China

Skiweer Beijing

Weersverwachting voor het skigebied bij Beijing en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Beijing

17,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 60 m Dal 40 m
do
zonnig
19/35 °C 19/35 °C
vr
zonnig
18/33 °C 18/33 °C
za
helder
19/28 °C 19/28 °C
zo
regen
14/19 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
17/27 °C 17/27 °C
di
helder
18/28 °C 18/28 °C
wo
buien
18/26 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 60 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
Dal 40 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
80,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 254 m Dal 73 m
do
zonnig
18/34 °C 19/35 °C
vr
zonnig
17/32 °C 18/33 °C
za
helder
18/27 °C 19/28 °C
zo
regen
13/18 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
16/26 °C 17/27 °C
di
helder
17/27 °C 18/28 °C
wo
buien
17/25 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 254 m 18/34 °C 17/32 °C 18/27 °C 13/18 °C 16/26 °C 17/27 °C 17/25 °C
Dal 73 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
79,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 300 m Dal 146 m
do
zonnig
18/33 °C 19/35 °C
vr
zonnig
17/31 °C 18/33 °C
za
helder
18/26 °C 19/28 °C
zo
regen
13/17 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
16/25 °C 17/27 °C
di
helder
17/26 °C 18/28 °C
wo
buien
17/24 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 300 m 18/33 °C 17/31 °C 18/26 °C 13/17 °C 16/25 °C 17/26 °C 17/24 °C
Dal 146 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
79,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 323 m Dal 75 m
do
zonnig
18/33 °C 19/35 °C
vr
zonnig
17/31 °C 18/33 °C
za
helder
18/26 °C 19/28 °C
zo
regen
13/17 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
16/25 °C 17/27 °C
di
helder
17/26 °C 18/28 °C
wo
buien
17/24 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 323 m 18/33 °C 17/31 °C 18/26 °C 13/17 °C 16/25 °C 17/26 °C 17/24 °C
Dal 75 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
75,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 678 m Dal 606 m
do
zonnig
16/31 °C 16/31 °C
vr
zonnig
15/29 °C 15/29 °C
za
helder
16/24 °C 16/24 °C
zo
regen
11/15 °C 11/15 °C
ma
bewolkt
14/23 °C 14/23 °C
di
helder
15/24 °C 15/24 °C
wo
buien
15/22 °C 15/22 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 678 m 16/31 °C 15/29 °C 16/24 °C 11/15 °C 14/23 °C 15/24 °C 15/22 °C
Dal 606 m 16/31 °C 15/29 °C 16/24 °C 11/15 °C 14/23 °C 15/24 °C 15/22 °C
93,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 830 m Dal 525 m
do
zonnig
17/31 °C 17/31 °C
vr
helder
16/29 °C 16/29 °C
za
bewolkt
13/23 °C 17/24 °C
zo
bewolkt
11/15 °C 12/15 °C
ma
zonnig
12/23 °C 15/23 °C
di
zonnig
12/24 °C 16/24 °C
wo
buien
13/21 °C 16/22 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 830 m 17/31 °C 16/29 °C 13/23 °C 11/15 °C 12/23 °C 12/24 °C 13/21 °C
Dal 525 m 17/31 °C 16/29 °C 17/24 °C 12/15 °C 15/23 °C 16/24 °C 16/22 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 172 m Dal 40 m
do
zonnig
19/34 °C 19/35 °C
vr
zonnig
18/32 °C 18/33 °C
za
helder
19/27 °C 19/28 °C
zo
regen
14/18 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
17/26 °C 17/27 °C
di
helder
18/27 °C 18/28 °C
wo
buien
18/25 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 172 m 19/34 °C 18/32 °C 19/27 °C 14/18 °C 17/26 °C 18/27 °C 18/25 °C
Dal 40 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 158 m Dal 102 m
do
zonnig
18/34 °C 19/35 °C
vr
zonnig
17/32 °C 18/33 °C
za
helder
18/27 °C 19/28 °C
zo
regen
13/18 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
16/26 °C 17/27 °C
di
helder
17/27 °C 18/28 °C
wo
buien
17/25 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 158 m 18/34 °C 17/32 °C 18/27 °C 13/18 °C 16/26 °C 17/27 °C 17/25 °C
Dal 102 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 70 m Dal 50 m
do
zonnig
19/35 °C 19/35 °C
vr
zonnig
18/33 °C 18/33 °C
za
helder
19/28 °C 19/28 °C
zo
regen
14/19 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
17/27 °C 17/27 °C
di
helder
18/28 °C 18/28 °C
wo
buien
18/26 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 70 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
Dal 50 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 352 m Dal 105 m
do
zonnig
18/33 °C 19/35 °C
vr
zonnig
17/31 °C 18/33 °C
za
helder
18/26 °C 19/28 °C
zo
regen
13/17 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
16/25 °C 17/27 °C
di
helder
17/26 °C 18/28 °C
wo
buien
17/24 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 352 m 18/33 °C 17/31 °C 18/26 °C 13/17 °C 16/25 °C 17/26 °C 17/24 °C
Dal 105 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 145 m Dal 110 m
do
zonnig
19/34 °C 19/35 °C
vr
zonnig
18/32 °C 18/33 °C
za
helder
19/27 °C 19/28 °C
zo
regen
14/18 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
17/26 °C 17/27 °C
di
helder
18/27 °C 18/28 °C
wo
buien
18/25 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 145 m 19/34 °C 18/32 °C 19/27 °C 14/18 °C 17/26 °C 18/27 °C 18/25 °C
Dal 110 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 170 m Dal 130 m
do
zonnig
19/34 °C 19/35 °C
vr
zonnig
18/32 °C 18/33 °C
za
helder
19/27 °C 19/28 °C
zo
regen
14/18 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
17/26 °C 17/27 °C
di
helder
18/27 °C 18/28 °C
wo
buien
18/25 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 170 m 19/34 °C 18/32 °C 19/27 °C 14/18 °C 17/26 °C 18/27 °C 18/25 °C
Dal 130 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 223 m Dal 125 m
do
zonnig
18/34 °C 19/34 °C
vr
zonnig
17/32 °C 18/32 °C
za
helder
18/27 °C 19/27 °C
zo
regen
13/18 °C 14/18 °C
ma
bewolkt
16/26 °C 17/26 °C
di
helder
17/27 °C 18/27 °C
wo
buien
17/25 °C 18/25 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 223 m 18/34 °C 17/32 °C 18/27 °C 13/18 °C 16/26 °C 17/27 °C 17/25 °C
Dal 125 m 19/34 °C 18/32 °C 19/27 °C 14/18 °C 17/26 °C 18/27 °C 18/25 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 351 m Dal 143 m
do
zonnig
18/33 °C 19/35 °C
vr
zonnig
17/31 °C 18/33 °C
za
helder
18/26 °C 19/28 °C
zo
regen
13/17 °C 14/19 °C
ma
bewolkt
16/25 °C 17/27 °C
di
helder
17/26 °C 18/28 °C
wo
buien
17/24 °C 18/26 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 351 m 18/33 °C 17/31 °C 18/26 °C 13/17 °C 16/25 °C 17/26 °C 17/24 °C
Dal 143 m 19/35 °C 18/33 °C 19/28 °C 14/19 °C 17/27 °C 18/28 °C 18/26 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 190 m Dal 135 m
do
zonnig
18/34 °C 19/34 °C
vr
zonnig
17/32 °C 18/32 °C
za
helder
18/27 °C 19/27 °C
zo
regen
13/18 °C 14/18 °C
ma
bewolkt
16/26 °C 17/26 °C
di
helder
17/27 °C 18/27 °C
wo
buien
17/25 °C 18/25 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 190 m 18/34 °C 17/32 °C 18/27 °C 13/18 °C 16/26 °C 17/27 °C 17/25 °C
Dal 135 m 19/34 °C 18/32 °C 19/27 °C 14/18 °C 17/26 °C 18/27 °C 18/25 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 198 m Dal 119 m
do
zonnig
18/34 °C 19/34 °C
vr
zonnig
17/32 °C 18/32 °C
za
helder
18/27 °C 19/27 °C
zo
regen
13/18 °C 14/18 °C
ma
bewolkt
16/26 °C 17/26 °C
di
helder
17/27 °C 18/27 °C
wo
buien
17/25 °C 18/25 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 198 m 18/34 °C 17/32 °C 18/27 °C 13/18 °C 16/26 °C 17/27 °C 17/25 °C
Dal 119 m 19/34 °C 18/32 °C 19/27 °C 14/18 °C 17/26 °C 18/27 °C 18/25 °C

Weer rondom Beijing

Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Beijing voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie