Szczyrk
1,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1257 m | Dal 524 m |
|---|---|---|
do | -2/4 °C | 3/16 °C |
vr | 1/5 °C | 6/15 °C |
za | 2/7 °C | 6/8 °C |
zo | 3/6 °C | 5/6 °C |
ma | 4/8 °C | 5/13 °C |
di | 4/8 °C | 7/15 °C |
wo | 4/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1257 m | -2/4 °C | 1/5 °C | 2/7 °C | 3/6 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 4/9 °C |
| Dal 524 m | 3/16 °C | 6/15 °C | 6/8 °C | 5/6 °C | 5/13 °C | 7/15 °C | 6/16 °C |
1,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
do | 4/13 °C | 5/15 °C |
vr | 6/11 °C | 7/13 °C |
za | 5/7 °C | 6/9 °C |
zo | 5/5 °C | 6/7 °C |
ma | 5/9 °C | 6/11 °C |
di | 7/15 °C | 8/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 840 m | 4/13 °C | 6/11 °C | 5/7 °C | 5/5 °C | 5/9 °C | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 600 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
0,5 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
do | 5/15 °C | 5/15 °C |
vr | 7/13 °C | 7/13 °C |
za | 6/9 °C | 6/9 °C |
zo | 6/7 °C | 6/7 °C |
ma | 6/11 °C | 6/11 °C |
di | 8/17 °C | 8/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 590 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 520 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
0,5 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 547 m | Dal 531 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 5/6 °C | 6/7 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 547 m | 3/13 °C | 6/12 °C | 5/6 °C | 4/5 °C | 5/11 °C | 7/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 531 m | 4/14 °C | 7/13 °C | 6/7 °C | 5/6 °C | 6/12 °C | 8/16 °C | 7/16 °C |
1,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 668 m | Dal 558 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/15 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 5/8 °C | 6/9 °C |
zo | 5/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 668 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 558 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
3,2 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 615 m | Dal 593 m |
|---|---|---|
do | 5/14 °C | 5/15 °C |
vr | 7/12 °C | 7/13 °C |
za | 6/8 °C | 6/9 °C |
zo | 6/6 °C | 6/7 °C |
ma | 6/10 °C | 6/11 °C |
di | 8/16 °C | 8/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 615 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 593 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
3,1 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 621 m | Dal 604 m |
|---|---|---|
do | 5/14 °C | 5/15 °C |
vr | 7/12 °C | 7/13 °C |
za | 6/8 °C | 6/9 °C |
zo | 6/6 °C | 6/7 °C |
ma | 6/10 °C | 6/11 °C |
di | 8/16 °C | 8/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 621 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 604 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 941 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 3/12 °C |
vr | 5/10 °C | 5/10 °C |
za | 4/6 °C | 4/6 °C |
zo | 4/4 °C | 4/4 °C |
ma | 4/8 °C | 4/8 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 941 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/8 °C | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Dal 890 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/8 °C | 6/14 °C | 6/14 °C |
Weer rondom Szczyrk
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Szczyrk voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie