Sapporo
9,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 448 m | Dal 173 m |
|---|---|---|
do | 4/15 °C | 5/17 °C |
vr | 6/18 °C | 7/20 °C |
za | 9/22 °C | 10/24 °C |
zo | 8/16 °C | 9/18 °C |
ma | 7/18 °C | 8/20 °C |
di | 5/11 °C | 6/13 °C |
wo | 3/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 448 m | 4/15 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 8/16 °C | 7/18 °C | 5/11 °C | 3/17 °C |
| Dal 173 m | 5/17 °C | 7/20 °C | 10/24 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 6/13 °C | 4/19 °C |
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 260 m |
|---|---|---|
do | 4/15 °C | 5/16 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 9/22 °C | 10/23 °C |
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 7/18 °C | 8/19 °C |
di | 5/11 °C | 6/12 °C |
wo | 3/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 540 m | 4/15 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 8/16 °C | 7/18 °C | 5/11 °C | 3/17 °C |
| Dal 260 m | 5/16 °C | 7/19 °C | 10/23 °C | 9/17 °C | 8/19 °C | 6/12 °C | 4/18 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1023 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 4/16 °C |
vr | 6/15 °C | 6/19 °C |
za | 7/17 °C | 9/23 °C |
zo | 4/12 °C | 8/17 °C |
ma | 7/16 °C | 7/19 °C |
di | -1/12 °C | 5/12 °C |
wo | 2/11 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1023 m | 4/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 4/12 °C | 7/16 °C | -1/12 °C | 2/11 °C |
| Dal 340 m | 4/16 °C | 6/19 °C | 9/23 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 5/12 °C | 3/18 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
do | 5/13 °C | 7/16 °C |
vr | 8/14 °C | 10/17 °C |
za | 7/16 °C | 9/19 °C |
zo | 4/11 °C | 6/14 °C |
ma | 7/15 °C | 9/18 °C |
di | -1/12 °C | 1/15 °C |
wo | 2/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1100 m | 5/13 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 4/11 °C | 7/15 °C | -1/12 °C | 2/10 °C |
| Dal 630 m | 7/16 °C | 10/17 °C | 9/19 °C | 6/14 °C | 9/18 °C | 1/15 °C | 4/13 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 483 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
do | 4/15 °C | 5/17 °C |
vr | 6/18 °C | 7/20 °C |
za | 9/22 °C | 10/24 °C |
zo | 8/16 °C | 9/18 °C |
ma | 7/18 °C | 8/20 °C |
di | 5/11 °C | 6/13 °C |
wo | 3/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 483 m | 4/15 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 8/16 °C | 7/18 °C | 5/11 °C | 3/17 °C |
| Dal 200 m | 5/17 °C | 7/20 °C | 10/24 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 6/13 °C | 4/19 °C |
Weer rondom Sapporo
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Sapporo voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie