Železná Ruda
3,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1202 m | Dal 846 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 3/10 °C |
zo | 0/9 °C | 2/11 °C |
ma | 5/12 °C | 7/14 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
wo | 4/12 °C | 6/14 °C |
do | 7/14 °C | 9/16 °C |
vr | 8/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1202 m | 1/8 °C | 0/9 °C | 5/12 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 846 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
0,9 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 786 m |
|---|---|---|
za | 3/10 °C | 3/10 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 5/12 °C | 5/12 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
do | 9/16 °C | 9/16 °C |
vr | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 896 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Dal 786 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
0,5 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
za | 3/10 °C | 3/10 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 5/12 °C | 5/12 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
do | 9/16 °C | 9/16 °C |
vr | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 900 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Dal 780 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
2,9 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1214 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 3/10 °C |
zo | 0/9 °C | 2/11 °C |
ma | 5/12 °C | 7/14 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
wo | 4/12 °C | 6/14 °C |
do | 7/14 °C | 9/16 °C |
vr | 8/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1214 m | 1/8 °C | 0/9 °C | 5/12 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 860 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
2,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1010 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
za | 2/9 °C | 2/12 °C |
zo | 0/10 °C | 0/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/16 °C |
di | 4/11 °C | 6/14 °C |
wo | 5/13 °C | 7/15 °C |
do | 7/15 °C | 7/17 °C |
vr | 9/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1010 m | 2/9 °C | 0/10 °C | 4/13 °C | 4/11 °C | 5/13 °C | 7/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 850 m | 2/12 °C | 0/13 °C | 4/16 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C |
1,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 897 m | Dal 804 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 2/12 °C |
zo | -2/13 °C | -1/13 °C |
ma | 2/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 6/15 °C | 7/15 °C |
do | 6/17 °C | 7/17 °C |
vr | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 897 m | 1/12 °C | -2/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C | 8/18 °C |
| Dal 804 m | 2/12 °C | -1/13 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C |
2,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 886 m | Dal 826 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 2/12 °C |
zo | -2/13 °C | -1/13 °C |
ma | 2/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 6/15 °C | 7/15 °C |
do | 6/17 °C | 7/17 °C |
vr | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 886 m | 1/12 °C | -2/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C | 8/18 °C |
| Dal 826 m | 2/12 °C | -1/13 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C |
Weer rondom Železná Ruda
Meer skiweer
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Železná Ruda voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie