The Blue Mountains
1,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 450 m | Dal 230 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 10/17 °C |
ma | 9/20 °C | 10/22 °C |
di | 13/20 °C | 14/22 °C |
wo | 5/16 °C | 6/18 °C |
do | 2/9 °C | 3/11 °C |
vr | 5/11 °C | 6/13 °C |
za | 7/8 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 450 m | 9/15 °C | 9/20 °C | 13/20 °C | 5/16 °C | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/8 °C |
| Dal 230 m | 10/17 °C | 10/22 °C | 14/22 °C | 6/18 °C | 3/11 °C | 6/13 °C | 8/10 °C |
1,5 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 446 m | Dal 235 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 10/17 °C |
ma | 9/20 °C | 10/22 °C |
di | 13/20 °C | 14/22 °C |
wo | 5/16 °C | 6/18 °C |
do | 2/9 °C | 3/11 °C |
vr | 5/11 °C | 6/13 °C |
za | 7/8 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 446 m | 9/15 °C | 9/20 °C | 13/20 °C | 5/16 °C | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/8 °C |
| Dal 235 m | 10/17 °C | 10/22 °C | 14/22 °C | 6/18 °C | 3/11 °C | 6/13 °C | 8/10 °C |
3,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 443 m | Dal 228 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 11/17 °C |
ma | 9/20 °C | 11/22 °C |
di | 13/20 °C | 15/22 °C |
wo | 5/16 °C | 7/18 °C |
do | 2/9 °C | 4/11 °C |
vr | 5/11 °C | 7/13 °C |
za | 7/8 °C | 9/10 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 443 m | 9/15 °C | 9/20 °C | 13/20 °C | 5/16 °C | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/8 °C |
| Dal 228 m | 11/17 °C | 11/22 °C | 15/22 °C | 7/18 °C | 4/11 °C | 7/13 °C | 9/10 °C |
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 430 m | Dal 181 m |
|---|---|---|
zo | 9/16 °C | 10/17 °C |
ma | 9/21 °C | 10/22 °C |
di | 13/21 °C | 14/22 °C |
wo | 5/17 °C | 6/18 °C |
do | 2/10 °C | 3/11 °C |
vr | 5/12 °C | 6/13 °C |
za | 7/9 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 430 m | 9/16 °C | 9/21 °C | 13/21 °C | 5/17 °C | 2/10 °C | 5/12 °C | 7/9 °C |
| Dal 181 m | 10/17 °C | 10/22 °C | 14/22 °C | 6/18 °C | 3/11 °C | 6/13 °C | 8/10 °C |
29,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 522 m | Dal 372 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 9/15 °C |
ma | 9/20 °C | 9/20 °C |
di | 13/20 °C | 13/20 °C |
wo | 5/16 °C | 5/16 °C |
do | 2/9 °C | 2/9 °C |
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 7/8 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 522 m | 9/15 °C | 9/20 °C | 13/20 °C | 5/16 °C | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/8 °C |
| Dal 372 m | 9/15 °C | 9/20 °C | 13/20 °C | 5/16 °C | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/8 °C |
Weer rondom The Blue Mountains
- Weersverwachting voor 7 skigebieden in Zuidwest-Ontario
- Weersverwachting voor 32 skigebieden in Zuid-Ontario
- Weersverwachting voor 48 skigebieden in Ontario
- Weersverwachting voor 127 skigebieden in Centraal-Canada
- Weersverwachting voor 141 skigebieden in Oost-Canada
- Weersverwachting voor 263 skigebieden in Canada
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor The Blue Mountains voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie