Skiweer New York

Weersverwachting in de deelstaat New York voor 47 Skigebieden - Weer in de bergen in de deelstaat New York voor 7 dagen


Weer New York

Weer in de deelstaat New York voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de deelstaat New York voor 47 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: New York

1-47 van 47 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1340 m Dal 371 m
do
regen
1/6 °C 5/11 °C
vr
buien
3/7 °C 7/12 °C
za
zonnig
1/17 °C 5/22 °C
zo
zonnig
6/18 °C 10/23 °C
ma
helder
4/21 °C 8/26 °C
di
helder
10/26 °C 14/31 °C
wo
buien
7/17 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1340 m 1/6 °C 3/7 °C 1/17 °C 6/18 °C 4/21 °C 10/26 °C 7/17 °C
Dal 371 m 5/11 °C 7/12 °C 5/22 °C 10/23 °C 8/26 °C 14/31 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 1097 m Dal 304 m
do
regen
1/6 °C 4/10 °C
vr
buien
3/7 °C 6/11 °C
za
zonnig
1/17 °C 4/21 °C
zo
zonnig
6/18 °C 9/22 °C
ma
helder
4/21 °C 7/25 °C
di
helder
10/26 °C 13/30 °C
wo
buien
7/17 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1097 m 1/6 °C 3/7 °C 1/17 °C 6/18 °C 4/21 °C 10/26 °C 7/17 °C
Dal 304 m 4/10 °C 6/11 °C 4/21 °C 9/22 °C 7/25 °C 13/30 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 975 m Dal 488 m
do
regen
2/6 °C 4/10 °C
vr
buien
4/7 °C 6/11 °C
za
zonnig
2/17 °C 4/21 °C
zo
zonnig
7/18 °C 9/22 °C
ma
helder
5/21 °C 7/25 °C
di
helder
11/26 °C 13/30 °C
wo
buien
8/17 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 975 m 2/6 °C 4/7 °C 2/17 °C 7/18 °C 5/21 °C 11/26 °C 8/17 °C
Dal 488 m 4/10 °C 6/11 °C 4/21 °C 9/22 °C 7/25 °C 13/30 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 458 m
do
bewolkt
3/10 °C 5/13 °C
vr
buien
3/7 °C 5/10 °C
za
zonnig
3/18 °C 5/21 °C
zo
helder
12/20 °C 14/23 °C
ma
helder
11/24 °C 13/27 °C
di
zonnig
15/27 °C 17/30 °C
wo
bewolkt
9/17 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 945 m 3/10 °C 3/7 °C 3/18 °C 12/20 °C 11/24 °C 15/27 °C 9/17 °C
Dal 458 m 5/13 °C 5/10 °C 5/21 °C 14/23 °C 13/27 °C 17/30 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 686 m Dal 457 m
do
buien
2/4 °C 3/5 °C
vr
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
za
buien
4/11 °C 5/12 °C
zo
helder
6/13 °C 7/14 °C
ma
helder
7/18 °C 8/19 °C
di
buien
12/20 °C 13/21 °C
wo
zonnig
7/14 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 686 m 2/4 °C 2/11 °C 4/11 °C 6/13 °C 7/18 °C 12/20 °C 7/14 °C
Dal 457 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1045 m Dal 617 m
do
regen
1/6 °C 3/9 °C
vr
buien
3/7 °C 5/10 °C
za
zonnig
1/17 °C 3/20 °C
zo
zonnig
6/18 °C 8/21 °C
ma
helder
4/21 °C 6/24 °C
di
helder
10/26 °C 12/29 °C
wo
buien
7/17 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1045 m 1/6 °C 3/7 °C 1/17 °C 6/18 °C 4/21 °C 10/26 °C 7/17 °C
Dal 617 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 670 m Dal 304 m
do
regen
3/3 °C 4/6 °C
vr
helder
4/12 °C 5/15 °C
za
helder
4/17 °C 5/20 °C
zo
bewolkt
13/19 °C 14/22 °C
ma
zonnig
14/24 °C 15/27 °C
di
helder
16/26 °C 17/29 °C
wo
bewolkt
8/14 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
Berg 670 m 3/3 °C 4/12 °C 4/17 °C 13/19 °C 14/24 °C 16/26 °C 8/14 °C
Dal 304 m 4/6 °C 5/15 °C 5/20 °C 14/22 °C 15/27 °C 17/29 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 617 m Dal 323 m
do
bewolkt
6/8 °C 8/11 °C
vr
buien
7/17 °C 9/20 °C
za
helder
7/18 °C 9/21 °C
zo
bewolkt
11/18 °C 13/21 °C
ma
bewolkt
6/20 °C 8/23 °C
di
helder
13/27 °C 15/30 °C
wo
bewolkt
12/19 °C 14/22 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
wo
bewolkt
Berg 617 m 6/8 °C 7/17 °C 7/18 °C 11/18 °C 6/20 °C 13/27 °C 12/19 °C
Dal 323 m 8/11 °C 9/20 °C 9/21 °C 13/21 °C 8/23 °C 15/30 °C 14/22 °C

Weer in skigebied Berg 689 m Dal 475 m
do
buien
2/4 °C 3/5 °C
vr
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
za
buien
4/11 °C 5/12 °C
zo
helder
6/13 °C 7/14 °C
ma
helder
7/18 °C 8/19 °C
di
buien
12/20 °C 13/21 °C
wo
zonnig
7/14 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 689 m 2/4 °C 2/11 °C 4/11 °C 6/13 °C 7/18 °C 12/20 °C 7/14 °C
Dal 475 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 350 m
do
buien
4/5 °C 6/7 °C
vr
bewolkt
3/10 °C 5/12 °C
za
zonnig
3/19 °C 5/21 °C
zo
helder
14/21 °C 16/23 °C
ma
zonnig
13/26 °C 15/28 °C
di
zonnig
15/27 °C 17/29 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 640 m 4/5 °C 3/10 °C 3/19 °C 14/21 °C 13/26 °C 15/27 °C 7/16 °C
Dal 350 m 6/7 °C 5/12 °C 5/21 °C 16/23 °C 15/28 °C 17/29 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 378 m
do
buien
3/5 °C 3/6 °C
vr
bewolkt
5/14 °C 5/15 °C
za
helder
5/20 °C 5/21 °C
zo
bewolkt
16/22 °C 16/23 °C
ma
zonnig
15/27 °C 15/28 °C
di
zonnig
15/27 °C 15/28 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
helder
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 520 m 3/5 °C 5/14 °C 5/20 °C 16/22 °C 15/27 °C 15/27 °C 8/15 °C
Dal 378 m 3/6 °C 5/15 °C 5/21 °C 16/23 °C 15/28 °C 15/28 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 570 m Dal 360 m
do
bewolkt
5/7 °C 6/9 °C
vr
buien
6/16 °C 7/18 °C
za
helder
6/17 °C 7/19 °C
zo
bewolkt
10/17 °C 11/19 °C
ma
bewolkt
5/19 °C 6/21 °C
di
helder
12/26 °C 13/28 °C
wo
bewolkt
11/18 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
wo
bewolkt
Berg 570 m 5/7 °C 6/16 °C 6/17 °C 10/17 °C 5/19 °C 12/26 °C 11/18 °C
Dal 360 m 6/9 °C 7/18 °C 7/19 °C 11/19 °C 6/21 °C 13/28 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 275 m
do
buien
7/11 °C 8/14 °C
vr
bewolkt
6/10 °C 7/13 °C
za
zonnig
5/19 °C 6/22 °C
zo
zonnig
11/24 °C 12/27 °C
ma
helder
12/24 °C 13/27 °C
di
zonnig
13/30 °C 14/33 °C
wo
buien
14/26 °C 15/29 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 580 m 7/11 °C 6/10 °C 5/19 °C 11/24 °C 12/24 °C 13/30 °C 14/26 °C
Dal 275 m 8/14 °C 7/13 °C 6/22 °C 12/27 °C 13/27 °C 14/33 °C 15/29 °C

Weer in skigebied Berg 585 m Dal 400 m
do
bewolkt
3/8 °C 4/9 °C
vr
bewolkt
4/11 °C 5/12 °C
za
zonnig
5/19 °C 6/20 °C
zo
bewolkt
13/21 °C 14/22 °C
ma
zonnig
13/25 °C 14/26 °C
di
onweer
16/27 °C 17/28 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
onweer
wo
bewolkt
Berg 585 m 3/8 °C 4/11 °C 5/19 °C 13/21 °C 13/25 °C 16/27 °C 9/16 °C
Dal 400 m 4/9 °C 5/12 °C 6/20 °C 14/22 °C 14/26 °C 17/28 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 1014 m Dal 696 m
do
bewolkt
3/10 °C 4/12 °C
vr
buien
3/7 °C 4/9 °C
za
zonnig
3/18 °C 4/20 °C
zo
helder
12/20 °C 13/22 °C
ma
helder
11/24 °C 12/26 °C
di
zonnig
15/27 °C 16/29 °C
wo
bewolkt
9/17 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1014 m 3/10 °C 3/7 °C 3/18 °C 12/20 °C 11/24 °C 15/27 °C 9/17 °C
Dal 696 m 4/12 °C 4/9 °C 4/20 °C 13/22 °C 12/26 °C 16/29 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 400 m
do
regen
4/6 °C 5/7 °C
vr
helder
5/15 °C 6/16 °C
za
helder
5/22 °C 6/23 °C
zo
bewolkt
16/23 °C 17/24 °C
ma
zonnig
15/28 °C 16/29 °C
di
zonnig
16/29 °C 17/30 °C
wo
bewolkt
8/19 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 600 m 4/6 °C 5/15 °C 5/22 °C 16/23 °C 15/28 °C 16/29 °C 8/19 °C
Dal 400 m 5/7 °C 6/16 °C 6/23 °C 17/24 °C 16/29 °C 17/30 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 435 m Dal 137 m
do
regen
4/10 °C 6/13 °C
vr
buien
6/11 °C 8/14 °C
za
zonnig
4/21 °C 6/24 °C
zo
zonnig
9/22 °C 11/25 °C
ma
helder
7/25 °C 9/28 °C
di
helder
13/30 °C 15/33 °C
wo
buien
10/21 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 435 m 4/10 °C 6/11 °C 4/21 °C 9/22 °C 7/25 °C 13/30 °C 10/21 °C
Dal 137 m 6/13 °C 8/14 °C 6/24 °C 11/25 °C 9/28 °C 15/33 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 732 m Dal 533 m
do
bewolkt
5/6 °C 5/12 °C
vr
bewolkt
5/9 °C 5/11 °C
za
zonnig
4/18 °C 4/20 °C
zo
helder
12/20 °C 13/21 °C
ma
zonnig
8/24 °C 9/26 °C
di
zonnig
13/27 °C 14/29 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 732 m 5/6 °C 5/9 °C 4/18 °C 12/20 °C 8/24 °C 13/27 °C 10/16 °C
Dal 533 m 5/12 °C 5/11 °C 4/20 °C 13/21 °C 9/26 °C 14/29 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 535 m Dal 430 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
bewolkt
5/14 °C 5/15 °C
za
bewolkt
5/19 °C 5/20 °C
zo
buien
16/21 °C 16/22 °C
ma
zonnig
14/27 °C 14/28 °C
di
zonnig
15/27 °C 15/28 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 535 m 4/6 °C 5/14 °C 5/19 °C 16/21 °C 14/27 °C 15/27 °C 7/15 °C
Dal 430 m 4/7 °C 5/15 °C 5/20 °C 16/22 °C 14/28 °C 15/28 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 541 m Dal 366 m
do
bewolkt
5/7 °C 6/9 °C
vr
buien
6/16 °C 7/18 °C
za
helder
6/17 °C 7/19 °C
zo
bewolkt
10/17 °C 11/19 °C
ma
bewolkt
5/19 °C 6/21 °C
di
helder
12/26 °C 13/28 °C
wo
bewolkt
11/18 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
wo
bewolkt
Berg 541 m 5/7 °C 6/16 °C 6/17 °C 10/17 °C 5/19 °C 12/26 °C 11/18 °C
Dal 366 m 6/9 °C 7/18 °C 7/19 °C 11/19 °C 6/21 °C 13/28 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 452 m Dal 307 m
do
buien
3/5 °C 4/6 °C
vr
zonnig
3/12 °C 4/13 °C
za
buien
5/12 °C 6/13 °C
zo
helder
7/14 °C 8/15 °C
ma
helder
8/19 °C 9/20 °C
di
buien
13/21 °C 14/22 °C
wo
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 452 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C
Dal 307 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 564 m Dal 412 m
do
helder
4/10 °C 4/11 °C
vr
bewolkt
6/12 °C 6/13 °C
za
helder
4/19 °C 4/20 °C
zo
helder
12/22 °C 12/23 °C
ma
zonnig
11/26 °C 11/27 °C
di
zonnig
16/29 °C 16/30 °C
wo
bewolkt
8/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 564 m 4/10 °C 6/12 °C 4/19 °C 12/22 °C 11/26 °C 16/29 °C 8/18 °C
Dal 412 m 4/11 °C 6/13 °C 4/20 °C 12/23 °C 11/27 °C 16/30 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 540 m
do
regen
3/9 °C 4/10 °C
vr
buien
5/10 °C 6/11 °C
za
zonnig
3/20 °C 4/21 °C
zo
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
ma
helder
6/24 °C 7/25 °C
di
helder
12/29 °C 13/30 °C
wo
buien
9/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 700 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C
Dal 540 m 4/10 °C 6/11 °C 4/21 °C 9/22 °C 7/25 °C 13/30 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 612 m Dal 345 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/14 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
helder
8/15 °C 8/16 °C
ma
helder
9/20 °C 9/21 °C
di
buien
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 612 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 345 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 440 m Dal 320 m
do
buien
7/14 °C 8/15 °C
vr
helder
6/14 °C 7/15 °C
za
zonnig
5/21 °C 6/22 °C
zo
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
ma
zonnig
13/28 °C 14/29 °C
di
zonnig
14/32 °C 15/33 °C
wo
buien
15/27 °C 16/28 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 440 m 7/14 °C 6/14 °C 5/21 °C 12/26 °C 13/28 °C 14/32 °C 15/27 °C
Dal 320 m 8/15 °C 7/15 °C 6/22 °C 13/27 °C 14/29 °C 15/33 °C 16/28 °C

Weer in skigebied Berg 325 m Dal 175 m
do
helder
5/11 °C 6/12 °C
vr
bewolkt
7/13 °C 8/14 °C
za
helder
5/20 °C 6/21 °C
zo
helder
13/23 °C 14/24 °C
ma
zonnig
12/27 °C 13/28 °C
di
zonnig
17/30 °C 18/31 °C
wo
bewolkt
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 325 m 5/11 °C 7/13 °C 5/20 °C 13/23 °C 12/27 °C 17/30 °C 9/19 °C
Dal 175 m 6/12 °C 8/14 °C 6/21 °C 14/24 °C 13/28 °C 18/31 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 487 m
do
regen
3/4 °C 4/5 °C
vr
bewolkt
4/11 °C 5/12 °C
za
buien
5/18 °C 6/19 °C
zo
buien
14/19 °C 15/20 °C
ma
zonnig
14/25 °C 15/26 °C
di
zonnig
13/25 °C 14/26 °C
wo
zonnig
7/12 °C 8/13 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
bewolkt
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 600 m 3/4 °C 4/11 °C 5/18 °C 14/19 °C 14/25 °C 13/25 °C 7/12 °C
Dal 487 m 4/5 °C 5/12 °C 6/19 °C 15/20 °C 15/26 °C 14/26 °C 8/13 °C

Weer in skigebied Berg 267 m Dal 147 m
do
buien
13/16 °C 14/18 °C
vr
buien
10/17 °C 11/19 °C
za
zonnig
11/21 °C 12/23 °C
zo
zonnig
16/26 °C 17/28 °C
ma
zonnig
17/22 °C 18/24 °C
di
zonnig
15/30 °C 16/32 °C
wo
zonnig
19/26 °C 20/28 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 267 m 13/16 °C 10/17 °C 11/21 °C 16/26 °C 17/22 °C 15/30 °C 19/26 °C
Dal 147 m 14/18 °C 11/19 °C 12/23 °C 17/28 °C 18/24 °C 16/32 °C 20/28 °C

Weer in skigebied Berg 540 m Dal 208 m
do
regen
4/9 °C 5/12 °C
vr
buien
6/10 °C 7/13 °C
za
zonnig
4/20 °C 5/23 °C
zo
zonnig
9/21 °C 10/24 °C
ma
helder
7/24 °C 8/27 °C
di
helder
13/29 °C 14/32 °C
wo
buien
10/20 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 540 m 4/9 °C 6/10 °C 4/20 °C 9/21 °C 7/24 °C 13/29 °C 10/20 °C
Dal 208 m 5/12 °C 7/13 °C 5/23 °C 10/24 °C 8/27 °C 14/32 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 330 m Dal 245 m
do
buien
8/15 °C 8/15 °C
vr
helder
7/15 °C 7/15 °C
za
zonnig
6/22 °C 6/22 °C
zo
zonnig
13/27 °C 13/27 °C
ma
zonnig
14/29 °C 14/29 °C
di
zonnig
15/33 °C 15/33 °C
wo
buien
16/28 °C 16/28 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 330 m 8/15 °C 7/15 °C 6/22 °C 13/27 °C 14/29 °C 15/33 °C 16/28 °C
Dal 245 m 8/15 °C 7/15 °C 6/22 °C 13/27 °C 14/29 °C 15/33 °C 16/28 °C

Weer in skigebied Berg 421 m Dal 281 m
do
regen
6/8 °C 7/9 °C
vr
buien
6/11 °C 7/12 °C
za
zonnig
5/21 °C 6/22 °C
zo
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
ma
zonnig
8/26 °C 9/27 °C
di
helder
13/30 °C 14/31 °C
wo
bewolkt
11/19 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
Berg 421 m 6/8 °C 6/11 °C 5/21 °C 11/24 °C 8/26 °C 13/30 °C 11/19 °C
Dal 281 m 7/9 °C 7/12 °C 6/22 °C 12/25 °C 9/27 °C 14/31 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 300 m Dal 217 m
do
bewolkt
4/9 °C 4/9 °C
vr
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
za
helder
6/18 °C 6/18 °C
zo
helder
10/19 °C 10/19 °C
ma
helder
12/24 °C 12/24 °C
di
helder
14/26 °C 14/26 °C
wo
helder
9/14 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
helder
Berg 300 m 4/9 °C 6/13 °C 6/18 °C 10/19 °C 12/24 °C 14/26 °C 9/14 °C
Dal 217 m 4/9 °C 6/13 °C 6/18 °C 10/19 °C 12/24 °C 14/26 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 1082 m Dal 609 m
do
buien
2/3 °C 5/5 °C
vr
buien
4/10 °C 7/12 °C
za
zonnig
3/17 °C 6/19 °C
zo
helder
6/15 °C 9/17 °C
ma
bewolkt
5/19 °C 8/21 °C
di
bewolkt
11/25 °C 14/27 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 12/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1082 m 2/3 °C 4/10 °C 3/17 °C 6/15 °C 5/19 °C 11/25 °C 9/16 °C
Dal 609 m 5/5 °C 7/12 °C 6/19 °C 9/17 °C 8/21 °C 14/27 °C 12/18 °C

Weer in skigebied Berg 250 m Dal 164 m
do
bewolkt
7/10 °C 7/11 °C
vr
bewolkt
7/13 °C 7/14 °C
za
zonnig
6/22 °C 6/23 °C
zo
zonnig
14/24 °C 14/25 °C
ma
zonnig
10/28 °C 10/29 °C
di
zonnig
15/31 °C 15/32 °C
wo
bewolkt
13/20 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 250 m 7/10 °C 7/13 °C 6/22 °C 14/24 °C 10/28 °C 15/31 °C 13/20 °C
Dal 164 m 7/11 °C 7/14 °C 6/23 °C 14/25 °C 10/29 °C 15/32 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 390 m Dal 335 m
do
bewolkt
5/14 °C 6/14 °C
vr
buien
5/11 °C 6/11 °C
za
zonnig
5/22 °C 6/22 °C
zo
helder
14/24 °C 15/24 °C
ma
helder
13/28 °C 14/28 °C
di
zonnig
17/31 °C 18/31 °C
wo
bewolkt
11/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 390 m 5/14 °C 5/11 °C 5/22 °C 14/24 °C 13/28 °C 17/31 °C 11/21 °C
Dal 335 m 6/14 °C 6/11 °C 6/22 °C 15/24 °C 14/28 °C 18/31 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 251 m Dal 175 m
do
bewolkt
7/9 °C 7/10 °C
vr
buien
8/18 °C 8/19 °C
za
helder
8/19 °C 8/20 °C
zo
bewolkt
12/19 °C 12/20 °C
ma
bewolkt
7/21 °C 7/22 °C
di
helder
14/28 °C 14/29 °C
wo
bewolkt
13/20 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
wo
bewolkt
Berg 251 m 7/9 °C 8/18 °C 8/19 °C 12/19 °C 7/21 °C 14/28 °C 13/20 °C
Dal 175 m 7/10 °C 8/19 °C 8/20 °C 12/20 °C 7/22 °C 14/29 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 543 m Dal 383 m
do
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
vr
buien
5/10 °C 6/11 °C
za
zonnig
5/21 °C 6/22 °C
zo
helder
14/23 °C 15/24 °C
ma
helder
13/27 °C 14/28 °C
di
zonnig
17/30 °C 18/31 °C
wo
bewolkt
11/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 543 m 5/13 °C 5/10 °C 5/21 °C 14/23 °C 13/27 °C 17/30 °C 11/20 °C
Dal 383 m 6/14 °C 6/11 °C 6/22 °C 15/24 °C 14/28 °C 18/31 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 185 m Dal 160 m
do
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
vr
bewolkt
6/14 °C 6/14 °C
za
zonnig
7/22 °C 7/22 °C
zo
bewolkt
15/24 °C 15/24 °C
ma
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
di
onweer
18/30 °C 18/30 °C
wo
bewolkt
11/19 °C 11/19 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
onweer
wo
bewolkt
Berg 185 m 5/11 °C 6/14 °C 7/22 °C 15/24 °C 15/28 °C 18/30 °C 11/19 °C
Dal 160 m 5/11 °C 6/14 °C 7/22 °C 15/24 °C 15/28 °C 18/30 °C 11/19 °C

Weer in skigebied Berg 440 m Dal 291 m
do
bewolkt
4/9 °C 4/10 °C
vr
bewolkt
5/12 °C 5/13 °C
za
zonnig
6/20 °C 6/21 °C
zo
bewolkt
14/22 °C 14/23 °C
ma
zonnig
14/26 °C 14/27 °C
di
onweer
17/28 °C 17/29 °C
wo
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
onweer
wo
bewolkt
Berg 440 m 4/9 °C 5/12 °C 6/20 °C 14/22 °C 14/26 °C 17/28 °C 10/17 °C
Dal 291 m 4/10 °C 5/13 °C 6/21 °C 14/23 °C 14/27 °C 17/29 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 627 m Dal 540 m
do
regen
3/9 °C 4/10 °C
vr
buien
5/10 °C 6/11 °C
za
zonnig
3/20 °C 4/21 °C
zo
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
ma
helder
6/24 °C 7/25 °C
di
helder
12/29 °C 13/30 °C
wo
buien
9/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 627 m 3/9 °C 5/10 °C 3/20 °C 8/21 °C 6/24 °C 12/29 °C 9/20 °C
Dal 540 m 4/10 °C 6/11 °C 4/21 °C 9/22 °C 7/25 °C 13/30 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 245 m Dal 207 m
do
regen
5/6 °C 5/6 °C
vr
helder
4/15 °C 4/15 °C
za
helder
7/21 °C 7/21 °C
zo
bewolkt
15/23 °C 15/23 °C
ma
zonnig
16/28 °C 16/28 °C
di
zonnig
16/28 °C 16/28 °C
wo
helder
10/16 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
Berg 245 m 5/6 °C 4/15 °C 7/21 °C 15/23 °C 16/28 °C 16/28 °C 10/16 °C
Dal 207 m 5/6 °C 4/15 °C 7/21 °C 15/23 °C 16/28 °C 16/28 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 599 m Dal 532 m
do
bewolkt
5/7 °C 6/8 °C
vr
bewolkt
5/10 °C 6/11 °C
za
zonnig
4/19 °C 5/20 °C
zo
zonnig
12/21 °C 13/22 °C
ma
zonnig
8/25 °C 9/26 °C
di
zonnig
13/28 °C 14/29 °C
wo
bewolkt
11/17 °C 12/18 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 599 m 5/7 °C 5/10 °C 4/19 °C 12/21 °C 8/25 °C 13/28 °C 11/17 °C
Dal 532 m 6/8 °C 6/11 °C 5/20 °C 13/22 °C 9/26 °C 14/29 °C 12/18 °C

Weer in skigebied Berg 304 m Dal 263 m
do
buien
6/8 °C 6/8 °C
vr
buien
8/15 °C 8/15 °C
za
zonnig
7/22 °C 7/22 °C
zo
helder
10/20 °C 10/20 °C
ma
bewolkt
9/24 °C 9/24 °C
di
bewolkt
15/30 °C 15/30 °C
wo
bewolkt
13/21 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 304 m 6/8 °C 8/15 °C 7/22 °C 10/20 °C 9/24 °C 15/30 °C 13/21 °C
Dal 263 m 6/8 °C 8/15 °C 7/22 °C 10/20 °C 9/24 °C 15/30 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 210 m Dal 140 m
do
buien
4/7 °C 5/8 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/15 °C
za
buien
6/14 °C 7/15 °C
zo
helder
8/16 °C 9/17 °C
ma
helder
9/21 °C 10/22 °C
di
buien
14/23 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 210 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C
Dal 140 m 5/8 °C 5/15 °C 7/15 °C 9/17 °C 10/22 °C 15/24 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 214 m Dal 172 m
do
buien
8/16 °C 8/16 °C
vr
helder
7/16 °C 7/16 °C
za
zonnig
6/23 °C 6/23 °C
zo
zonnig
13/28 °C 13/28 °C
ma
zonnig
14/30 °C 14/30 °C
di
zonnig
15/34 °C 15/34 °C
wo
buien
16/29 °C 16/29 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 214 m 8/16 °C 7/16 °C 6/23 °C 13/28 °C 14/30 °C 15/34 °C 16/29 °C
Dal 172 m 8/16 °C 7/16 °C 6/23 °C 13/28 °C 14/30 °C 15/34 °C 16/29 °C

Weer in skigebied Berg 196 m Dal 166 m
do
buien
8/14 °C 9/14 °C
vr
bewolkt
7/14 °C 8/14 °C
za
zonnig
5/24 °C 6/24 °C
zo
zonnig
13/29 °C 14/29 °C
ma
zonnig
13/29 °C 14/29 °C
di
zonnig
15/34 °C 16/34 °C
wo
buien
14/29 °C 15/29 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 196 m 8/14 °C 7/14 °C 5/24 °C 13/29 °C 13/29 °C 15/34 °C 14/29 °C
Dal 166 m 9/14 °C 8/14 °C 6/24 °C 14/29 °C 14/29 °C 16/34 °C 15/29 °C

Weer in skigebied Berg 281 m Dal 253 m
do
bewolkt
7/10 °C 7/10 °C
vr
bewolkt
7/13 °C 7/13 °C
za
zonnig
6/22 °C 6/22 °C
zo
zonnig
14/24 °C 14/24 °C
ma
zonnig
10/28 °C 10/28 °C
di
zonnig
15/31 °C 15/31 °C
wo
bewolkt
13/20 °C 13/20 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 281 m 7/10 °C 7/13 °C 6/22 °C 14/24 °C 10/28 °C 15/31 °C 13/20 °C
Dal 253 m 7/10 °C 7/13 °C 6/22 °C 14/24 °C 10/28 °C 15/31 °C 13/20 °C
1-47 van 47 skigebieden