Skiweer Noorwegen
Weersverwachting in Noorwegen voor 169 Skigebieden - Weer in de bergen in Noorwegen voor 7 dagen
Weer Noorwegen
Weer in Noorwegen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noorwegen voor 169 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Noorwegen
- Noorwegen – Beperken tot
Provincies:
Streken:
Toeristische regio:
Landsdelen:
Noorwegen – Gaan naarBergketen:
Overige:
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 395 m |
|---|---|---|
ma | -5/2 °C | -1/9 °C |
di | -5/2 °C | -1/12 °C |
wo | -2/8 °C | 2/13 °C |
do | -1/2 °C | 3/9 °C |
vr | -2/2 °C | 1/10 °C |
za | -2/8 °C | 2/13 °C |
zo | -1/14 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1100 m | -5/2 °C | -5/2 °C | -2/8 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -1/14 °C |
| Dal 395 m | -1/9 °C | -1/12 °C | 2/13 °C | 3/9 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
ma | -5/0 °C | -2/2 °C |
di | -4/5 °C | -1/9 °C |
wo | -2/2 °C | 1/7 °C |
do | -1/2 °C | 2/10 °C |
vr | -1/2 °C | 2/6 °C |
za | 0/9 °C | 3/13 °C |
zo | 0/9 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1450 m | -5/0 °C | -4/5 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 0/9 °C |
| Dal 620 m | -2/2 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 2/6 °C | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1059 m | Dal 195 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | 1/10 °C |
di | -4/2 °C | 1/15 °C |
wo | -2/2 °C | 3/12 °C |
do | -1/2 °C | 4/11 °C |
vr | -2/2 °C | 3/11 °C |
za | -2/8 °C | 3/15 °C |
zo | -2/13 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1059 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -2/13 °C |
| Dal 195 m | 1/10 °C | 1/15 °C | 3/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1032 m | Dal 185 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | 1/10 °C |
di | -3/8 °C | 1/15 °C |
wo | -1/2 °C | 3/12 °C |
do | 0/2 °C | 4/11 °C |
vr | -1/2 °C | 3/11 °C |
za | -1/8 °C | 3/15 °C |
zo | -1/13 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1032 m | -3/2 °C | -3/8 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | -1/13 °C |
| Dal 185 m | 1/10 °C | 1/15 °C | 3/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1188 m | Dal 178 m |
|---|---|---|
ma | -6/0 °C | 1/14 °C |
di | -5/2 °C | 2/15 °C |
wo | -3/2 °C | 3/13 °C |
do | -2/2 °C | 5/14 °C |
vr | -2/3 °C | 3/15 °C |
za | -1/9 °C | 3/15 °C |
zo | -1/10 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1188 m | -6/0 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/3 °C | -1/9 °C | -1/10 °C |
| Dal 178 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 964 m | Dal 284 m |
|---|---|---|
ma | -7/2 °C | -4/6 °C |
di | -5/3 °C | -2/7 °C |
wo | -2/2 °C | 1/7 °C |
do | -2/7 °C | 1/11 °C |
vr | 0/7 °C | 3/11 °C |
za | -1/7 °C | 2/11 °C |
zo | -1/10 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 964 m | -7/2 °C | -5/3 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/7 °C | -1/10 °C |
| Dal 284 m | -4/6 °C | -2/7 °C | 1/7 °C | 1/11 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1178 m | Dal 779 m |
|---|---|---|
ma | -5/0 °C | -4/2 °C |
di | -4/5 °C | -3/7 °C |
wo | -2/2 °C | -1/2 °C |
do | -1/2 °C | 0/8 °C |
vr | -1/2 °C | 0/5 °C |
za | 0/9 °C | 1/11 °C |
zo | 0/10 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1178 m | -5/0 °C | -4/5 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 0/10 °C |
| Dal 779 m | -4/2 °C | -3/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 0/5 °C | 1/11 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
ma | -7/2 °C | -4/6 °C |
di | -5/3 °C | -2/7 °C |
wo | -2/2 °C | 1/7 °C |
do | -2/7 °C | 1/11 °C |
vr | 0/7 °C | 3/11 °C |
za | -1/7 °C | 2/11 °C |
zo | -1/10 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1060 m | -7/2 °C | -5/3 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/7 °C | -1/10 °C |
| Dal 450 m | -4/6 °C | -2/7 °C | 1/7 °C | 1/11 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1102 m | Dal 736 m |
|---|---|---|
ma | -5/1 °C | -4/2 °C |
di | -4/6 °C | -3/7 °C |
wo | -2/2 °C | -1/5 °C |
do | -1/2 °C | 0/8 °C |
vr | -1/2 °C | 0/5 °C |
za | 0/10 °C | 1/11 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1102 m | -5/1 °C | -4/6 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 0/11 °C |
| Dal 736 m | -4/2 °C | -3/7 °C | -1/5 °C | 0/8 °C | 0/5 °C | 1/11 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1183 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -3/2 °C |
di | -2/7 °C | -2/8 °C |
wo | -1/2 °C | -1/5 °C |
do | 0/8 °C | 0/9 °C |
vr | 1/2 °C | 1/8 °C |
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1183 m | -3/2 °C | -2/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 763 m | -3/2 °C | -2/8 °C | -1/5 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1115 m | Dal 779 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | -2/2 °C |
di | -4/2 °C | -2/10 °C |
wo | -2/2 °C | 0/7 °C |
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/2 °C | 0/6 °C |
za | -2/8 °C | 0/10 °C |
zo | -2/13 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1115 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -2/13 °C |
| Dal 779 m | -2/2 °C | -2/10 °C | 0/7 °C | 1/6 °C | 0/6 °C | 0/10 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1252 m | Dal 702 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -1/7 °C |
di | -2/6 °C | 0/10 °C |
wo | -1/2 °C | 1/7 °C |
do | 0/7 °C | 2/11 °C |
vr | 1/2 °C | 3/10 °C |
za | 1/9 °C | 3/13 °C |
zo | 4/11 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1252 m | -3/2 °C | -2/6 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 4/11 °C |
| Dal 702 m | -1/7 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 531 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
ma | 0/12 °C | 2/14 °C |
di | 1/13 °C | 3/15 °C |
wo | 2/11 °C | 4/13 °C |
do | 4/12 °C | 6/14 °C |
vr | 2/13 °C | 4/15 °C |
za | 2/13 °C | 4/15 °C |
zo | 3/17 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 531 m | 0/12 °C | 1/13 °C | 2/11 °C | 4/12 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C |
| Dal 150 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 4/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1148 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | -2/2 °C |
di | -4/2 °C | -2/10 °C |
wo | -2/2 °C | 0/7 °C |
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/6 °C |
za | -2/8 °C | 0/10 °C |
zo | -2/13 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1148 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -2/13 °C |
| Dal 775 m | -2/2 °C | -2/10 °C | 0/7 °C | 1/2 °C | 0/6 °C | 0/10 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1330 m | Dal 585 m |
|---|---|---|
ma | -6/0 °C | -3/4 °C |
di | -5/4 °C | -2/8 °C |
wo | -2/4 °C | 1/8 °C |
do | -2/1 °C | 1/5 °C |
vr | -3/2 °C | 0/6 °C |
za | -2/5 °C | 1/9 °C |
zo | -1/8 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1330 m | -6/0 °C | -5/4 °C | -2/4 °C | -2/1 °C | -3/2 °C | -2/5 °C | -1/8 °C |
| Dal 585 m | -3/4 °C | -2/8 °C | 1/8 °C | 1/5 °C | 0/6 °C | 1/9 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 250 m | Dal 170 m |
|---|---|---|
ma | 1/14 °C | 1/14 °C |
di | 2/15 °C | 2/15 °C |
wo | 3/13 °C | 3/13 °C |
do | 5/14 °C | 5/14 °C |
vr | 3/15 °C | 3/15 °C |
za | 3/15 °C | 3/15 °C |
zo | 4/19 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 250 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 4/19 °C |
| Dal 170 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1101 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
ma | -4/0 °C | -3/2 °C |
di | -3/5 °C | -2/7 °C |
wo | -1/2 °C | 0/2 °C |
do | 0/2 °C | 1/8 °C |
vr | 0/2 °C | 1/4 °C |
za | 1/9 °C | 2/11 °C |
zo | 1/9 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1101 m | -4/0 °C | -3/5 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 1/9 °C | 1/9 °C |
| Dal 900 m | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/4 °C | 2/11 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
ma | -6/2 °C | -3/6 °C |
di | -3/4 °C | 0/8 °C |
wo | -2/4 °C | 1/8 °C |
do | 0/2 °C | 3/7 °C |
vr | -1/4 °C | 2/8 °C |
za | -1/6 °C | 2/10 °C |
zo | 0/9 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1230 m | -6/2 °C | -3/4 °C | -2/4 °C | 0/2 °C | -1/4 °C | -1/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 430 m | -3/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 3/7 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1006 m | Dal 136 m |
|---|---|---|
ma | 2/4 °C | 4/9 °C |
di | 1/2 °C | 1/2 °C |
wo | 2/7 °C | 4/12 °C |
do | 5/5 °C | 7/10 °C |
vr | 1/9 °C | 6/14 °C |
za | 1/2 °C | 4/8 °C |
zo | 1/2 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1006 m | 2/4 °C | 1/2 °C | 2/7 °C | 5/5 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C |
| Dal 136 m | 4/9 °C | 1/2 °C | 4/12 °C | 7/10 °C | 6/14 °C | 4/8 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1238 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
ma | -10/-1 °C | -3/4 °C |
di | -5/3 °C | -2/8 °C |
wo | -4/3 °C | 1/8 °C |
do | -5/2 °C | 1/5 °C |
vr | -6/2 °C | 0/6 °C |
za | -4/5 °C | 1/9 °C |
zo | 0/9 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1238 m | -10/-1 °C | -5/3 °C | -4/3 °C | -5/2 °C | -6/2 °C | -4/5 °C | 0/9 °C |
| Dal 575 m | -3/4 °C | -2/8 °C | 1/8 °C | 1/5 °C | 0/6 °C | 1/9 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 735 m | Dal 262 m |
|---|---|---|
ma | -2/6 °C | 0/9 °C |
di | -1/9 °C | 1/12 °C |
wo | 0/6 °C | 2/9 °C |
do | 1/10 °C | 3/13 °C |
vr | 2/9 °C | 4/12 °C |
za | 2/12 °C | 4/15 °C |
zo | 5/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 735 m | -2/6 °C | -1/9 °C | 0/6 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 5/14 °C |
| Dal 262 m | 0/9 °C | 1/12 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
ma | -2/6 °C | -1/7 °C |
di | -1/9 °C | 0/10 °C |
wo | 0/6 °C | 1/7 °C |
do | 1/10 °C | 2/11 °C |
vr | 2/9 °C | 3/10 °C |
za | 2/12 °C | 3/13 °C |
zo | 5/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 700 m | -2/6 °C | -1/9 °C | 0/6 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 5/14 °C |
| Dal 500 m | -1/7 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1203 m | Dal 656 m |
|---|---|---|
ma | -6/0 °C | -2/2 °C |
di | -5/5 °C | -1/9 °C |
wo | -3/2 °C | 1/7 °C |
do | -2/2 °C | 2/10 °C |
vr | -2/2 °C | 2/6 °C |
za | -1/9 °C | 3/13 °C |
zo | -1/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1203 m | -6/0 °C | -5/5 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | -1/10 °C |
| Dal 656 m | -2/2 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 2/6 °C | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 924 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
ma | -1/7 °C | 0/7 °C |
di | 0/7 °C | 1/7 °C |
wo | 0/9 °C | 1/9 °C |
do | 1/10 °C | 2/10 °C |
vr | 2/12 °C | 3/12 °C |
za | 0/11 °C | 1/11 °C |
zo | 1/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 924 m | -1/7 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 0/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 560 m | 0/7 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 1/11 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 567 m | Dal 234 m |
|---|---|---|
ma | 0/11 °C | 1/14 °C |
di | 1/12 °C | 2/15 °C |
wo | 2/10 °C | 3/13 °C |
do | 4/11 °C | 5/14 °C |
vr | 2/12 °C | 3/15 °C |
za | 2/12 °C | 3/15 °C |
zo | 3/16 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 567 m | 0/11 °C | 1/12 °C | 2/10 °C | 4/11 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 234 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1281 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
ma | -8/0 °C | -5/4 °C |
di | -6/1 °C | -3/5 °C |
wo | -3/1 °C | 0/2 °C |
do | -3/5 °C | 0/9 °C |
vr | -1/2 °C | 2/9 °C |
za | -2/5 °C | 1/9 °C |
zo | -2/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1281 m | -8/0 °C | -6/1 °C | -3/1 °C | -3/5 °C | -1/2 °C | -2/5 °C | -2/8 °C |
| Dal 680 m | -5/4 °C | -3/5 °C | 0/2 °C | 0/9 °C | 2/9 °C | 1/9 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 659 m | Dal 198 m |
|---|---|---|
ma | 1/4 °C | 2/7 °C |
di | 1/8 °C | 2/11 °C |
wo | 4/10 °C | 5/13 °C |
do | 4/5 °C | 5/8 °C |
vr | 1/5 °C | 4/8 °C |
za | 3/8 °C | 4/11 °C |
zo | 4/10 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 659 m | 1/4 °C | 1/8 °C | 4/10 °C | 4/5 °C | 1/5 °C | 3/8 °C | 4/10 °C |
| Dal 198 m | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/13 °C | 5/8 °C | 4/8 °C | 4/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 949 m | Dal 737 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -2/2 °C |
di | -3/9 °C | -2/11 °C |
wo | -1/2 °C | 0/8 °C |
do | 0/2 °C | 1/7 °C |
vr | -1/5 °C | 0/7 °C |
za | -1/9 °C | 0/11 °C |
zo | -1/14 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 949 m | -3/2 °C | -3/9 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/5 °C | -1/9 °C | -1/14 °C |
| Dal 737 m | -2/2 °C | -2/11 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 0/7 °C | 0/11 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 805 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -3/2 °C |
di | -2/8 °C | -2/8 °C |
wo | -1/2 °C | -1/5 °C |
do | 0/9 °C | 0/9 °C |
vr | 1/2 °C | 1/8 °C |
za | 1/11 °C | 1/11 °C |
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1140 m | -3/2 °C | -2/8 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 4/13 °C |
| Dal 805 m | -3/2 °C | -2/8 °C | -1/5 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 873 m | Dal 323 m |
|---|---|---|
ma | -6/2 °C | -3/7 °C |
di | -3/4 °C | 0/9 °C |
wo | -2/4 °C | 1/9 °C |
do | 0/2 °C | 3/8 °C |
vr | -1/4 °C | 2/9 °C |
za | -1/6 °C | 2/11 °C |
zo | 0/9 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 873 m | -6/2 °C | -3/4 °C | -2/4 °C | 0/2 °C | -1/4 °C | -1/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 323 m | -3/7 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 70 m |
|---|---|---|
ma | 1/13 °C | 2/15 °C |
di | 2/14 °C | 3/16 °C |
wo | 3/12 °C | 4/14 °C |
do | 5/13 °C | 6/15 °C |
vr | 3/14 °C | 4/16 °C |
za | 3/14 °C | 4/16 °C |
zo | 4/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 350 m | 1/13 °C | 2/14 °C | 3/12 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C |
| Dal 70 m | 2/15 °C | 3/16 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 4/16 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 870 m |
|---|---|---|
ma | -5/1 °C | -3/2 °C |
di | -4/6 °C | -2/7 °C |
wo | -2/2 °C | 0/2 °C |
do | -1/2 °C | 1/8 °C |
vr | -1/2 °C | 1/2 °C |
za | 0/10 °C | 2/11 °C |
zo | 0/11 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1150 m | -5/1 °C | -4/6 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 0/11 °C |
| Dal 870 m | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 2/11 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 989 m | Dal 322 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -1/6 °C |
di | -2/7 °C | 0/11 °C |
wo | 0/2 °C | 2/9 °C |
do | 1/8 °C | 3/12 °C |
vr | 1/4 °C | 3/8 °C |
za | 2/11 °C | 4/15 °C |
zo | 2/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 989 m | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/4 °C | 2/11 °C | 2/11 °C |
| Dal 322 m | -1/6 °C | 0/11 °C | 2/9 °C | 3/12 °C | 3/8 °C | 4/15 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
ma | -5/2 °C | -3/6 °C |
di | -2/4 °C | 0/8 °C |
wo | -1/4 °C | 1/8 °C |
do | 1/2 °C | 3/7 °C |
vr | 0/4 °C | 2/8 °C |
za | 0/6 °C | 2/10 °C |
zo | 1/9 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 865 m | -5/2 °C | -2/4 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 0/6 °C | 1/9 °C |
| Dal 370 m | -3/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 3/7 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 50 m |
|---|---|---|
ma | -1/5 °C | 1/8 °C |
di | -1/4 °C | 1/7 °C |
wo | -2/7 °C | 0/10 °C |
do | 0/2 °C | 2/7 °C |
vr | 0/4 °C | 2/7 °C |
za | 0/2 °C | 2/7 °C |
zo | -1/5 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 550 m | -1/5 °C | -1/4 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 0/4 °C | 0/2 °C | -1/5 °C |
| Dal 50 m | 1/8 °C | 1/7 °C | 0/10 °C | 2/7 °C | 2/7 °C | 2/7 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 648 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
ma | -3/3 °C | -1/7 °C |
di | -2/7 °C | 0/11 °C |
wo | 1/7 °C | 3/11 °C |
do | 1/2 °C | 3/8 °C |
vr | 0/5 °C | 2/9 °C |
za | 1/8 °C | 3/12 °C |
zo | 2/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 648 m | -3/3 °C | -2/7 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 1/8 °C | 2/11 °C |
| Dal 130 m | -1/7 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 3/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
ma | -6/0 °C | -3/2 °C |
di | -5/5 °C | -2/7 °C |
wo | -3/2 °C | 0/2 °C |
do | -2/2 °C | 1/8 °C |
vr | -2/2 °C | 1/4 °C |
za | -1/9 °C | 2/11 °C |
zo | -1/10 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1280 m | -6/0 °C | -5/5 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | -1/10 °C |
| Dal 830 m | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/4 °C | 2/11 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1244 m | Dal 735 m |
|---|---|---|
ma | -6/0 °C | -3/2 °C |
di | -5/5 °C | -2/8 °C |
wo | -3/2 °C | 0/6 °C |
do | -2/2 °C | 1/9 °C |
vr | -2/2 °C | 1/5 °C |
za | -1/9 °C | 2/12 °C |
zo | -1/10 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1244 m | -6/0 °C | -5/5 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | -1/10 °C |
| Dal 735 m | -3/2 °C | -2/8 °C | 0/6 °C | 1/9 °C | 1/5 °C | 2/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 815 m | Dal 245 m |
|---|---|---|
ma | -5/3 °C | -2/7 °C |
di | -2/5 °C | 1/9 °C |
wo | -1/5 °C | 2/9 °C |
do | 1/2 °C | 4/8 °C |
vr | 0/5 °C | 3/9 °C |
za | 0/7 °C | 3/11 °C |
zo | 1/10 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 815 m | -5/3 °C | -2/5 °C | -1/5 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 0/7 °C | 1/10 °C |
| Dal 245 m | -2/7 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 4/8 °C | 3/9 °C | 3/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1216 m | Dal 855 m |
|---|---|---|
ma | -8/0 °C | -6/3 °C |
di | -6/1 °C | -4/4 °C |
wo | -3/1 °C | -1/2 °C |
do | -3/5 °C | -1/8 °C |
vr | -1/5 °C | 1/8 °C |
za | -2/5 °C | 0/8 °C |
zo | -2/8 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1216 m | -8/0 °C | -6/1 °C | -3/1 °C | -3/5 °C | -1/5 °C | -2/5 °C | -2/8 °C |
| Dal 855 m | -6/3 °C | -4/4 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 822 m | Dal 357 m |
|---|---|---|
ma | -6/3 °C | -2/7 °C |
di | -4/4 °C | 0/6 °C |
wo | -1/2 °C | 2/7 °C |
do | -1/8 °C | 2/10 °C |
vr | 1/8 °C | 3/9 °C |
za | 0/8 °C | 1/9 °C |
zo | 0/11 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 822 m | -6/3 °C | -4/4 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 0/11 °C |
| Dal 357 m | -2/7 °C | 0/6 °C | 2/7 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 1/9 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 918 m | Dal 457 m |
|---|---|---|
ma | -7/3 °C | -2/7 °C |
di | -5/4 °C | 0/6 °C |
wo | -2/4 °C | 2/7 °C |
do | -2/8 °C | 2/10 °C |
vr | 0/8 °C | 3/9 °C |
za | -1/8 °C | 1/9 °C |
zo | -1/11 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 918 m | -7/3 °C | -5/4 °C | -2/4 °C | -2/8 °C | 0/8 °C | -1/8 °C | -1/11 °C |
| Dal 457 m | -2/7 °C | 0/6 °C | 2/7 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 1/9 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 325 m |
|---|---|---|
ma | -8/1 °C | -3/6 °C |
di | -5/3 °C | 0/8 °C |
wo | -4/3 °C | 1/8 °C |
do | -2/2 °C | 3/7 °C |
vr | -3/3 °C | 2/8 °C |
za | -3/5 °C | 2/10 °C |
zo | -2/8 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1000 m | -8/1 °C | -5/3 °C | -4/3 °C | -2/2 °C | -3/3 °C | -3/5 °C | -2/8 °C |
| Dal 325 m | -3/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 3/7 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1058 m | Dal 713 m |
|---|---|---|
ma | -4/1 °C | -2/2 °C |
di | -3/6 °C | -1/8 °C |
wo | -1/2 °C | 1/6 °C |
do | 0/7 °C | 2/9 °C |
vr | 0/2 °C | 2/5 °C |
za | 1/10 °C | 3/12 °C |
zo | 1/10 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1058 m | -4/1 °C | -3/6 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 1/10 °C |
| Dal 713 m | -2/2 °C | -1/8 °C | 1/6 °C | 2/9 °C | 2/5 °C | 3/12 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 941 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | -1/2 °C |
di | -3/7 °C | 0/10 °C |
wo | -1/2 °C | 2/8 °C |
do | 0/8 °C | 3/11 °C |
vr | 0/4 °C | 3/7 °C |
za | 1/11 °C | 4/14 °C |
zo | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 941 m | -4/2 °C | -3/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 0/4 °C | 1/11 °C | 1/11 °C |
| Dal 490 m | -1/2 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 3/7 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 225 m |
|---|---|---|
ma | -2/5 °C | 1/9 °C |
di | -1/7 °C | 2/11 °C |
wo | 0/9 °C | 3/13 °C |
do | 0/2 °C | 3/6 °C |
vr | 0/4 °C | 3/8 °C |
za | -2/8 °C | 1/12 °C |
zo | -1/11 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 710 m | -2/5 °C | -1/7 °C | 0/9 °C | 0/2 °C | 0/4 °C | -2/8 °C | -1/11 °C |
| Dal 225 m | 1/9 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 3/6 °C | 3/8 °C | 1/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 442 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -1/2 °C |
di | -2/7 °C | 0/10 °C |
wo | 0/2 °C | 2/8 °C |
do | 1/8 °C | 3/11 °C |
vr | 1/4 °C | 3/7 °C |
za | 2/11 °C | 4/14 °C |
zo | 2/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 875 m | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/4 °C | 2/11 °C | 2/11 °C |
| Dal 442 m | -1/2 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 3/7 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | -1/7 °C |
di | -1/8 °C | 0/10 °C |
wo | 0/5 °C | 1/7 °C |
do | 1/9 °C | 2/11 °C |
vr | 2/8 °C | 3/10 °C |
za | 2/11 °C | 3/13 °C |
zo | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 780 m | -2/2 °C | -1/8 °C | 0/5 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 5/13 °C |
| Dal 550 m | -1/7 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 566 m |
|---|---|---|
ma | -5/1 °C | -2/2 °C |
di | -4/6 °C | -1/9 °C |
wo | -2/2 °C | 1/7 °C |
do | -1/7 °C | 2/10 °C |
vr | -1/2 °C | 2/6 °C |
za | 0/10 °C | 3/13 °C |
zo | 0/11 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1040 m | -5/1 °C | -4/6 °C | -2/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 0/11 °C |
| Dal 566 m | -2/2 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 2/6 °C | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
ma | -6/0 °C | -3/2 °C |
di | -5/5 °C | -2/7 °C |
wo | -3/2 °C | 0/2 °C |
do | -2/2 °C | 1/8 °C |
vr | -2/2 °C | 1/4 °C |
za | -1/9 °C | 2/11 °C |
zo | -1/10 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1200 m | -6/0 °C | -5/5 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | -1/10 °C |
| Dal 840 m | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/4 °C | 2/11 °C | 2/11 °C |
1-50 van 169 skigebieden



