Skiweer Honshū
Weersverwachting op Honshū voor 339 Skigebieden - Weer in de bergen op Honshū voor 7 dagen
Weer Honshū
Weer op Honshū voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer op Honshū voor 339 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Honshū
- Honshū – Beperken tot
Regio's:
Prefecturen:
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
za | 6/9 °C | 7/16 °C |
zo | 7/13 °C | 8/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/20 °C |
di | 9/14 °C | 11/19 °C |
wo | 6/10 °C | 11/17 °C |
do | 4/9 °C | 10/14 °C |
vr | 4/10 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2307 m | 6/9 °C | 7/13 °C | 9/14 °C | 9/14 °C | 6/10 °C | 4/9 °C | 4/10 °C |
| Dal 1340 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 11/17 °C | 10/14 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1670 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 10/15 °C |
zo | 8/16 °C | 11/19 °C |
ma | 10/17 °C | 13/20 °C |
di | 10/17 °C | 13/20 °C |
wo | 7/13 °C | 10/16 °C |
do | 5/12 °C | 8/15 °C |
vr | 5/13 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1670 m | 7/12 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 5/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 1235 m | 10/15 °C | 11/19 °C | 13/20 °C | 13/20 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1855 m | Dal 731 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 10/21 °C |
zo | 9/17 °C | 11/22 °C |
ma | 11/18 °C | 12/25 °C |
di | 11/18 °C | 14/24 °C |
wo | 8/14 °C | 14/22 °C |
do | 6/13 °C | 13/19 °C |
vr | 6/14 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1855 m | 8/13 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 731 m | 10/21 °C | 11/22 °C | 12/25 °C | 14/24 °C | 14/22 °C | 13/19 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1328 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
za | 3/14 °C | 7/19 °C |
zo | 4/12 °C | 8/17 °C |
ma | 5/14 °C | 9/19 °C |
di | 5/12 °C | 9/17 °C |
wo | 6/14 °C | 10/19 °C |
do | 5/15 °C | 9/20 °C |
vr | 5/16 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1328 m | 3/14 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Dal 620 m | 7/19 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 565 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 10/22 °C |
zo | 7/17 °C | 11/23 °C |
ma | 8/20 °C | 12/26 °C |
di | 10/19 °C | 14/25 °C |
wo | 10/17 °C | 14/23 °C |
do | 9/14 °C | 13/20 °C |
vr | 7/18 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1650 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 9/14 °C | 7/18 °C |
| Dal 565 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 14/23 °C | 13/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1289 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/21 °C |
zo | 8/18 °C | 10/22 °C |
ma | 9/21 °C | 11/25 °C |
di | 11/20 °C | 13/24 °C |
wo | 11/18 °C | 13/22 °C |
do | 10/15 °C | 12/19 °C |
vr | 8/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1289 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 750 m | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/24 °C | 13/22 °C | 12/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1831 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 8/22 °C |
zo | 9/17 °C | 9/28 °C |
ma | 11/18 °C | 11/28 °C |
di | 11/18 °C | 14/28 °C |
wo | 8/14 °C | 15/23 °C |
do | 6/13 °C | 13/19 °C |
vr | 6/14 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1831 m | 8/13 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 760 m | 8/22 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 15/23 °C | 13/19 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1661 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
za | 8/14 °C | 8/22 °C |
zo | 9/18 °C | 9/28 °C |
ma | 11/19 °C | 11/28 °C |
di | 12/19 °C | 14/28 °C |
wo | 9/15 °C | 15/23 °C |
do | 7/14 °C | 13/19 °C |
vr | 7/15 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1661 m | 8/14 °C | 9/18 °C | 11/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 780 m | 8/22 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 15/23 °C | 13/19 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1845 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 9/23 °C |
zo | 9/17 °C | 10/29 °C |
ma | 11/18 °C | 12/29 °C |
di | 11/18 °C | 15/29 °C |
wo | 8/14 °C | 16/24 °C |
do | 6/13 °C | 14/20 °C |
vr | 6/14 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1845 m | 8/13 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 620 m | 9/23 °C | 10/29 °C | 12/29 °C | 15/29 °C | 16/24 °C | 14/20 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 920 m | Dal 260 m |
|---|---|---|
za | 9/19 °C | 10/26 °C |
zo | 10/20 °C | 11/32 °C |
ma | 11/23 °C | 13/32 °C |
di | 13/22 °C | 16/32 °C |
wo | 13/20 °C | 17/27 °C |
do | 12/17 °C | 15/23 °C |
vr | 10/21 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 920 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 13/20 °C | 12/17 °C | 10/21 °C |
| Dal 260 m | 10/26 °C | 11/32 °C | 13/32 °C | 16/32 °C | 17/27 °C | 15/23 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1704 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
za | 4/15 °C | 9/20 °C |
zo | 5/16 °C | 10/21 °C |
ma | 6/19 °C | 11/24 °C |
di | 8/18 °C | 13/23 °C |
wo | 8/16 °C | 13/21 °C |
do | 7/13 °C | 12/18 °C |
vr | 5/17 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1704 m | 4/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 8/18 °C | 8/16 °C | 7/13 °C | 5/17 °C |
| Dal 800 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 10/21 °C |
zo | 7/17 °C | 9/24 °C |
ma | 8/20 °C | 11/25 °C |
di | 10/19 °C | 12/23 °C |
wo | 10/17 °C | 14/21 °C |
do | 9/13 °C | 13/13 °C |
vr | 7/18 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1550 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 9/13 °C | 7/18 °C |
| Dal 950 m | 10/21 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/23 °C | 14/21 °C | 13/13 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1748 m | Dal 1220 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 7/17 °C |
zo | 5/15 °C | 8/18 °C |
ma | 6/18 °C | 9/21 °C |
di | 8/17 °C | 11/20 °C |
wo | 8/15 °C | 11/18 °C |
do | 7/12 °C | 10/15 °C |
vr | 5/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1748 m | 4/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 8/17 °C | 8/15 °C | 7/12 °C | 5/16 °C |
| Dal 1220 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 256 m |
|---|---|---|
za | 7/21 °C | 10/26 °C |
zo | 8/27 °C | 11/32 °C |
ma | 10/27 °C | 13/32 °C |
di | 13/27 °C | 16/32 °C |
wo | 14/22 °C | 17/27 °C |
do | 12/18 °C | 15/23 °C |
vr | 10/23 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1181 m | 7/21 °C | 8/27 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 14/22 °C | 12/18 °C | 10/23 °C |
| Dal 256 m | 10/26 °C | 11/32 °C | 13/32 °C | 16/32 °C | 17/27 °C | 15/23 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 921 m | Dal 396 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 8/19 °C |
zo | 8/14 °C | 9/17 °C |
ma | 9/16 °C | 10/19 °C |
di | 9/14 °C | 10/17 °C |
wo | 10/16 °C | 11/19 °C |
do | 9/17 °C | 10/20 °C |
vr | 9/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 921 m | 7/16 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 9/14 °C | 10/16 °C | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Dal 396 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 329 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 10/25 °C |
zo | 8/18 °C | 11/31 °C |
ma | 9/21 °C | 13/31 °C |
di | 11/20 °C | 16/31 °C |
wo | 11/18 °C | 17/26 °C |
do | 10/15 °C | 15/22 °C |
vr | 8/19 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1280 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 329 m | 10/25 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 16/31 °C | 17/26 °C | 15/22 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1320 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 12/23 °C |
zo | 8/23 °C | 11/26 °C |
ma | 10/24 °C | 13/27 °C |
di | 11/22 °C | 14/25 °C |
wo | 13/20 °C | 16/23 °C |
do | 12/12 °C | 15/15 °C |
vr | 11/21 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1320 m | 9/20 °C | 8/23 °C | 10/24 °C | 11/22 °C | 13/20 °C | 12/12 °C | 11/21 °C |
| Dal 610 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 16/23 °C | 15/15 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1491 m | Dal 687 m |
|---|---|---|
za | 10/16 °C | 10/21 °C |
zo | 11/20 °C | 11/22 °C |
ma | 12/21 °C | 12/25 °C |
di | 13/21 °C | 14/24 °C |
wo | 10/17 °C | 14/22 °C |
do | 8/16 °C | 13/19 °C |
vr | 8/17 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1491 m | 10/16 °C | 11/20 °C | 12/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 687 m | 10/21 °C | 11/22 °C | 12/25 °C | 14/24 °C | 14/22 °C | 13/19 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1221 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
za | 7/22 °C | 10/26 °C |
zo | 7/19 °C | 10/23 °C |
ma | 9/26 °C | 12/30 °C |
di | 10/25 °C | 13/29 °C |
wo | 13/22 °C | 16/26 °C |
do | 12/13 °C | 15/17 °C |
vr | 10/23 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1221 m | 7/22 °C | 7/19 °C | 9/26 °C | 10/25 °C | 13/22 °C | 12/13 °C | 10/23 °C |
| Dal 580 m | 10/26 °C | 10/23 °C | 12/30 °C | 13/29 °C | 16/26 °C | 15/17 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1282 m | Dal 733 m |
|---|---|---|
za | 6/21 °C | 8/24 °C |
zo | 6/21 °C | 8/24 °C |
ma | 7/24 °C | 9/27 °C |
di | 8/24 °C | 10/27 °C |
wo | 11/21 °C | 13/24 °C |
do | 9/16 °C | 11/19 °C |
vr | 7/23 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1282 m | 6/21 °C | 6/21 °C | 7/24 °C | 8/24 °C | 11/21 °C | 9/16 °C | 7/23 °C |
| Dal 733 m | 8/24 °C | 8/24 °C | 9/27 °C | 10/27 °C | 13/24 °C | 11/19 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1186 m | Dal 578 m |
|---|---|---|
za | 5/16 °C | 8/19 °C |
zo | 6/14 °C | 9/17 °C |
ma | 7/16 °C | 10/19 °C |
di | 7/14 °C | 10/17 °C |
wo | 8/16 °C | 11/19 °C |
do | 7/17 °C | 10/20 °C |
vr | 7/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1186 m | 5/16 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 578 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1431 m | Dal 984 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/21 °C |
zo | 6/21 °C | 8/24 °C |
ma | 8/22 °C | 10/25 °C |
di | 9/20 °C | 11/23 °C |
wo | 11/18 °C | 13/21 °C |
do | 10/10 °C | 12/13 °C |
vr | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1431 m | 7/18 °C | 6/21 °C | 8/22 °C | 9/20 °C | 11/18 °C | 10/10 °C | 9/19 °C |
| Dal 984 m | 9/21 °C | 8/24 °C | 10/25 °C | 11/23 °C | 13/21 °C | 12/13 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1405 m | Dal 910 m |
|---|---|---|
za | 6/22 °C | 9/25 °C |
zo | 6/23 °C | 9/26 °C |
ma | 8/26 °C | 11/29 °C |
di | 9/25 °C | 12/28 °C |
wo | 11/21 °C | 14/24 °C |
do | 9/14 °C | 12/17 °C |
vr | 8/24 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1405 m | 6/22 °C | 6/23 °C | 8/26 °C | 9/25 °C | 11/21 °C | 9/14 °C | 8/24 °C |
| Dal 910 m | 9/25 °C | 9/26 °C | 11/29 °C | 12/28 °C | 14/24 °C | 12/17 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 9/20 °C |
zo | 8/17 °C | 10/21 °C |
ma | 9/20 °C | 11/24 °C |
di | 11/19 °C | 13/23 °C |
wo | 11/17 °C | 13/21 °C |
do | 10/14 °C | 12/18 °C |
vr | 8/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1340 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 11/17 °C | 10/14 °C | 8/18 °C |
| Dal 800 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1789 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 7/13 °C | 7/21 °C |
zo | 8/17 °C | 8/27 °C |
ma | 10/18 °C | 10/27 °C |
di | 11/18 °C | 13/27 °C |
wo | 8/14 °C | 14/22 °C |
do | 6/13 °C | 12/18 °C |
vr | 6/14 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1789 m | 7/13 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 900 m | 7/21 °C | 8/27 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 14/22 °C | 12/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1644 m | Dal 768 m |
|---|---|---|
za | 4/15 °C | 9/21 °C |
zo | 5/16 °C | 10/22 °C |
ma | 6/19 °C | 11/25 °C |
di | 8/18 °C | 13/24 °C |
wo | 8/16 °C | 13/22 °C |
do | 7/13 °C | 12/19 °C |
vr | 5/17 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1644 m | 4/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 8/18 °C | 8/16 °C | 7/13 °C | 5/17 °C |
| Dal 768 m | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/24 °C | 13/22 °C | 12/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1470 m |
|---|---|---|
za | 7/11 °C | 10/16 °C |
zo | 8/15 °C | 11/20 °C |
ma | 10/16 °C | 13/21 °C |
di | 10/16 °C | 13/21 °C |
wo | 7/12 °C | 10/17 °C |
do | 5/11 °C | 8/16 °C |
vr | 5/12 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2090 m | 7/11 °C | 8/15 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/12 °C | 5/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1470 m | 10/16 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
za | 2/18 °C | 5/21 °C |
zo | 2/19 °C | 5/22 °C |
ma | 4/22 °C | 7/25 °C |
di | 5/21 °C | 8/24 °C |
wo | 7/17 °C | 10/20 °C |
do | 5/10 °C | 8/13 °C |
vr | 4/20 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2240 m | 2/18 °C | 2/19 °C | 4/22 °C | 5/21 °C | 7/17 °C | 5/10 °C | 4/20 °C |
| Dal 1680 m | 5/21 °C | 5/22 °C | 7/25 °C | 8/24 °C | 10/20 °C | 8/13 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1213 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
za | 3/14 °C | 7/18 °C |
zo | 4/12 °C | 8/16 °C |
ma | 5/14 °C | 9/18 °C |
di | 5/12 °C | 9/16 °C |
wo | 6/14 °C | 10/18 °C |
do | 5/15 °C | 9/19 °C |
vr | 5/16 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1213 m | 3/14 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Dal 630 m | 7/18 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1212 m | Dal 491 m |
|---|---|---|
za | 9/22 °C | 12/24 °C |
zo | 9/25 °C | 12/27 °C |
ma | 10/23 °C | 13/25 °C |
di | 10/22 °C | 13/24 °C |
wo | 12/24 °C | 15/26 °C |
do | 13/19 °C | 16/21 °C |
vr | 11/20 °C | 14/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1212 m | 9/22 °C | 9/25 °C | 10/23 °C | 10/22 °C | 12/24 °C | 13/19 °C | 11/20 °C |
| Dal 491 m | 12/24 °C | 12/27 °C | 13/25 °C | 13/24 °C | 15/26 °C | 16/21 °C | 14/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1549 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 9/15 °C |
zo | 8/16 °C | 10/19 °C |
ma | 10/17 °C | 12/20 °C |
di | 10/17 °C | 12/20 °C |
wo | 7/13 °C | 9/16 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
vr | 5/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2000 m | 7/12 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 5/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 1549 m | 9/15 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 931 m | Dal 215 m |
|---|---|---|
za | 9/19 °C | 11/26 °C |
zo | 10/20 °C | 12/32 °C |
ma | 11/23 °C | 14/32 °C |
di | 13/22 °C | 17/32 °C |
wo | 13/20 °C | 18/27 °C |
do | 12/17 °C | 16/23 °C |
vr | 10/21 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 931 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 13/20 °C | 12/17 °C | 10/21 °C |
| Dal 215 m | 11/26 °C | 12/32 °C | 14/32 °C | 17/32 °C | 18/27 °C | 16/23 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1402 m | Dal 872 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 9/20 °C |
zo | 7/17 °C | 10/21 °C |
ma | 8/20 °C | 11/24 °C |
di | 10/19 °C | 13/23 °C |
wo | 10/17 °C | 13/21 °C |
do | 9/14 °C | 12/18 °C |
vr | 7/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1402 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 9/14 °C | 7/18 °C |
| Dal 872 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 6/22 °C | 9/25 °C |
zo | 6/23 °C | 9/26 °C |
ma | 8/26 °C | 11/29 °C |
di | 9/25 °C | 12/28 °C |
wo | 11/21 °C | 14/24 °C |
do | 9/14 °C | 12/17 °C |
vr | 8/24 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1600 m | 6/22 °C | 6/23 °C | 8/26 °C | 9/25 °C | 11/21 °C | 9/14 °C | 8/24 °C |
| Dal 900 m | 9/25 °C | 9/26 °C | 11/29 °C | 12/28 °C | 14/24 °C | 12/17 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
za | 3/14 °C | 6/17 °C |
zo | 4/12 °C | 7/15 °C |
ma | 5/14 °C | 8/17 °C |
di | 5/12 °C | 8/15 °C |
wo | 6/14 °C | 9/17 °C |
do | 5/15 °C | 8/18 °C |
vr | 5/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1070 m | 3/14 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Dal 640 m | 6/17 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 8/15 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1413 m | Dal 761 m |
|---|---|---|
za | 9/16 °C | 9/21 °C |
zo | 10/20 °C | 10/22 °C |
ma | 11/21 °C | 11/25 °C |
di | 13/21 °C | 13/24 °C |
wo | 10/17 °C | 13/22 °C |
do | 8/16 °C | 12/19 °C |
vr | 8/17 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1413 m | 9/16 °C | 10/20 °C | 11/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 761 m | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/24 °C | 13/22 °C | 12/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 12/23 °C |
zo | 9/24 °C | 11/26 °C |
ma | 11/25 °C | 13/27 °C |
di | 12/23 °C | 14/25 °C |
wo | 14/21 °C | 16/23 °C |
do | 13/13 °C | 15/15 °C |
vr | 12/22 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 10/21 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/23 °C | 14/21 °C | 13/13 °C | 12/22 °C |
| Dal 550 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 16/23 °C | 15/15 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 870 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 10/22 °C |
zo | 7/22 °C | 9/25 °C |
ma | 9/23 °C | 11/26 °C |
di | 10/21 °C | 12/24 °C |
wo | 12/19 °C | 14/22 °C |
do | 11/11 °C | 13/14 °C |
vr | 10/20 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1350 m | 8/19 °C | 7/22 °C | 9/23 °C | 10/21 °C | 12/19 °C | 11/11 °C | 10/20 °C |
| Dal 870 m | 10/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/24 °C | 14/22 °C | 13/14 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1145 m | Dal 428 m |
|---|---|---|
za | 5/15 °C | 8/19 °C |
zo | 6/13 °C | 9/17 °C |
ma | 7/15 °C | 10/19 °C |
di | 7/13 °C | 10/17 °C |
wo | 8/15 °C | 11/19 °C |
do | 7/16 °C | 10/20 °C |
vr | 7/17 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1145 m | 5/15 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 8/15 °C | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Dal 428 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 985 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 10/25 °C |
zo | 9/20 °C | 11/31 °C |
ma | 10/23 °C | 13/31 °C |
di | 12/22 °C | 16/31 °C |
wo | 12/20 °C | 17/26 °C |
do | 11/17 °C | 15/22 °C |
vr | 9/21 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 985 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 12/20 °C | 11/17 °C | 9/21 °C |
| Dal 400 m | 10/25 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 16/31 °C | 17/26 °C | 15/22 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
za | 4/19 °C | 8/23 °C |
zo | 4/19 °C | 8/23 °C |
ma | 5/22 °C | 9/26 °C |
di | 6/22 °C | 10/26 °C |
wo | 9/19 °C | 13/23 °C |
do | 7/14 °C | 11/18 °C |
vr | 5/21 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1500 m | 4/19 °C | 4/19 °C | 5/22 °C | 6/22 °C | 9/19 °C | 7/14 °C | 5/21 °C |
| Dal 1050 m | 8/23 °C | 8/23 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 13/23 °C | 11/18 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1502 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
za | 8/15 °C | 8/22 °C |
zo | 9/19 °C | 9/28 °C |
ma | 11/20 °C | 11/28 °C |
di | 13/20 °C | 14/28 °C |
wo | 10/16 °C | 15/23 °C |
do | 8/15 °C | 13/19 °C |
vr | 8/16 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1502 m | 8/15 °C | 9/19 °C | 11/20 °C | 13/20 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Dal 746 m | 8/22 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 15/23 °C | 13/19 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2120 m | Dal 1557 m |
|---|---|---|
za | 4/20 °C | 6/22 °C |
zo | 4/21 °C | 6/23 °C |
ma | 6/24 °C | 8/26 °C |
di | 7/23 °C | 9/25 °C |
wo | 9/19 °C | 11/21 °C |
do | 7/12 °C | 9/14 °C |
vr | 6/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2120 m | 4/20 °C | 4/21 °C | 6/24 °C | 7/23 °C | 9/19 °C | 7/12 °C | 6/22 °C |
| Dal 1557 m | 6/22 °C | 6/23 °C | 8/26 °C | 9/25 °C | 11/21 °C | 9/14 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 852 m | Dal 388 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 11/23 °C |
zo | 10/21 °C | 12/24 °C |
ma | 11/24 °C | 13/27 °C |
di | 13/23 °C | 15/26 °C |
wo | 13/21 °C | 15/24 °C |
do | 12/18 °C | 14/21 °C |
vr | 10/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 852 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Dal 388 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1473 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 10/16 °C |
zo | 8/16 °C | 11/20 °C |
ma | 10/17 °C | 13/21 °C |
di | 10/17 °C | 13/21 °C |
wo | 7/13 °C | 10/17 °C |
do | 5/12 °C | 8/16 °C |
vr | 5/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2000 m | 7/12 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 5/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 1473 m | 10/16 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1695 m | Dal 1006 m |
|---|---|---|
za | 6/14 °C | 6/22 °C |
zo | 7/18 °C | 7/28 °C |
ma | 9/19 °C | 9/28 °C |
di | 12/19 °C | 12/28 °C |
wo | 9/15 °C | 13/23 °C |
do | 7/14 °C | 11/19 °C |
vr | 7/15 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1695 m | 6/14 °C | 7/18 °C | 9/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 1006 m | 6/22 °C | 7/28 °C | 9/28 °C | 12/28 °C | 13/23 °C | 11/19 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1597 m | Dal 1270 m |
|---|---|---|
za | 7/15 °C | 7/17 °C |
zo | 8/18 °C | 8/18 °C |
ma | 9/20 °C | 9/21 °C |
di | 11/20 °C | 11/20 °C |
wo | 9/16 °C | 11/18 °C |
do | 7/15 °C | 10/15 °C |
vr | 7/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1597 m | 7/15 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 1270 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 9/20 °C |
zo | 10/19 °C | 10/21 °C |
ma | 11/20 °C | 11/24 °C |
di | 13/20 °C | 13/23 °C |
wo | 10/16 °C | 13/21 °C |
do | 8/15 °C | 12/18 °C |
vr | 8/16 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1500 m | 9/15 °C | 10/19 °C | 11/20 °C | 13/20 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Dal 900 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 838 m |
|---|---|---|
za | 7/21 °C | 8/21 °C |
zo | 8/27 °C | 9/27 °C |
ma | 10/27 °C | 11/27 °C |
di | 13/27 °C | 14/27 °C |
wo | 14/22 °C | 15/22 °C |
do | 12/18 °C | 13/18 °C |
vr | 10/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | 7/21 °C | 8/27 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 14/22 °C | 12/18 °C | 10/23 °C |
| Dal 838 m | 8/21 °C | 9/27 °C | 11/27 °C | 14/27 °C | 15/22 °C | 13/18 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1009 m | Dal 501 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 11/23 °C |
zo | 9/20 °C | 12/24 °C |
ma | 10/23 °C | 13/27 °C |
di | 12/22 °C | 15/26 °C |
wo | 12/20 °C | 15/24 °C |
do | 11/17 °C | 14/21 °C |
vr | 9/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1009 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 12/20 °C | 11/17 °C | 9/21 °C |
| Dal 501 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
1-50 van 339 skigebieden

