Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » | wo 20 mei Details » | do 21 mei Details » | vr 22 mei Details » | za 23 mei Details » |
|---|
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
dinsdag, 19. mei 2026
woensdag, 20. mei 2026
donderdag, 21. mei 2026
vrijdag, 22. mei 2026
zaterdag, 23. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 2368m Temperatuur | Dal 1977 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 2°C | 5°C |
| 5 uur | 1°C | 4°C |
| 8 uur | 1°C | 4°C |
| 11 uur | 1°C | 4°C |
| 14 uur | 2°C | 5°C |
| 17 uur | 3°C | 6°C |
| 20 uur | 2°C | 5°C |
| 23 uur | 3°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 3°C | 6°C |
| 5 uur | 2°C | 5°C |
| 8 uur | 2°C | 5°C |
| 11 uur | 2°C | 5°C |
| 14 uur | 4°C | 7°C |
| 17 uur | 6°C | 9°C |
| 20 uur | 5°C | 8°C |
| 23 uur | 4°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |
| 2 uur | 3°C | 6°C |
| 5 uur | 3°C | 6°C |
| 8 uur | 3°C | 6°C |
| 11 uur | 4°C | 7°C |
| 14 uur | 5°C | 8°C |
| 17 uur | 7°C | 10°C |
| 20 uur | 7°C | 10°C |
| 23 uur | 8°C | 11°C |
| Aantal zonuren | 10,5 uur | |
| 2 uur | 7°C | 10°C |
| 5 uur | 7°C | 10°C |
| 8 uur | 7°C | 10°C |
| 11 uur | 8°C | 11°C |
| 14 uur | 10°C | 13°C |
| 17 uur | 12°C | 15°C |
| 20 uur | 12°C | 15°C |
| 23 uur | 12°C | 15°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |
| 2 uur | 11°C | 14°C |
| 5 uur | 11°C | 14°C |
| 8 uur | 11°C | 14°C |
| 11 uur | 12°C | 15°C |
| 14 uur | 12°C | 15°C |
| 17 uur | 14°C | 17°C |
| 20 uur | 14°C | 17°C |
| 23 uur | 14°C | 17°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |
| 2 uur | 13°C | 16°C |
| 5 uur | 13°C | 16°C |
| 8 uur | 12°C | 15°C |
| 11 uur | 12°C | 15°C |
| 14 uur | 13°C | 16°C |
| 17 uur | 14°C | 17°C |
| 20 uur | 14°C | 17°C |
| 23 uur | 14°C | 17°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |
| 2 uur | 13°C | 16°C |
| 5 uur | 13°C | 16°C |
| 8 uur | 13°C | 16°C |
| 11 uur | 12°C | 15°C |
| 14 uur | 13°C | 16°C |
| 17 uur | 15°C | 18°C |
| 20 uur | 15°C | 18°C |
| 23 uur | 15°C | 18°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 1°C | 1°C | 1°C | 2°C | 3°C | 2°C | 3°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 4°C | 4°C | 5°C | 6°C | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 2°C | 2°C | 2°C | 4°C | 6°C | 5°C | 4°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 5°C | 5°C | 5°C | 7°C | 9°C | 8°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |||||||
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 3°C | 4°C | 5°C | 7°C | 7°C | 8°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 6°C | 6°C | 7°C | 8°C | 10°C | 10°C | 11°C |
| Aantal zonuren | 10,5 uur | |||||||
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 7°C | 7°C | 7°C | 8°C | 10°C | 12°C | 12°C | 12°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 10°C | 10°C | 10°C | 11°C | 13°C | 15°C | 15°C | 15°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |||||||
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 11°C | 11°C | 11°C | 12°C | 12°C | 14°C | 14°C | 14°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 14°C | 14°C | 14°C | 15°C | 15°C | 17°C | 17°C | 17°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |||||||
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 13°C | 13°C | 12°C | 12°C | 13°C | 14°C | 14°C | 14°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 16°C | 16°C | 15°C | 15°C | 16°C | 17°C | 17°C | 17°C |
| Aantal zonuren | 13,5 uur | |||||||
| Berg 2368m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 13°C | 13°C | 13°C | 12°C | 13°C | 15°C | 15°C | 15°C |
| Dal 1977m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 16°C | 16°C | 16°C | 15°C | 16°C | 18°C | 18°C | 18°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 0 % | 5 % | 15 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | 2 l /m² | 2 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 2334 m | 2282 m | 2221 m | 2247 m | 2103 m | 2250 m | 2436 m | 2428 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | <1 cm - | 2 cm - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 67 % | 70 % | 75 % | 74 % | 73 % | 63 % | 74 % | 62 % |
| Luchtdruk in hPa | 1016 | 1015 | 1016 | 1015 | 1015 | 1013 | 1015 | 1016 |
| Neer- slagkans | 10 % | 10 % | 10 % | 5 % | 5 % | 10 % | 15 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 2399 m | 2344 m | 2317 m | 2376 m | 2447 m | 2654 m | 2679 m | 2651 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 64 % | 65 % | 68 % | 69 % | 63 % | 55 % | 61 % | 63 % |
| Luchtdruk in hPa | 1016 | 1016 | 1017 | 1017 | 1016 | 1015 | 1016 | 1018 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 15 % | 10 % | 10 % | 10 % | 10 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 2890 m | 2888 m | 2744 m | 2880 m | 2937 m | 2974 m | 2962 m | 3568 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 68 % | 66 % | 78 % | 66 % | 78 % | 71 % | 66 % | 58 % |
| Luchtdruk in hPa | 1019 | 1019 | 1021 | 1021 | 1021 | 1020 | 1022 | 1024 |
| Neer- slagkans | 5 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 5 % | 5 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3761 m | 3792 m | 3822 m | 3903 m | 3948 m | 4034 m | 4117 m | 4169 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 63 % | 60 % | 59 % | 66 % | 57 % | 50 % | 50 % | 46 % |
| Luchtdruk in hPa | 1024 | 1024 | 1025 | 1025 | 1023 | 1022 | 1022 | 1024 |
| Neer- slagkans | 5 % | 5 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 5 % | 0 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 4098 m | 4075 m | 3985 m | 3948 m | 3977 m | 3816 m | 3758 m | 3802 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 45 % | 43 % | 43 % | 42 % | 49 % | 43 % | 41 % | 41 % |
| Luchtdruk in hPa | 1025 | 1025 | 1025 | 1024 | 1023 | 1022 | 1022 | 1024 |
| Neer- slagkans | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3874 m | 3823 m | 3856 m | 3824 m | 3904 m | 3947 m | 3858 m | 3783 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 42 % | 44 % | 47 % | 48 % | 48 % | 43 % | 38 % | 43 % |
| Luchtdruk in hPa | 1024 | 1024 | 1025 | 1024 | 1023 | 1022 | 1021 | 1023 |
| Neer- slagkans | 0 % | 0 % | 10 % | 10 % | 5 % | 5 % | 0 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3857 m | 3914 m | 3939 m | 3871 m | 3913 m | 3932 m | 3815 m | 3743 m |
| Verse sneeuw Berg 2368m Dal 1977m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 41 % | 44 % | 41 % | 34 % | 36 % | 31 % | 37 % | 39 % |
| Luchtdruk in hPa | 1024 | 1025 | 1025 | 1024 | 1023 | 1022 | 1022 | 1024 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 11 11 | WZW 7 11 | WZW 11 11 | ZW 11 11 | ZW 7 7 | WZW 11 11 | W 11 11 | WNW 14 18 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 11 11 | WZW 7 11 | WZW 11 11 | ZW 11 11 | ZW 7 7 | WZW 11 11 | W 11 11 | WNW 14 18 |
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 14 | WZW 11 14 | WZW 14 18 | WZW 18 22 | WZW 18 22 | WZW 22 25 | W 25 25 | W 22 22 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 14 | WZW 11 14 | WZW 14 18 | WZW 18 22 | WZW 18 22 | WZW 22 25 | W 25 25 | W 22 22 |
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 18 | W 18 22 | WNW 18 18 | W 11 11 | WZW 7 7 | W 14 14 | NW 14 14 | WNW 11 11 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 18 | W 18 22 | WNW 18 18 | W 11 11 | WZW 7 7 | W 14 14 | NW 14 14 | WNW 11 11 |
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | ZW 4 4 | Z 7 7 | Z 7 7 | ZZO 7 11 | ZZO 7 7 | ZO 7 7 | ZZO 7 11 | ZZO 14 18 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | ZW 4 4 | Z 7 7 | Z 7 7 | ZZO 7 11 | ZZO 7 7 | ZO 7 7 | ZZO 7 11 | ZZO 14 18 |
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | ZZO 18 22 | ZZO 22 22 | Z 18 18 | Z 11 11 | Z 7 7 | ZZW 4 4 | ZZW 4 4 | ZO 7 7 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | ZZO 18 22 | ZZO 22 22 | Z 18 18 | Z 11 11 | Z 7 7 | ZZW 4 4 | ZZW 4 4 | ZO 7 7 |
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | O 4 7 | O 7 7 | OZW 14 14 | ZO 14 18 | ZO 11 14 | ZO 11 11 | ZO 11 11 | ZZO 7 11 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | O 4 7 | O 7 7 | OZW 14 14 | ZO 14 18 | ZO 11 14 | ZO 11 11 | ZO 11 11 | ZZO 7 11 |
| Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | OZW 11 11 | O 11 14 | OZW 18 18 | OZW 18 22 | OZW 14 14 | OZW 14 14 | O 7 11 | OZW 7 7 |
| Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u | OZW 11 11 | O 11 14 | OZW 18 18 | OZW 18 22 | OZW 14 14 | OZW 14 14 | O 7 11 | OZW 7 7 |
| Wind | Berg 2368m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 1977m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | WNW 11 11 | WNW 11 11 |
| 5 uur | WZW 7 11 | WZW 7 11 |
| 8 uur | WZW 11 11 | WZW 11 11 |
| 11 uur | ZW 11 11 | ZW 11 11 |
| 14 uur | ZW 7 7 | ZW 7 7 |
| 17 uur | WZW 11 11 | WZW 11 11 |
| 20 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 23 uur | WNW 14 18 | WNW 14 18 |
| 2 uur | W 11 14 | W 11 14 |
| 5 uur | WZW 11 14 | WZW 11 14 |
| 8 uur | WZW 14 18 | WZW 14 18 |
| 11 uur | WZW 18 22 | WZW 18 22 |
| 14 uur | WZW 18 22 | WZW 18 22 |
| 17 uur | WZW 22 25 | WZW 22 25 |
| 20 uur | W 25 25 | W 25 25 |
| 23 uur | W 22 22 | W 22 22 |
| 2 uur | W 14 18 | W 14 18 |
| 5 uur | W 18 22 | W 18 22 |
| 8 uur | WNW 18 18 | WNW 18 18 |
| 11 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 14 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 17 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 20 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 23 uur | WNW 11 11 | WNW 11 11 |
| 2 uur | ZW 4 4 | ZW 4 4 |
| 5 uur | Z 7 7 | Z 7 7 |
| 8 uur | Z 7 7 | Z 7 7 |
| 11 uur | ZZO 7 11 | ZZO 7 11 |
| 14 uur | ZZO 7 7 | ZZO 7 7 |
| 17 uur | ZO 7 7 | ZO 7 7 |
| 20 uur | ZZO 7 11 | ZZO 7 11 |
| 23 uur | ZZO 14 18 | ZZO 14 18 |
| 2 uur | ZZO 18 22 | ZZO 18 22 |
| 5 uur | ZZO 22 22 | ZZO 22 22 |
| 8 uur | Z 18 18 | Z 18 18 |
| 11 uur | Z 11 11 | Z 11 11 |
| 14 uur | Z 7 7 | Z 7 7 |
| 17 uur | ZZW 4 4 | ZZW 4 4 |
| 20 uur | ZZW 4 4 | ZZW 4 4 |
| 23 uur | ZO 7 7 | ZO 7 7 |
| 2 uur | O 4 7 | O 4 7 |
| 5 uur | O 7 7 | O 7 7 |
| 8 uur | OZW 14 14 | OZW 14 14 |
| 11 uur | ZO 14 18 | ZO 14 18 |
| 14 uur | ZO 11 14 | ZO 11 14 |
| 17 uur | ZO 11 11 | ZO 11 11 |
| 20 uur | ZO 11 11 | ZO 11 11 |
| 23 uur | ZZO 7 11 | ZZO 7 11 |
| 2 uur | OZW 11 11 | OZW 11 11 |
| 5 uur | O 11 14 | O 11 14 |
| 8 uur | OZW 18 18 | OZW 18 18 |
| 11 uur | OZW 18 22 | OZW 18 22 |
| 14 uur | OZW 14 14 | OZW 14 14 |
| 17 uur | OZW 14 14 | OZW 14 14 |
| 20 uur | O 7 11 | O 7 11 |
| 23 uur | OZW 7 7 | OZW 7 7 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:25 uur 06:57 uur 21:29 uur 22:00 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:54 uur 22:56 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:24 uur 06:56 uur 21:30 uur 22:01 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 07:48 uur - uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:23 uur 06:55 uur 21:31 uur 22:02 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 08:54 uur 00:07 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:22 uur 06:54 uur 21:31 uur 22:03 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 10:09 uur 01:07 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:21 uur 06:53 uur 21:32 uur 22:04 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 11:27 uur 01:52 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:21 uur 06:53 uur 21:33 uur 22:05 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 12:42 uur 02:28 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 06:20 uur 06:52 uur 21:34 uur 22:06 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 13:54 uur 02:56 uur | |
| zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » | wo 20 mei Details » | do 21 mei Details » | vr 22 mei Details » | za 23 mei Details » |
|---|
Weer La Covatilla – Sierra de Béjar / Skiweer & weer in de bergen La Covatilla – Sierra de Béjar
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie