Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » |
|---|
dinsdag, 12. mei 2026
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 804m Temperatuur | Dal 770 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 3°C | 3°C |
| 5 uur | 2°C | 2°C |
| 8 uur | 2°C | 2°C |
| 11 uur | 7°C | 7°C |
| 14 uur | 10°C | 10°C |
| 17 uur | 10°C | 10°C |
| 20 uur | 7°C | 7°C |
| 23 uur | 2°C | 2°C |
| Aantal zonuren | 10,5 uur | |
| 2 uur | 1°C | 1°C |
| 5 uur | 1°C | 1°C |
| 8 uur | 4°C | 4°C |
| 11 uur | 10°C | 10°C |
| 14 uur | 11°C | 11°C |
| 17 uur | 12°C | 12°C |
| 20 uur | 7°C | 7°C |
| 23 uur | 6°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |
| 2 uur | 4°C | 4°C |
| 5 uur | 4°C | 4°C |
| 8 uur | 4°C | 4°C |
| 11 uur | 7°C | 7°C |
| 14 uur | 11°C | 11°C |
| 17 uur | 9°C | 9°C |
| 20 uur | 5°C | 5°C |
| 23 uur | 4°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |
| 2 uur | 3°C | 3°C |
| 5 uur | 3°C | 3°C |
| 8 uur | 3°C | 3°C |
| 11 uur | 3°C | 3°C |
| 14 uur | 5°C | 5°C |
| 17 uur | 7°C | 7°C |
| 20 uur | 6°C | 6°C |
| 23 uur | 3°C | 3°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 1°C | 1°C |
| 5 uur | 1°C | 1°C |
| 8 uur | 4°C | 4°C |
| 11 uur | 7°C | 7°C |
| 14 uur | 10°C | 10°C |
| 17 uur | 10°C | 10°C |
| 20 uur | 6°C | 6°C |
| 23 uur | 4°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 2°C | 2°C |
| 5 uur | 1°C | 1°C |
| 8 uur | 4°C | 4°C |
| 11 uur | 7°C | 7°C |
| 14 uur | 10°C | 10°C |
| 17 uur | 11°C | 11°C |
| 20 uur | 8°C | 8°C |
| 23 uur | 4°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |
| 2 uur | 5°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 4°C |
| 8 uur | 7°C | 7°C |
| 11 uur | 12°C | 12°C |
| 14 uur | 11°C | 11°C |
| 17 uur | 13°C | 13°C |
| 20 uur | 10°C | 10°C |
| 23 uur | 7°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 2°C | 2°C | 7°C | 10°C | 10°C | 7°C | 2°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 2°C | 2°C | 7°C | 10°C | 10°C | 7°C | 2°C |
| Aantal zonuren | 10,5 uur | |||||||
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 4°C | 10°C | 11°C | 12°C | 7°C | 6°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 4°C | 10°C | 11°C | 12°C | 7°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |||||||
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 7°C | 11°C | 9°C | 5°C | 4°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 7°C | 11°C | 9°C | 5°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |||||||
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 3°C | 3°C | 5°C | 7°C | 6°C | 3°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 3°C | 3°C | 5°C | 7°C | 6°C | 3°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 4°C | 7°C | 10°C | 10°C | 6°C | 4°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 4°C | 7°C | 10°C | 10°C | 6°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 1°C | 4°C | 7°C | 10°C | 11°C | 8°C | 4°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 1°C | 4°C | 7°C | 10°C | 11°C | 8°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |||||||
| Berg 804m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 7°C | 12°C | 11°C | 13°C | 10°C | 7°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 7°C | 12°C | 11°C | 13°C | 10°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 10 % | 0 % | 0 % | 15 % | 15 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | 3 l /m² | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 842 m | 538 m | 621 m | 960 m | 1274 m | 1407 m | 1382 m | 1410 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | 3 cm 3 cm | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 97 % | 96 % | 90 % | 48 % | 34 % | 35 % | 57 % | 76 % |
| Luchtdruk in hPa | 1012 | 1013 | 1016 | 1017 | 1015 | 1013 | 1014 | 1015 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 0 % | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1302 m | 1254 m | 1264 m | 1383 m | 1544 m | 1664 m | 1539 m | 1443 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 77 % | 79 % | 65 % | 51 % | 49 % | 53 % | 84 % | 80 % |
| Luchtdruk in hPa | 1013 | 1013 | 1012 | 1009 | 1007 | 1005 | 1006 | 1007 |
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 20 % | 10 % | 20 % | 70 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | <1 l /m² | - | - | - | <1 l /m² | 1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1061 m | 1017 m | 996 m | 1100 m | 1441 m | 1322 m | 1214 m | 1104 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 96 % | 97 % | 94 % | 71 % | 40 % | 61 % | 89 % | 96 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1005 | 1005 | 1004 | 1001 | 1001 | 1002 | 1003 |
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 60 % | 60 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 1 l /m² | 2 l /m² | <1 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 860 m | 807 m | 766 m | 761 m | 909 m | 1074 m | 1185 m | 1169 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | - - | <1 cm <1 cm | 1 cm 1 cm | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 99 % | 99 % | 98 % | 98 % | 92 % | 83 % | 94 % | 95 % |
| Luchtdruk in hPa | 1003 | 1003 | 1003 | 1004 | 1005 | 1005 | 1006 | 1008 |
| Neer- slagkans | 10 % | 15 % | 15 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1251 m | 1173 m | 1133 m | 995 m | 1291 m | 1366 m | 1229 m | 1013 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 95 % | 95 % | 92 % | 83 % | 51 % | 53 % | 85 % | 94 % |
| Luchtdruk in hPa | 1009 | 1010 | 1010 | 1010 | 1009 | 1009 | 1012 | 1014 |
| Neer- slagkans | 70 % | 10 % | 15 % | 70 % | 70 % | 85 % | 70 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | - | - | <1 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1068 m | 1215 m | 1200 m | 1122 m | 1343 m | 1698 m | 1580 m | 1652 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 98 % | 99 % | 96 % | 83 % | 71 % | 60 % | 85 % | 92 % |
| Luchtdruk in hPa | 1016 | 1017 | 1018 | 1017 | 1016 | 1016 | 1018 | 1020 |
| Neer- slagkans | 15 % | 10 % | 10 % | 15 % | 70 % | 20 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1626 m | 1603 m | 1604 m | 1633 m | 1696 m | 1847 m | 1910 m | 1911 m |
| Verse sneeuw Berg 804m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 89 % | 93 % | 85 % | 61 % | 76 % | 56 % | 77 % | 84 % |
| Luchtdruk in hPa | 1020 | 1020 | 1021 | 1020 | 1020 | 1021 | 1022 | 1024 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 11 22 | NW 14 29 | NW 14 29 | WNW 14 22 | WNW 18 25 | WNW 18 22 | NW 11 14 | NNW 4 4 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 11 22 | NW 14 29 | NW 14 29 | WNW 14 22 | WNW 18 25 | WNW 18 22 | NW 11 14 | NNW 4 4 |
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | NW 4 4 | WZW 4 4 | ZW 7 11 | ZW 18 22 | WZW 22 29 | WZW 18 36 | W 18 32 | WZW 18 36 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | NW 4 4 | WZW 4 4 | ZW 7 11 | ZW 18 22 | WZW 22 29 | WZW 18 36 | W 18 32 | WZW 18 36 |
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 14 29 | WZW 11 29 | WZW 14 22 | WZW 22 32 | W 22 25 | W 14 25 | WZW 7 18 | ZZW 7 7 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 14 29 | WZW 11 29 | WZW 14 22 | WZW 22 32 | W 22 25 | W 14 25 | WZW 7 18 | ZZW 7 7 |
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 7 14 | WZW 7 11 | ZW 4 7 | WNW 4 4 | Z 7 7 | WZW 7 11 | W 4 11 | WNW 7 7 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 7 14 | WZW 7 11 | ZW 4 7 | WNW 4 4 | Z 7 7 | WZW 7 11 | W 4 11 | WNW 7 7 |
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 4 4 | W 4 4 | WNW 4 7 | NW 11 11 | NW 11 14 | NW 11 14 | NNW 7 14 | WZW 7 7 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 4 4 | W 4 4 | WNW 4 7 | NW 11 11 | NW 11 14 | NW 11 14 | NNW 7 14 | WZW 7 7 |
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 7 7 | ZW 4 7 | ZW 4 7 | ZW 4 7 | WNW 7 14 | WNW 7 11 | NNW 7 7 | N 4 4 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 7 7 | ZW 4 7 | ZW 4 7 | ZW 4 7 | WNW 7 14 | WNW 7 11 | NNW 7 7 | N 4 4 |
| Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | NW 4 4 | W 4 4 | ZW 4 4 | ZW 4 7 | WNW 7 11 | WNW 7 11 | NW 4 7 | NW 7 7 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | NW 4 4 | W 4 4 | ZW 4 4 | ZW 4 7 | WNW 7 11 | WNW 7 11 | NW 4 7 | NW 7 7 |
| Wind | Berg 804m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | WZW 11 22 | WZW 11 22 |
| 5 uur | NW 14 29 | NW 14 29 |
| 8 uur | NW 14 29 | NW 14 29 |
| 11 uur | WNW 14 22 | WNW 14 22 |
| 14 uur | WNW 18 25 | WNW 18 25 |
| 17 uur | WNW 18 22 | WNW 18 22 |
| 20 uur | NW 11 14 | NW 11 14 |
| 23 uur | NNW 4 4 | NNW 4 4 |
| 2 uur | NW 4 4 | NW 4 4 |
| 5 uur | WZW 4 4 | WZW 4 4 |
| 8 uur | ZW 7 11 | ZW 7 11 |
| 11 uur | ZW 18 22 | ZW 18 22 |
| 14 uur | WZW 22 29 | WZW 22 29 |
| 17 uur | WZW 18 36 | WZW 18 36 |
| 20 uur | W 18 32 | W 18 32 |
| 23 uur | WZW 18 36 | WZW 18 36 |
| 2 uur | WZW 14 29 | WZW 14 29 |
| 5 uur | WZW 11 29 | WZW 11 29 |
| 8 uur | WZW 14 22 | WZW 14 22 |
| 11 uur | WZW 22 32 | WZW 22 32 |
| 14 uur | W 22 25 | W 22 25 |
| 17 uur | W 14 25 | W 14 25 |
| 20 uur | WZW 7 18 | WZW 7 18 |
| 23 uur | ZZW 7 7 | ZZW 7 7 |
| 2 uur | WZW 7 14 | WZW 7 14 |
| 5 uur | WZW 7 11 | WZW 7 11 |
| 8 uur | ZW 4 7 | ZW 4 7 |
| 11 uur | WNW 4 4 | WNW 4 4 |
| 14 uur | Z 7 7 | Z 7 7 |
| 17 uur | WZW 7 11 | WZW 7 11 |
| 20 uur | W 4 11 | W 4 11 |
| 23 uur | WNW 7 7 | WNW 7 7 |
| 2 uur | WNW 4 4 | WNW 4 4 |
| 5 uur | W 4 4 | W 4 4 |
| 8 uur | WNW 4 7 | WNW 4 7 |
| 11 uur | NW 11 11 | NW 11 11 |
| 14 uur | NW 11 14 | NW 11 14 |
| 17 uur | NW 11 14 | NW 11 14 |
| 20 uur | NNW 7 14 | NNW 7 14 |
| 23 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 2 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 5 uur | ZW 4 7 | ZW 4 7 |
| 8 uur | ZW 4 7 | ZW 4 7 |
| 11 uur | ZW 4 7 | ZW 4 7 |
| 14 uur | WNW 7 14 | WNW 7 14 |
| 17 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 20 uur | NNW 7 7 | NNW 7 7 |
| 23 uur | N 4 4 | N 4 4 |
| 2 uur | NW 4 4 | NW 4 4 |
| 5 uur | W 4 4 | W 4 4 |
| 8 uur | ZW 4 4 | ZW 4 4 |
| 11 uur | ZW 4 7 | ZW 4 7 |
| 14 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 17 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 20 uur | NW 4 7 | NW 4 7 |
| 23 uur | NW 7 7 | NW 7 7 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:13 uur 05:49 uur 20:52 uur 21:29 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:35 uur 15:33 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:11 uur 05:48 uur 20:53 uur 21:30 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:51 uur 16:51 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:10 uur 05:47 uur 20:54 uur 21:32 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:08 uur 18:13 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:08 uur 05:45 uur 20:56 uur 21:33 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:28 uur 19:40 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:07 uur 05:44 uur 20:57 uur 21:35 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:54 uur 21:10 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:05 uur 05:43 uur 20:58 uur 21:36 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:29 uur 22:35 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:04 uur 05:42 uur 20:59 uur 21:37 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:18 uur 23:50 uur | |
| di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » |
|---|
Weer Kreenheinstetten / Skiweer & weer in de bergen Kreenheinstetten
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie