Japan

Skiweer Yamanouchi

Weersverwachting voor het skigebied bij Yamanouchi en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Yamanouchi

13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2307 m Dal 1340 m
vr
zonnig
1/7 °C 6/14 °C
za
zonnig
4/9 °C 6/16 °C
zo
zonnig
6/11 °C 8/16 °C
ma
zonnig
8/13 °C 9/20 °C
di
helder
8/13 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
5/10 °C 11/15 °C
do
regen
4/9 °C 10/10 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 2307 m 1/7 °C 4/9 °C 6/11 °C 8/13 °C 8/13 °C 5/10 °C 4/9 °C
Dal 1340 m 6/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 9/20 °C 11/18 °C 11/15 °C 10/10 °C
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1215 m Dal 700 m
vr
zonnig
6/15 °C 9/19 °C
za
zonnig
6/17 °C 9/21 °C
zo
zonnig
8/17 °C 11/21 °C
ma
zonnig
9/21 °C 12/25 °C
di
helder
11/19 °C 14/23 °C
wo
bewolkt
11/16 °C 14/20 °C
do
regen
10/11 °C 13/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1215 m 6/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 9/21 °C 11/19 °C 11/16 °C 10/11 °C
Dal 700 m 9/19 °C 9/21 °C 11/21 °C 12/25 °C 14/23 °C 14/20 °C 13/15 °C
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1970 m Dal 1540 m
vr
zonnig
2/10 °C 4/13 °C
za
helder
5/12 °C 7/15 °C
zo
zonnig
7/14 °C 9/17 °C
ma
zonnig
9/16 °C 11/19 °C
di
helder
9/16 °C 11/19 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 8/16 °C
do
regen
5/12 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1970 m 2/10 °C 5/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 9/16 °C 6/13 °C 5/12 °C
Dal 1540 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2307 m Dal 1705 m
vr
zonnig
1/7 °C 3/12 °C
za
helder
4/9 °C 6/14 °C
zo
zonnig
6/11 °C 8/16 °C
ma
zonnig
8/13 °C 10/18 °C
di
helder
8/13 °C 10/18 °C
wo
bewolkt
5/10 °C 7/15 °C
do
regen
4/9 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 2307 m 1/7 °C 4/9 °C 6/11 °C 8/13 °C 8/13 °C 5/10 °C 4/9 °C
Dal 1705 m 3/12 °C 6/14 °C 8/16 °C 10/18 °C 10/18 °C 7/15 °C 6/14 °C
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1741 m Dal 1336 m
vr
zonnig
3/12 °C 6/14 °C
za
zonnig
6/14 °C 6/16 °C
zo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
ma
zonnig
9/18 °C 9/20 °C
di
helder
10/18 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 11/15 °C
do
regen
6/10 °C 10/10 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1741 m 3/12 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/18 °C 10/18 °C 7/15 °C 6/10 °C
Dal 1336 m 6/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 9/20 °C 11/18 °C 11/15 °C 10/10 °C
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1560 m Dal 1391 m
vr
zonnig
4/13 °C 5/14 °C
za
helder
7/15 °C 8/16 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
11/19 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
do
regen
7/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1560 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C
Dal 1391 m 5/14 °C 8/16 °C 10/18 °C 12/20 °C 12/20 °C 9/17 °C 8/16 °C
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1575 m Dal 1505 m
vr
zonnig
4/13 °C 5/13 °C
za
helder
7/15 °C 8/15 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/17 °C
ma
zonnig
11/19 °C 12/19 °C
di
helder
11/19 °C 12/19 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/16 °C
do
regen
7/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1575 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C
Dal 1505 m 5/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 12/19 °C 12/19 °C 9/16 °C 8/15 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1770 m Dal 1664 m
vr
zonnig
3/11 °C 4/12 °C
za
helder
6/13 °C 7/14 °C
zo
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
ma
zonnig
10/17 °C 11/18 °C
di
helder
10/17 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/15 °C
do
regen
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1770 m 3/11 °C 6/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 10/17 °C 7/14 °C 6/13 °C
Dal 1664 m 4/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 11/18 °C 8/15 °C 7/14 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1950 m Dal 1680 m
vr
zonnig
2/10 °C 4/12 °C
za
helder
5/12 °C 7/14 °C
zo
zonnig
7/14 °C 9/16 °C
ma
zonnig
9/16 °C 11/18 °C
di
helder
9/16 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 8/15 °C
do
regen
5/12 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1950 m 2/10 °C 5/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 9/16 °C 6/13 °C 5/12 °C
Dal 1680 m 4/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 11/18 °C 8/15 °C 7/14 °C
21,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 1549 m
vr
zonnig
2/10 °C 4/13 °C
za
helder
5/12 °C 7/15 °C
zo
zonnig
7/14 °C 9/17 °C
ma
zonnig
9/16 °C 11/19 °C
di
helder
9/16 °C 11/19 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 8/16 °C
do
regen
5/12 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 2000 m 2/10 °C 5/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 9/16 °C 6/13 °C 5/12 °C
Dal 1549 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1905 m Dal 1673 m
vr
zonnig
3/10 °C 4/12 °C
za
helder
6/12 °C 7/14 °C
zo
zonnig
8/14 °C 9/16 °C
ma
zonnig
10/16 °C 11/18 °C
di
helder
10/16 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
7/13 °C 8/15 °C
do
regen
6/12 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1905 m 3/10 °C 6/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 10/16 °C 7/13 °C 6/12 °C
Dal 1673 m 4/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 11/18 °C 8/15 °C 7/14 °C
24,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 1473 m
vr
zonnig
2/10 °C 5/14 °C
za
helder
5/12 °C 8/16 °C
zo
zonnig
7/14 °C 10/18 °C
ma
zonnig
9/16 °C 12/20 °C
di
helder
9/16 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 9/17 °C
do
regen
5/12 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 2000 m 2/10 °C 5/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 9/16 °C 6/13 °C 5/12 °C
Dal 1473 m 5/14 °C 8/16 °C 10/18 °C 12/20 °C 12/20 °C 9/17 °C 8/16 °C
14,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1594 m Dal 1344 m
vr
zonnig
4/13 °C 6/14 °C
za
zonnig
6/15 °C 6/16 °C
zo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
ma
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
di
helder
11/18 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 11/15 °C
do
regen
7/10 °C 10/10 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1594 m 4/13 °C 6/15 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 8/15 °C 7/10 °C
Dal 1344 m 6/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 9/20 °C 11/18 °C 11/15 °C 10/10 °C
14,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1566 m Dal 1456 m
vr
zonnig
4/13 °C 5/14 °C
za
helder
7/15 °C 8/16 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
11/19 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
do
regen
7/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1566 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C
Dal 1456 m 5/14 °C 8/16 °C 10/18 °C 12/20 °C 12/20 °C 9/17 °C 8/16 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1953 m Dal 1623 m
vr
zonnig
2/9 °C 4/12 °C
za
helder
5/11 °C 7/14 °C
zo
zonnig
7/13 °C 9/16 °C
ma
zonnig
9/15 °C 11/18 °C
di
helder
9/15 °C 11/18 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 8/15 °C
do
regen
5/11 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1953 m 2/9 °C 5/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 9/15 °C 6/12 °C 5/11 °C
Dal 1623 m 4/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 11/18 °C 8/15 °C 7/14 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 2060 m Dal 1904 m
vr
zonnig
2/9 °C 3/10 °C
za
helder
5/11 °C 6/12 °C
zo
zonnig
7/13 °C 8/14 °C
ma
zonnig
9/15 °C 10/16 °C
di
helder
9/15 °C 10/16 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
do
regen
5/11 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 2060 m 2/9 °C 5/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 9/15 °C 6/12 °C 5/11 °C
Dal 1904 m 3/10 °C 6/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 10/16 °C 7/13 °C 6/12 °C
21,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1709 m Dal 1604 m
vr
zonnig
4/12 °C 4/13 °C
za
helder
7/14 °C 7/15 °C
zo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
ma
zonnig
11/18 °C 11/19 °C
di
helder
11/18 °C 11/19 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
do
regen
7/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1709 m 4/12 °C 7/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 11/18 °C 8/15 °C 7/14 °C
Dal 1604 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 1707 m Dal 1594 m
vr
zonnig
3/11 °C 4/13 °C
za
helder
6/13 °C 7/15 °C
zo
zonnig
8/15 °C 9/17 °C
ma
zonnig
10/17 °C 11/19 °C
di
helder
10/17 °C 11/19 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/16 °C
do
regen
6/13 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
Berg 1707 m 3/11 °C 6/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 10/17 °C 7/14 °C 6/13 °C
Dal 1594 m 4/13 °C 7/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 11/19 °C 8/16 °C 7/15 °C

Weer rondom Yamanouchi

Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Yamanouchi voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie