Frankrijk

Skiweer Chamonix-Mont-Blanc

Weersverwachting voor het skigebied in Chamonix-Mont-Blanc en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Chamonix-Mont-Blanc

0,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2525 m Dal 1030 m
do
sneeuwbuien
-8/-4 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-9/-6 °C -1/6 °C
za
sneeuwbuien
-11/-5 °C 0/7 °C
zo
helder
-7/-1 °C 0/11 °C
ma
sneeuwbuien
-4/1 °C 4/12 °C
di
bewolkt
-1/3 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
1/4 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2525 m -8/-4 °C -9/-6 °C -11/-5 °C -7/-1 °C -4/1 °C -1/3 °C 1/4 °C
Dal 1030 m 1/7 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 4/12 °C 5/15 °C 8/16 °C
8,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2765 m Dal 1252 m
do
sneeuwbuien
-11/-8 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-12/-10 °C -1/6 °C
za
sneeuwbuien
-14/-9 °C 0/7 °C
zo
helder
-10/-5 °C 0/11 °C
ma
sneeuwbuien
-7/-3 °C 4/12 °C
di
bewolkt
-4/-1 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
-2/0 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2765 m -11/-8 °C -12/-10 °C -14/-9 °C -10/-5 °C -7/-3 °C -4/-1 °C -2/0 °C
Dal 1252 m 1/7 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 4/12 °C 5/15 °C 8/16 °C
0,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 3842 m Dal 1035 m
do
sneeuwbuien
-17/-13 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-18/-14 °C -1/6 °C
za
sneeuwbuien
-19/-12 °C 0/7 °C
zo
helder
-14/-9 °C 0/11 °C
ma
sneeuwbuien
-13/-8 °C 4/12 °C
di
bewolkt
-11/-5 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
-8/-4 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 3842 m -17/-13 °C -18/-14 °C -19/-12 °C -14/-9 °C -13/-8 °C -11/-5 °C -8/-4 °C
Dal 1035 m 1/7 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 4/12 °C 5/15 °C 8/16 °C
2,1 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1249 m Dal 1062 m
do
onweer
0/5 °C 1/7 °C
vr
onweer
-2/4 °C -1/6 °C
za
buien
-1/5 °C 0/7 °C
zo
helder
-1/9 °C 0/11 °C
ma
buien
3/10 °C 4/12 °C
di
bewolkt
4/13 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1249 m 0/5 °C -2/4 °C -1/5 °C -1/9 °C 3/10 °C 4/13 °C 7/14 °C
Dal 1062 m 1/7 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 4/12 °C 5/15 °C 8/16 °C
12,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2250 m Dal 1453 m
do
sneeuwval
-7/-2 °C -3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-8/-4 °C -4/4 °C
za
sneeuwbuien
-10/-3 °C -3/5 °C
zo
helder
-6/1 °C -4/9 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/10 °C
di
bewolkt
0/5 °C 2/13 °C
wo
bewolkt
2/6 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2250 m -7/-2 °C -8/-4 °C -10/-3 °C -6/1 °C -3/2 °C 0/5 °C 2/6 °C
Dal 1453 m -3/6 °C -4/4 °C -3/5 °C -4/9 °C 1/10 °C 2/13 °C 4/14 °C
8,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1290 m Dal 1200 m
do
onweer
0/5 °C 0/6 °C
vr
onweer
-2/4 °C -2/5 °C
za
ijzel
-1/5 °C -1/6 °C
zo
helder
-1/9 °C -1/10 °C
ma
buien
3/10 °C 3/11 °C
di
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1290 m 0/5 °C -2/4 °C -1/5 °C -1/9 °C 3/10 °C 4/13 °C 7/14 °C
Dal 1200 m 0/6 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 3/11 °C 4/14 °C 7/15 °C

Weer rondom Chamonix-Mont-Blanc

Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Chamonix-Mont-Blanc voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie