/8 °C 7/13 °C
za
zonnig
2/18 °C 5/23 °C
zo
zonnig
7/19 °C 10/24 °C
ma
helder
5/22 °C 8/27 °C
di
helder
11/27 °C 14/32 °C
wo
buien
8/18 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 930 m 2/7 °C 4/8 °C 2/18 °C 7/19 °C 5/22 °C 11/27 °C 8/18 °C
Dal 262 m 5/12 °C 7/13 °C 5/23 °C 10/24 °C 8/27 °C 14/32 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 609 m Dal 267 m
do
regen
3/9 °C 5/12 °C
vr
buien
5/10 °C 7/13 °C
za
zonnig
3/20 °C 5/23 °C
zo
zonnig
8/21 °C 10/24 °C
ma
helder
6/24 °C 8/27 °C
di
helder
12/29 °C 14/32 °C
wo
buien
9/20 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 609 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C
Dal 267 m 5/12 °C 7/13 °C 5/23 °C 10/24 °C 8/27 °C 14/32 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 701 m Dal 190 m
do
regen
3/8 °C 6/12 °C
vr
buien
5/9 °C 8/13 °C
za
zonnig
3/19 °C 6/23 °C
zo
zonnig
8/20 °C 11/24 °C
ma
helder
6/23 °C 9/27 °C
di
helder
12/28 °C 15/32 °C
wo
buien
9/19 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 701 m 3/8 °C 5/9 °C 3/19 °C 8/20 °C 6/23 °C 12/28 °C 9/19 °C
Dal 190 m 6/12 °C 8/13 °C 6/23 °C 11/24 °C 9/27 °C 15/32 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 1233 m Dal 574 m
do
regen
1/6 °C 3/9 °C
vr
buien
3/7 °C 5/10 °C
za
zonnig
1/17 °C 3/20 °C
zo
zonnig
6/18 °C 8/21 °C
ma
helder
4/21 °C 6/24 °C
di
helder
10/26 °C 12/29 °C
wo
buien
7/17 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1233 m 1/6 °C 3/7 °C 1/17 °C 6/18 °C 4/21 °C 10/26 °C 7/17 °C
Dal 574 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 1220 m Dal 605 m
do
regen
1/6 °C 3/9 °C
vr
buien
3/7 °C 5/10 °C
za
zonnig
1/17 °C 3/20 °C
zo
zonnig
6/18 °C 8/21 °C
ma
helder
4/21 °C 6/24 °C
di
helder
10/26 °C 12/29 °C
wo
buien
7/17 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1220 m 1/6 °C 3/7 °C 1/17 °C 6/18 °C 4/21 °C 10/26 °C 7/17 °C
Dal 605 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 1238 m Dal 594 m
do
regen
1/6 °C 3/9 °C
vr
buien
3/7 °C 5/10 °C
za
zonnig
1/17 °C 3/20 °C
zo
zonnig
6/18 °C 8/21 °C
ma
helder
4/21 °C 6/24 °C
di
helder
10/26 °C 12/29 °C
wo
buien
7/17 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1238 m 1/6 °C 3/7 °C 1/17 °C 6/18 °C 4/21 °C 10/26 °C 7/17 °C
Dal 594 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 685 m Dal 376 m
do
regen
4/9 °C 5/12 °C
vr
buien
6/10 °C 7/13 °C
za
zonnig
4/20 °C 5/23 °C
zo
zonnig
9/21 °C 10/24 °C
ma
helder
7/24 °C 8/27 °C
di
helder
13/29 °C 14/32 °C
wo
buien
10/20 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 685 m 4/9 °C 6/10 °C 4/20 °C 9/21 °C 7/24 °C 13/29 °C 10/20 °C
Dal 376 m 5/12 °C 7/13 °C 5/23 °C 10/24 °C 8/27 °C 14/32 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 435 m Dal 362 m
do
regen
5/9 °C 5/9 °C
vr
buien
7/8 °C 7/8 °C
za
zonnig
5/21 °C 5/21 °C
zo
zonnig
10/22 °C 10/22 °C
ma
helder
8/24 °C 8/24 °C
di
helder
12/30 °C 12/30 °C
wo
helder
12/25 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
helder
Berg 435 m 5/9 °C 7/8 °C 5/21 °C 10/22 °C 8/24 °C 12/30 °C 12/25 °C
Dal 362 m 5/9 °C 7/8 °C 5/21 °C 10/22 °C 8/24 °C 12/30 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 385 m Dal 300 m
do
regen
4/9 °C 5/10 °C
vr
buien
7/11 °C 8/12 °C
za
zonnig
6/20 °C 7/21 °C
zo
helder
9/20 °C 10/21 °C
ma
helder
7/23 °C 8/24 °C
di
helder
15/30 °C 16/31 °C
wo
buien
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 385 m 4/9 °C 7/11 °C 6/20 °C 9/20 °C 7/23 °C 15/30 °C 10/21 °C
Dal 300 m 5/10 °C 8/12 °C 7/21 °C 10/21 °C 8/24 °C 16/31 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 444 m
do
regen
4/8 °C 4/9 °C
vr
buien
7/10 °C 7/11 °C
za
zonnig
6/19 °C 6/20 °C
zo
helder
9/19 °C 9/20 °C
ma
helder
7/22 °C 7/23 °C
di
helder
15/29 °C 15/30 °C
wo
buien
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 520 m 4/8 °C 7/10 °C 6/19 °C 9/19 °C 7/22 °C 15/29 °C 10/20 °C
Dal 444 m 4/9 °C 7/11 °C 6/20 °C 9/20 °C 7/23 °C 15/30 °C 10/21 °C
1-12 van 12 skigebieden