Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » |
|---|
dinsdag, 12. mei 2026
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 251m Temperatuur | Dal 175 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 1°C | 2°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 10°C | 11°C |
| 17 uur | 11°C | 12°C |
| 20 uur | 8°C | 9°C |
| 23 uur | 6°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |
| 2 uur | 5°C | 6°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 6°C | 7°C |
| 11 uur | 6°C | 7°C |
| 14 uur | 6°C | 7°C |
| 17 uur | 6°C | 7°C |
| 20 uur | 8°C | 9°C |
| 23 uur | 8°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 3 uur | |
| 2 uur | 8°C | 9°C |
| 5 uur | 7°C | 8°C |
| 8 uur | 7°C | 8°C |
| 11 uur | 7°C | 8°C |
| 14 uur | 8°C | 9°C |
| 17 uur | 8°C | 9°C |
| 20 uur | 8°C | 9°C |
| 23 uur | 7°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 2,5 uur | |
| 2 uur | 7°C | 8°C |
| 5 uur | 8°C | 9°C |
| 8 uur | 8°C | 9°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 11°C | 12°C |
| 17 uur | 13°C | 14°C |
| 20 uur | 11°C | 12°C |
| 23 uur | 9°C | 10°C |
| Aantal zonuren | 6,5 uur | |
| 2 uur | 8°C | 9°C |
| 5 uur | 8°C | 9°C |
| 8 uur | 9°C | 10°C |
| 11 uur | 15°C | 16°C |
| 14 uur | 12°C | 13°C |
| 17 uur | 14°C | 15°C |
| 20 uur | 13°C | 14°C |
| 23 uur | 12°C | 13°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |
| 2 uur | 11°C | 12°C |
| 5 uur | 10°C | 11°C |
| 8 uur | 9°C | 10°C |
| 11 uur | 11°C | 12°C |
| 14 uur | 15°C | 16°C |
| 17 uur | 16°C | 17°C |
| 20 uur | 12°C | 13°C |
| 23 uur | 10°C | 11°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |
| 2 uur | 9°C | 10°C |
| 5 uur | 8°C | 9°C |
| 8 uur | 7°C | 8°C |
| 11 uur | 7°C | 8°C |
| 14 uur | 11°C | 12°C |
| 17 uur | 14°C | 15°C |
| 20 uur | 11°C | 12°C |
| 23 uur | 10°C | 11°C |
| Aantal zonuren | 4 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 1°C | 4°C | 8°C | 10°C | 11°C | 8°C | 6°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 2°C | 5°C | 9°C | 11°C | 12°C | 9°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |||||||
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 6°C | 6°C | 6°C | 6°C | 8°C | 8°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 5°C | 7°C | 7°C | 7°C | 7°C | 9°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 3 uur | |||||||
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 8°C | 7°C | 7°C | 7°C | 8°C | 8°C | 8°C | 7°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 8°C | 8°C | 8°C | 9°C | 9°C | 9°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 2,5 uur | |||||||
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 7°C | 8°C | 8°C | 8°C | 11°C | 13°C | 11°C | 9°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 8°C | 9°C | 9°C | 9°C | 12°C | 14°C | 12°C | 10°C |
| Aantal zonuren | 6,5 uur | |||||||
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 8°C | 8°C | 9°C | 15°C | 12°C | 14°C | 13°C | 12°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 9°C | 10°C | 16°C | 13°C | 15°C | 14°C | 13°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |||||||
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 11°C | 10°C | 9°C | 11°C | 15°C | 16°C | 12°C | 10°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 12°C | 11°C | 10°C | 12°C | 16°C | 17°C | 13°C | 11°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |||||||
| Berg 251m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 8°C | 7°C | 7°C | 11°C | 14°C | 11°C | 10°C |
| Dal 175m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 10°C | 9°C | 8°C | 8°C | 12°C | 15°C | 12°C | 11°C |
| Aantal zonuren | 4 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 10 % | 5 % | 5 % | 15 % | 20 % | 5 % | 5 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 701 m | 550 m | 450 m | 597 m | 884 m | 1033 m | 1169 m | 1199 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 60 % | 68 % | 57 % | 42 % | 38 % | 41 % | 57 % | 65 % |
| Luchtdruk in hPa | 1021 | 1022 | 1023 | 1022 | 1020 | 1019 | 1018 | 1018 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 20 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | <1 l /m² | 5 l /m² | 4 l /m² | 1 l /m² | 2 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1169 m | 1193 m | 1232 m | 1617 m | 1615 m | 2062 m | 2098 m | 2053 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 66 % | 70 % | 62 % | 73 % | 95 % | 96 % | 95 % | 98 % |
| Luchtdruk in hPa | 1017 | 1016 | 1015 | 1011 | 1009 | 1008 | 1007 | 1007 |
| Neer- slagkans | 70 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 6 l /m² | 4 l /m² | 3 l /m² | 2 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - | - |
| Sneeuw- grens | 1680 m | 1758 m | 1734 m | 1599 m | 1717 m | 1753 m | 1676 m | 1738 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 99 % | 97 % | 97 % | 96 % | 93 % | 96 % | 97 % | 97 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1007 | 1009 | 1009 | 1010 | 1009 | 1010 | 1010 |
| Neer- slagkans | 85 % | 70 % | 85 % | 85 % | 10 % | 15 % | 10 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | 2 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1648 m | 1537 m | 1679 m | 1696 m | 1953 m | 2085 m | 2143 m | 2121 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 98 % | 98 % | 97 % | 97 % | 84 % | 73 % | 84 % | 91 % |
| Luchtdruk in hPa | 1010 | 1010 | 1011 | 1012 | 1012 | 1011 | 1012 | 1013 |
| Neer- slagkans | 5 % | 20 % | 15 % | 5 % | 20 % | 20 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 2086 m | 1737 m | 2592 m | 2725 m | 2604 m | 2462 m | 2307 m | 2145 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 97 % | 96 % | 87 % | 60 % | 76 % | 72 % | 90 % | 93 % |
| Luchtdruk in hPa | 1012 | 1012 | 1012 | 1010 | 1008 | 1007 | 1006 | 1008 |
| Neer- slagkans | 20 % | 15 % | 5 % | 10 % | 5 % | 0 % | 10 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 2108 m | 1860 m | 1733 m | 981 m | 1376 m | 1631 m | 3189 m | 3206 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 92 % | 92 % | 80 % | 52 % | 35 % | 34 % | 61 % | 65 % |
| Luchtdruk in hPa | 1009 | 1012 | 1017 | 1020 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 85 % | 85 % | 85 % | 20 % | 20 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | 2 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 3321 m | 2906 m | 2755 m | 3500 m | 3605 m | 3950 m | 3782 m | 3905 m |
| Verse sneeuw Berg 251m Dal 175m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 66 % | 74 % | 91 % | 94 % | 83 % | 78 % | 89 % | 90 % |
| Luchtdruk in hPa | 1023 | 1024 | 1025 | 1023 | 1021 | 1019 | 1018 | 1017 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | N 7 18 | NNW 4 11 | NNW 7 11 | W 11 11 | WZW 14 18 | WZW 14 18 | ZW 14 25 | ZW 7 14 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | N 7 18 | NNW 4 11 | NNW 7 11 | W 11 11 | WZW 14 18 | WZW 14 18 | ZW 14 25 | ZW 7 14 |
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | ZO 4 7 | OZW 7 14 | OZW 14 29 | OZW 14 29 | OZW 11 29 | ZO 14 32 | ZO 14 32 | ZZO 14 32 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | ZO 4 7 | OZW 7 14 | OZW 14 29 | OZW 14 29 | OZW 11 29 | ZO 14 32 | ZO 14 32 | ZZO 14 32 |
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 7 22 | NW 4 11 | NW 4 11 | NNW 7 11 | NW 4 7 | NNW 7 22 | N 11 25 | N 11 29 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 7 22 | NW 4 11 | NW 4 11 | NNW 7 11 | NW 4 7 | NNW 7 22 | N 11 25 | N 11 29 |
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | N 11 29 | NNO 14 36 | NO 18 40 | NNO 14 29 | ONO 14 29 | ONO 11 14 | NO 7 7 | WNW 4 4 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | N 11 29 | NNO 14 36 | NO 18 40 | NNO 14 29 | ONO 14 29 | ONO 11 14 | NO 7 7 | WNW 4 4 |
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 4 7 | WZW 7 22 | ZZW 11 22 | ZW 14 25 | W 7 25 | ZW 18 40 | ZZW 11 40 | W 11 40 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 4 7 | WZW 7 22 | ZZW 11 22 | ZW 14 25 | W 7 25 | ZW 18 40 | ZZW 11 40 | W 11 40 |
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | W 7 32 | WNW 14 36 | NNW 18 29 | NNW 14 18 | NW 7 11 | W 11 14 | WZW 11 22 | W 4 4 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | W 7 32 | WNW 14 36 | NNW 18 29 | NNW 14 18 | NW 7 11 | W 11 14 | WZW 11 22 | W 4 4 |
| Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | NO 4 4 | ZO 4 7 | OZW 4 4 | OZW 11 18 | O 11 18 | ONO 7 18 | NO 11 18 | ONO 7 11 |
| Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u | NO 4 4 | ZO 4 7 | OZW 4 4 | OZW 11 18 | O 11 18 | ONO 7 18 | NO 11 18 | ONO 7 11 |
| Wind | Berg 251m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 175m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | N 7 18 | N 7 18 |
| 5 uur | NNW 4 11 | NNW 4 11 |
| 8 uur | NNW 7 11 | NNW 7 11 |
| 11 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 14 uur | WZW 14 18 | WZW 14 18 |
| 17 uur | WZW 14 18 | WZW 14 18 |
| 20 uur | ZW 14 25 | ZW 14 25 |
| 23 uur | ZW 7 14 | ZW 7 14 |
| 2 uur | ZO 4 7 | ZO 4 7 |
| 5 uur | OZW 7 14 | OZW 7 14 |
| 8 uur | OZW 14 29 | OZW 14 29 |
| 11 uur | OZW 14 29 | OZW 14 29 |
| 14 uur | OZW 11 29 | OZW 11 29 |
| 17 uur | ZO 14 32 | ZO 14 32 |
| 20 uur | ZO 14 32 | ZO 14 32 |
| 23 uur | ZZO 14 32 | ZZO 14 32 |
| 2 uur | WZW 7 22 | WZW 7 22 |
| 5 uur | NW 4 11 | NW 4 11 |
| 8 uur | NW 4 11 | NW 4 11 |
| 11 uur | NNW 7 11 | NNW 7 11 |
| 14 uur | NW 4 7 | NW 4 7 |
| 17 uur | NNW 7 22 | NNW 7 22 |
| 20 uur | N 11 25 | N 11 25 |
| 23 uur | N 11 29 | N 11 29 |
| 2 uur | N 11 29 | N 11 29 |
| 5 uur | NNO 14 36 | NNO 14 36 |
| 8 uur | NO 18 40 | NO 18 40 |
| 11 uur | NNO 14 29 | NNO 14 29 |
| 14 uur | ONO 14 29 | ONO 14 29 |
| 17 uur | ONO 11 14 | ONO 11 14 |
| 20 uur | NO 7 7 | NO 7 7 |
| 23 uur | WNW 4 4 | WNW 4 4 |
| 2 uur | WZW 4 7 | WZW 4 7 |
| 5 uur | WZW 7 22 | WZW 7 22 |
| 8 uur | ZZW 11 22 | ZZW 11 22 |
| 11 uur | ZW 14 25 | ZW 14 25 |
| 14 uur | W 7 25 | W 7 25 |
| 17 uur | ZW 18 40 | ZW 18 40 |
| 20 uur | ZZW 11 40 | ZZW 11 40 |
| 23 uur | W 11 40 | W 11 40 |
| 2 uur | W 7 32 | W 7 32 |
| 5 uur | WNW 14 36 | WNW 14 36 |
| 8 uur | NNW 18 29 | NNW 18 29 |
| 11 uur | NNW 14 18 | NNW 14 18 |
| 14 uur | NW 7 11 | NW 7 11 |
| 17 uur | W 11 14 | W 11 14 |
| 20 uur | WZW 11 22 | WZW 11 22 |
| 23 uur | W 4 4 | W 4 4 |
| 2 uur | NO 4 4 | NO 4 4 |
| 5 uur | ZO 4 7 | ZO 4 7 |
| 8 uur | OZW 4 4 | OZW 4 4 |
| 11 uur | OZW 11 18 | OZW 11 18 |
| 14 uur | O 11 18 | O 11 18 |
| 17 uur | ONO 7 18 | ONO 7 18 |
| 20 uur | NO 11 18 | NO 11 18 |
| 23 uur | ONO 7 11 | ONO 7 11 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:53 uur 05:27 uur 20:15 uur 20:49 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:08 uur 15:21 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:51 uur 05:26 uur 20:16 uur 20:50 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:27 uur 16:37 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:50 uur 05:25 uur 20:17 uur 20:52 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:47 uur 17:58 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:49 uur 05:24 uur 20:18 uur 20:53 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:11 uur 19:22 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:47 uur 05:23 uur 20:19 uur 20:54 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:41 uur 20:49 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:46 uur 05:22 uur 20:20 uur 20:56 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:22 uur 22:11 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:45 uur 05:20 uur 20:22 uur 20:57 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:16 uur 23:21 uur | |
| di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » |
|---|
Weer Val Bialas Ski Center – Utica / Skiweer & weer in de bergen Val Bialas Ski Center – Utica
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie