Skiweer Akershus

Weersverwachting in Akershus voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Akershus voor 7 dagen


Weer Akershus

Weer in Akershus voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Akershus voor 11 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Akershus

1-11 van 11 skigebieden

Weer in skigebied Berg 250 m Dal 170 m
do
ijzel
3/6 °C 3/6 °C
vr
buien
4/10 °C 4/10 °C
za
buien
4/11 °C 4/11 °C
zo
buien
3/13 °C 3/13 °C
ma
buien
3/16 °C 3/16 °C
di
bewolkt
7/17 °C 7/17 °C
wo
helder
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 250 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C
Dal 170 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 525 m Dal 265 m
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
1/8 °C 4/10 °C
za
buien
3/9 °C 4/11 °C
zo
buien
2/11 °C 3/13 °C
ma
buien
2/14 °C 3/16 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/17 °C
wo
helder
7/16 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 525 m 1/2 °C 1/8 °C 3/9 °C 2/11 °C 2/14 °C 6/15 °C 7/16 °C
Dal 265 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 546 m Dal 100 m
do
sneeuwval
1/2 °C 4/7 °C
vr
buien
1/7 °C 5/11 °C
za
buien
3/8 °C 5/12 °C
zo
buien
2/10 °C 4/14 °C
ma
buien
2/13 °C 4/17 °C
di
bewolkt
6/14 °C 8/18 °C
wo
helder
7/15 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 546 m 1/2 °C 1/7 °C 3/8 °C 2/10 °C 2/13 °C 6/14 °C 7/15 °C
Dal 100 m 4/7 °C 5/11 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/17 °C 8/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 169 m Dal 23 m
do
regen
3/6 °C 4/7 °C
vr
buien
4/10 °C 5/11 °C
za
buien
4/11 °C 5/12 °C
zo
buien
3/13 °C 4/14 °C
ma
buien
3/16 °C 4/17 °C
di
bewolkt
7/17 °C 8/18 °C
wo
helder
8/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 169 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C
Dal 23 m 4/7 °C 5/11 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/17 °C 8/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 308 m Dal 226 m
do
sneeuwval
1/5 °C 3/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
buien
4/10 °C 4/11 °C
zo
buien
3/12 °C 3/13 °C
ma
buien
3/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
8/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 308 m 1/5 °C 4/9 °C 4/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/17 °C
Dal 226 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 341 m Dal 193 m
do
sneeuwval
1/5 °C 3/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
buien
4/10 °C 4/11 °C
zo
buien
3/12 °C 3/13 °C
ma
buien
3/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
8/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 341 m 1/5 °C 4/9 °C 4/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/17 °C
Dal 193 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 220 m
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
buien
4/10 °C 4/11 °C
zo
buien
3/12 °C 3/13 °C
ma
buien
3/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
8/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 350 m 1/2 °C 4/9 °C 4/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/17 °C
Dal 220 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 310 m Dal 163 m
do
sneeuwval
1/5 °C 4/6 °C
vr
buien
4/9 °C 5/10 °C
za
buien
4/10 °C 5/11 °C
zo
buien
3/12 °C 4/13 °C
ma
buien
3/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
wo
helder
8/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 310 m 1/5 °C 4/9 °C 4/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/17 °C
Dal 163 m 4/6 °C 5/10 °C 5/11 °C 4/13 °C 4/16 °C 8/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 146 m Dal 43 m
do
regen
4/6 °C 4/7 °C
vr
buien
5/10 °C 5/11 °C
za
buien
5/11 °C 5/12 °C
zo
buien
4/13 °C 4/14 °C
ma
buien
4/16 °C 4/17 °C
di
bewolkt
8/17 °C 8/18 °C
wo
helder
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 146 m 4/6 °C 5/10 °C 5/11 °C 4/13 °C 4/16 °C 8/17 °C 9/18 °C
Dal 43 m 4/7 °C 5/11 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/17 °C 8/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 306 m Dal 150 m
do
sneeuwval
1/5 °C 4/6 °C
vr
buien
4/9 °C 5/10 °C
za
buien
4/10 °C 5/11 °C
zo
buien
3/12 °C 4/13 °C
ma
buien
3/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
wo
helder
8/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 306 m 1/5 °C 4/9 °C 4/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/17 °C
Dal 150 m 4/6 °C 5/10 °C 5/11 °C 4/13 °C 4/16 °C 8/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 355 m Dal 205 m
do
sneeuwval
1/2 °C 3/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
buien
4/10 °C 4/11 °C
zo
buien
3/12 °C 3/13 °C
ma
buien
3/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
8/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 355 m 1/2 °C 4/9 °C 4/10 °C 3/12 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/17 °C
Dal 205 m 3/6 °C 4/10 °C 4/11 °C 3/13 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/18 °C
1-11 van 11 skigebieden