Skiweer Hokkaidō
Weersverwachting op Hokkaidō voor 66 Skigebieden - Weer in de bergen op Hokkaidō voor 7 dagen
Weer Hokkaidō
Weer op Hokkaidō voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer op Hokkaidō voor 66 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hokkaidō
- Hokkaidō – Beperken tot
Subprefectuur:
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
za | 3/20 °C | 5/22 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | 0/14 °C | 2/16 °C |
di | 2/7 °C | 4/9 °C |
wo | 2/10 °C | 4/12 °C |
do | 1/14 °C | 3/16 °C |
vr | 1/11 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1520 m | 3/20 °C | 0/7 °C | 0/14 °C | 2/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 1/11 °C |
| Dal 1300 m | 5/22 °C | 2/9 °C | 2/16 °C | 4/9 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1188 m | Dal 255 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 11/22 °C |
zo | 3/12 °C | 7/18 °C |
ma | 5/14 °C | 9/20 °C |
di | 7/12 °C | 11/18 °C |
wo | 5/11 °C | 9/17 °C |
do | 5/11 °C | 9/17 °C |
vr | 6/12 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1188 m | 7/16 °C | 3/12 °C | 5/14 °C | 7/12 °C | 5/11 °C | 5/11 °C | 6/12 °C |
| Dal 255 m | 11/22 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 11/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 994 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 10/21 °C |
zo | 4/14 °C | 6/17 °C |
ma | 6/16 °C | 8/19 °C |
di | 8/14 °C | 10/17 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 6/13 °C | 8/16 °C |
vr | 7/14 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 994 m | 8/18 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Dal 400 m | 10/21 °C | 6/17 °C | 8/19 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1074 m | Dal 245 m |
|---|---|---|
za | 8/17 °C | 9/21 °C |
zo | 4/13 °C | 9/17 °C |
ma | 6/15 °C | 8/21 °C |
di | 8/13 °C | 11/17 °C |
wo | 6/12 °C | 9/19 °C |
do | 6/12 °C | 8/21 °C |
vr | 7/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1074 m | 8/17 °C | 4/13 °C | 6/15 °C | 8/13 °C | 6/12 °C | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Dal 245 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 410 m |
|---|---|---|
za | 6/24 °C | 9/27 °C |
zo | 3/11 °C | 6/14 °C |
ma | 3/18 °C | 6/21 °C |
di | 5/11 °C | 8/14 °C |
wo | 5/14 °C | 8/17 °C |
do | 4/18 °C | 7/21 °C |
vr | 4/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1030 m | 6/24 °C | 3/11 °C | 3/18 °C | 5/11 °C | 5/14 °C | 4/18 °C | 4/15 °C |
| Dal 410 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1180 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 10/20 °C |
zo | 3/13 °C | 6/16 °C |
ma | 5/15 °C | 8/18 °C |
di | 7/13 °C | 10/16 °C |
wo | 5/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/12 °C | 8/15 °C |
vr | 6/13 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1180 m | 7/17 °C | 3/13 °C | 5/15 °C | 7/13 °C | 5/12 °C | 5/12 °C | 6/13 °C |
| Dal 520 m | 10/20 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1171 m | Dal 586 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 10/20 °C |
zo | 3/12 °C | 6/16 °C |
ma | 5/14 °C | 8/18 °C |
di | 7/12 °C | 10/16 °C |
wo | 5/11 °C | 8/15 °C |
do | 5/11 °C | 8/15 °C |
vr | 6/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1171 m | 7/16 °C | 3/12 °C | 5/14 °C | 7/12 °C | 5/11 °C | 5/11 °C | 6/12 °C |
| Dal 586 m | 10/20 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1023 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 8/20 °C |
zo | 4/14 °C | 8/16 °C |
ma | 6/16 °C | 7/20 °C |
di | 8/14 °C | 10/16 °C |
wo | 6/13 °C | 8/18 °C |
do | 6/13 °C | 7/20 °C |
vr | 7/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1023 m | 8/18 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Dal 340 m | 8/20 °C | 8/16 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 7/20 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 751 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
za | 7/19 °C | 9/21 °C |
zo | 7/15 °C | 9/17 °C |
ma | 6/19 °C | 8/21 °C |
di | 9/15 °C | 11/17 °C |
wo | 7/17 °C | 9/19 °C |
do | 6/19 °C | 8/21 °C |
vr | 6/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 751 m | 7/19 °C | 7/15 °C | 6/19 °C | 9/15 °C | 7/17 °C | 6/19 °C | 6/16 °C |
| Dal 150 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 261 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 8/18 °C |
zo | 4/14 °C | 8/21 °C |
ma | 6/16 °C | 8/19 °C |
di | 8/14 °C | 11/17 °C |
wo | 6/13 °C | 9/19 °C |
do | 6/13 °C | 8/20 °C |
vr | 7/14 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 950 m | 8/18 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Dal 261 m | 8/18 °C | 8/21 °C | 8/19 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/20 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 702 m | Dal 298 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/20 °C |
zo | 7/14 °C | 9/16 °C |
ma | 6/18 °C | 8/20 °C |
di | 9/14 °C | 11/16 °C |
wo | 7/16 °C | 9/18 °C |
do | 6/18 °C | 8/20 °C |
vr | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 702 m | 7/18 °C | 7/14 °C | 6/18 °C | 9/14 °C | 7/16 °C | 6/18 °C | 6/15 °C |
| Dal 298 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
za | 8/17 °C | 10/20 °C |
zo | 4/13 °C | 6/16 °C |
ma | 6/15 °C | 8/18 °C |
di | 8/13 °C | 10/16 °C |
wo | 6/12 °C | 8/15 °C |
do | 6/12 °C | 8/15 °C |
vr | 7/13 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1100 m | 8/17 °C | 4/13 °C | 6/15 °C | 8/13 °C | 6/12 °C | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Dal 630 m | 10/20 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
za | 5/21 °C | 8/25 °C |
zo | 2/8 °C | 5/12 °C |
ma | 2/15 °C | 5/19 °C |
di | 4/8 °C | 7/12 °C |
wo | 4/11 °C | 7/15 °C |
do | 3/15 °C | 6/19 °C |
vr | 3/12 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1230 m | 5/21 °C | 2/8 °C | 2/15 °C | 4/8 °C | 4/11 °C | 3/15 °C | 3/12 °C |
| Dal 570 m | 8/25 °C | 5/12 °C | 5/19 °C | 7/12 °C | 7/15 °C | 6/19 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 330 m |
|---|---|---|
za | 9/19 °C | 11/22 °C |
zo | 5/15 °C | 7/18 °C |
ma | 7/17 °C | 9/20 °C |
di | 9/15 °C | 11/18 °C |
wo | 7/14 °C | 9/17 °C |
do | 7/14 °C | 9/17 °C |
vr | 8/15 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 800 m | 9/19 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 9/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 330 m | 11/22 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 11/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 452 m | Dal 202 m |
|---|---|---|
za | 9/26 °C | 10/28 °C |
zo | 6/13 °C | 7/15 °C |
ma | 6/20 °C | 7/22 °C |
di | 8/13 °C | 9/15 °C |
wo | 8/16 °C | 9/18 °C |
do | 7/20 °C | 8/22 °C |
vr | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 452 m | 9/26 °C | 6/13 °C | 6/20 °C | 8/13 °C | 8/16 °C | 7/20 °C | 7/17 °C |
| Dal 202 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 308 m | Dal 105 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 9/16 °C | 10/17 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 11/16 °C | 12/17 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 8/20 °C | 9/21 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 308 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Dal 105 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 566 m | Dal 246 m |
|---|---|---|
za | 9/26 °C | 9/28 °C |
zo | 6/13 °C | 6/15 °C |
ma | 6/20 °C | 6/22 °C |
di | 8/13 °C | 8/15 °C |
wo | 8/16 °C | 8/18 °C |
do | 7/20 °C | 7/22 °C |
vr | 7/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 566 m | 9/26 °C | 6/13 °C | 6/20 °C | 8/13 °C | 8/16 °C | 7/20 °C | 7/17 °C |
| Dal 246 m | 9/28 °C | 6/15 °C | 6/22 °C | 8/15 °C | 8/18 °C | 7/22 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 754 m | Dal 254 m |
|---|---|---|
za | 6/18 °C | 9/20 °C |
zo | 6/14 °C | 9/16 °C |
ma | 5/18 °C | 8/20 °C |
di | 8/14 °C | 11/16 °C |
wo | 6/16 °C | 9/18 °C |
do | 5/18 °C | 8/20 °C |
vr | 5/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 754 m | 6/18 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 8/14 °C | 6/16 °C | 5/18 °C | 5/15 °C |
| Dal 254 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 190 m |
|---|---|---|
za | 7/24 °C | 10/29 °C |
zo | 4/11 °C | 7/16 °C |
ma | 4/18 °C | 7/23 °C |
di | 6/11 °C | 9/16 °C |
wo | 6/14 °C | 9/19 °C |
do | 5/18 °C | 8/23 °C |
vr | 5/15 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 670 m | 7/24 °C | 4/11 °C | 4/18 °C | 6/11 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 5/15 °C |
| Dal 190 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 448 m | Dal 173 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/21 °C |
zo | 8/15 °C | 9/17 °C |
ma | 7/19 °C | 8/21 °C |
di | 10/15 °C | 11/17 °C |
wo | 8/17 °C | 9/19 °C |
do | 7/19 °C | 8/21 °C |
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 448 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 173 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
za | 3/20 °C | 6/23 °C |
zo | 0/7 °C | 3/10 °C |
ma | 0/14 °C | 3/17 °C |
di | 2/7 °C | 5/10 °C |
wo | 2/10 °C | 5/13 °C |
do | 1/14 °C | 4/17 °C |
vr | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1600 m | 3/20 °C | 0/7 °C | 0/14 °C | 2/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 1/11 °C |
| Dal 1100 m | 6/23 °C | 3/10 °C | 3/17 °C | 5/10 °C | 5/13 °C | 4/17 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 628 m | Dal 154 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/21 °C |
zo | 7/14 °C | 9/17 °C |
ma | 6/18 °C | 8/21 °C |
di | 9/14 °C | 11/17 °C |
wo | 7/16 °C | 9/19 °C |
do | 6/18 °C | 8/21 °C |
vr | 6/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 628 m | 7/18 °C | 7/14 °C | 6/18 °C | 9/14 °C | 7/16 °C | 6/18 °C | 6/15 °C |
| Dal 154 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 260 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 8/15 °C | 9/16 °C |
ma | 7/19 °C | 8/20 °C |
di | 10/15 °C | 11/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 540 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 260 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 532 m | Dal 205 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 10/21 °C |
zo | 8/15 °C | 10/17 °C |
ma | 7/19 °C | 9/21 °C |
di | 10/15 °C | 12/17 °C |
wo | 8/17 °C | 10/19 °C |
do | 7/19 °C | 9/21 °C |
vr | 7/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 532 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 205 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 405 m | Dal 135 m |
|---|---|---|
za | 9/27 °C | 10/29 °C |
zo | 6/14 °C | 7/16 °C |
ma | 6/21 °C | 7/23 °C |
di | 8/14 °C | 9/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/19 °C |
do | 7/21 °C | 8/23 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 405 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Dal 135 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 316 m | Dal 126 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 9/16 °C | 10/17 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 11/16 °C | 12/17 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 8/20 °C | 9/21 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 316 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Dal 126 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 250 m | Dal 90 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/22 °C |
zo | 9/16 °C | 10/18 °C |
ma | 8/20 °C | 9/22 °C |
di | 11/16 °C | 12/18 °C |
wo | 9/18 °C | 10/20 °C |
do | 8/20 °C | 9/22 °C |
vr | 8/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 250 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Dal 90 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 343 m | Dal 160 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 8/15 °C | 9/16 °C |
ma | 7/19 °C | 8/20 °C |
di | 10/15 °C | 11/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 343 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 160 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 389 m |
|---|---|---|
za | 7/24 °C | 9/27 °C |
zo | 4/11 °C | 6/14 °C |
ma | 4/18 °C | 6/21 °C |
di | 6/11 °C | 8/14 °C |
wo | 6/14 °C | 8/17 °C |
do | 5/18 °C | 7/21 °C |
vr | 5/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 730 m | 7/24 °C | 4/11 °C | 4/18 °C | 6/11 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 5/15 °C |
| Dal 389 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 190 m |
|---|---|---|
za | 8/26 °C | 10/28 °C |
zo | 5/13 °C | 7/15 °C |
ma | 5/20 °C | 7/22 °C |
di | 7/13 °C | 9/15 °C |
wo | 7/16 °C | 9/18 °C |
do | 6/20 °C | 8/22 °C |
vr | 6/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 465 m | 8/26 °C | 5/13 °C | 5/20 °C | 7/13 °C | 7/16 °C | 6/20 °C | 6/17 °C |
| Dal 190 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 941 m | Dal 811 m |
|---|---|---|
za | 9/18 °C | 9/19 °C |
zo | 5/14 °C | 5/15 °C |
ma | 7/16 °C | 7/17 °C |
di | 9/14 °C | 9/15 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 7/13 °C | 7/14 °C |
vr | 8/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 941 m | 9/18 °C | 5/14 °C | 7/16 °C | 9/14 °C | 7/13 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 811 m | 9/19 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 9/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 120 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
za | 10/29 °C | 11/30 °C |
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 7/23 °C | 8/24 °C |
di | 9/16 °C | 10/17 °C |
wo | 9/19 °C | 10/20 °C |
do | 8/23 °C | 9/24 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 120 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Dal 25 m | 11/30 °C | 8/17 °C | 8/24 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 9/24 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 352 m | Dal 176 m |
|---|---|---|
za | 9/27 °C | 10/29 °C |
zo | 6/14 °C | 7/16 °C |
ma | 6/21 °C | 7/23 °C |
di | 8/14 °C | 9/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/19 °C |
do | 7/21 °C | 8/23 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 352 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Dal 176 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 160 m | Dal 40 m |
|---|---|---|
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 8/21 °C | 9/22 °C |
di | 11/17 °C | 12/18 °C |
wo | 9/19 °C | 10/20 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 160 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Dal 40 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 321 m | Dal 136 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 9/21 °C |
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 8/20 °C | 8/21 °C |
di | 11/16 °C | 11/17 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 321 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Dal 136 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 320 m | Dal 106 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 9/16 °C | 10/17 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 11/16 °C | 12/17 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 8/20 °C | 9/21 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 320 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Dal 106 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 225 m | Dal 50 m |
|---|---|---|
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 8/21 °C | 9/22 °C |
di | 11/17 °C | 12/18 °C |
wo | 9/19 °C | 10/20 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 225 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Dal 50 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 193 m | Dal 37 m |
|---|---|---|
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 8/21 °C | 9/22 °C |
di | 11/17 °C | 12/18 °C |
wo | 9/19 °C | 10/20 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 193 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Dal 37 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 250 m | Dal 120 m |
|---|---|---|
za | 10/28 °C | 10/29 °C |
zo | 7/15 °C | 7/16 °C |
ma | 7/22 °C | 7/23 °C |
di | 9/15 °C | 9/16 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 8/22 °C | 8/23 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 250 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Dal 120 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 60 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 10/22 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/21 °C | 9/22 °C |
di | 12/17 °C | 12/18 °C |
wo | 10/19 °C | 10/20 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 140 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Dal 60 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 766 m | Dal 486 m |
|---|---|---|
za | 7/24 °C | 8/26 °C |
zo | 4/11 °C | 5/13 °C |
ma | 4/18 °C | 5/20 °C |
di | 6/11 °C | 7/13 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
do | 5/18 °C | 6/20 °C |
vr | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 766 m | 7/24 °C | 4/11 °C | 4/18 °C | 6/11 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 5/15 °C |
| Dal 486 m | 8/26 °C | 5/13 °C | 5/20 °C | 7/13 °C | 7/16 °C | 6/20 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 135 m | Dal 35 m |
|---|---|---|
za | 10/29 °C | 11/30 °C |
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 7/23 °C | 8/24 °C |
di | 9/16 °C | 10/17 °C |
wo | 9/19 °C | 10/20 °C |
do | 8/23 °C | 9/24 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 135 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Dal 35 m | 11/30 °C | 8/17 °C | 8/24 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 9/24 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 472 m | Dal 412 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 8/19 °C |
zo | 8/15 °C | 8/15 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 10/15 °C | 10/15 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 7/19 °C | 7/19 °C |
vr | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 472 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 412 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 230 m |
|---|---|---|
za | 9/26 °C | 10/28 °C |
zo | 6/13 °C | 7/15 °C |
ma | 6/20 °C | 7/22 °C |
di | 8/13 °C | 9/15 °C |
wo | 8/16 °C | 9/18 °C |
do | 7/20 °C | 8/22 °C |
vr | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 350 m | 9/26 °C | 6/13 °C | 6/20 °C | 8/13 °C | 8/16 °C | 7/20 °C | 7/17 °C |
| Dal 230 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 164 m | Dal 38 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 10/22 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/21 °C | 9/22 °C |
di | 12/17 °C | 12/18 °C |
wo | 10/19 °C | 10/20 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 164 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Dal 38 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 467 m | Dal 216 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/21 °C |
zo | 8/15 °C | 9/17 °C |
ma | 7/19 °C | 8/21 °C |
di | 10/15 °C | 11/17 °C |
wo | 8/17 °C | 9/19 °C |
do | 7/19 °C | 8/21 °C |
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 467 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 216 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 83 m |
|---|---|---|
za | 10/28 °C | 10/28 °C |
zo | 7/15 °C | 7/15 °C |
ma | 7/22 °C | 7/22 °C |
di | 9/15 °C | 9/15 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 8/22 °C | 8/22 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 140 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Dal 83 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 312 m | Dal 68 m |
|---|---|---|
za | 9/27 °C | 11/29 °C |
zo | 6/14 °C | 8/16 °C |
ma | 6/21 °C | 8/23 °C |
di | 8/14 °C | 10/16 °C |
wo | 8/17 °C | 10/19 °C |
do | 7/21 °C | 9/23 °C |
vr | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 312 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Dal 68 m | 11/29 °C | 8/16 °C | 8/23 °C | 10/16 °C | 10/19 °C | 9/23 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 312 m | Dal 149 m |
|---|---|---|
za | 9/27 °C | 10/29 °C |
zo | 6/14 °C | 7/16 °C |
ma | 6/21 °C | 7/23 °C |
di | 8/14 °C | 9/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/19 °C |
do | 7/21 °C | 8/23 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 312 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Dal 149 m | 10/29 °C | 7/16 °C | 7/23 °C | 9/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 289 m | Dal 194 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 9/21 °C |
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 8/20 °C | 8/21 °C |
di | 11/16 °C | 11/17 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 289 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Dal 194 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
1-50 van 66 skigebieden


