Skiweer Alaska

Weersverwachting in Alaska voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in Alaska voor 7 dagen


Weer Alaska

Weer in Alaska voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Alaska voor 14 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Alaska

1-14 van 14 skigebieden

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 82 m
ma
bewolkt
1/5 °C 4/9 °C
di
bewolkt
2/7 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
3/7 °C 6/11 °C
do
helder
3/7 °C 6/11 °C
vr
bewolkt
2/7 °C 5/11 °C
za
zonnig
2/8 °C 5/12 °C
zo
helder
4/9 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 840 m 1/5 °C 2/7 °C 3/7 °C 3/7 °C 2/7 °C 2/8 °C 4/9 °C
Dal 82 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 1188 m Dal 762 m
ma
bewolkt
-1/3 °C 1/5 °C
di
bewolkt
0/5 °C 2/7 °C
wo
bewolkt
1/5 °C 3/7 °C
do
helder
1/5 °C 3/7 °C
vr
bewolkt
0/5 °C 2/7 °C
za
zonnig
0/6 °C 2/8 °C
zo
helder
2/7 °C 4/9 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 1188 m -1/3 °C 0/5 °C 1/5 °C 1/5 °C 0/5 °C 0/6 °C 2/7 °C
Dal 762 m 1/5 °C 2/7 °C 3/7 °C 3/7 °C 2/7 °C 2/8 °C 4/9 °C

Weer in skigebied Berg 745 m Dal 425 m
ma
sneeuwbuien
0/7 °C 2/9 °C
di
bewolkt
-1/11 °C 1/13 °C
wo
bewolkt
0/12 °C 2/14 °C
do
bewolkt
1/10 °C 3/12 °C
vr
bewolkt
0/7 °C 2/9 °C
za
bewolkt
3/10 °C 5/12 °C
zo
helder
0/14 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 745 m 0/7 °C -1/11 °C 0/12 °C 1/10 °C 0/7 °C 3/10 °C 0/14 °C
Dal 425 m 2/9 °C 1/13 °C 2/14 °C 3/12 °C 2/9 °C 5/12 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 820 m Dal 350 m
ma
sneeuwval
1/2 °C 3/4 °C
di
bewolkt
0/5 °C 2/7 °C
wo
regen
2/3 °C 4/5 °C
do
ijzel
1/4 °C 3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/8 °C
za
helder
0/6 °C 2/8 °C
zo
regen
1/5 °C 3/7 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwval
di
bewolkt
wo
regen
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
helder
zo
regen
Berg 820 m 1/2 °C 0/5 °C 2/3 °C 1/4 °C -2/2 °C 0/6 °C 1/5 °C
Dal 350 m 3/4 °C 2/7 °C 4/5 °C 3/6 °C 0/8 °C 2/8 °C 3/7 °C

Weer in skigebied Berg 917 m Dal 687 m
ma
sneeuwbuien
-3/4 °C -1/7 °C
di
bewolkt
-4/8 °C -2/11 °C
wo
bewolkt
-3/9 °C -1/12 °C
do
bewolkt
-2/7 °C 0/10 °C
vr
bewolkt
-3/4 °C -1/7 °C
za
bewolkt
0/7 °C 2/10 °C
zo
helder
-3/11 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 917 m -3/4 °C -4/8 °C -3/9 °C -2/7 °C -3/4 °C 0/7 °C -3/11 °C
Dal 687 m -1/7 °C -2/11 °C -1/12 °C 0/10 °C -1/7 °C 2/10 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 595 m Dal 207 m
ma
sneeuwbuien
1/7 °C 3/10 °C
di
bewolkt
0/11 °C 2/14 °C
wo
bewolkt
1/12 °C 3/15 °C
do
bewolkt
2/10 °C 4/13 °C
vr
bewolkt
1/7 °C 3/10 °C
za
bewolkt
4/10 °C 6/13 °C
zo
helder
1/14 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 595 m 1/7 °C 0/11 °C 1/12 °C 2/10 °C 1/7 °C 4/10 °C 1/14 °C
Dal 207 m 3/10 °C 2/14 °C 3/15 °C 4/13 °C 3/10 °C 6/13 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 366 m Dal 122 m
ma
bewolkt
3/7 °C 4/9 °C
di
bewolkt
4/9 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
5/9 °C 6/11 °C
do
helder
5/9 °C 6/11 °C
vr
bewolkt
4/9 °C 5/11 °C
za
zonnig
4/10 °C 5/12 °C
zo
helder
6/11 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 366 m 3/7 °C 4/9 °C 5/9 °C 5/9 °C 4/9 °C 4/10 °C 6/11 °C
Dal 122 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 300 m Dal 140 m
ma
buien
2/10 °C 3/11 °C
di
bewolkt
1/14 °C 2/15 °C
wo
bewolkt
2/15 °C 3/16 °C
do
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
vr
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
za
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
zo
helder
2/17 °C 3/18 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
Berg 300 m 2/10 °C 1/14 °C 2/15 °C 3/13 °C 2/10 °C 5/13 °C 2/17 °C
Dal 140 m 3/11 °C 2/15 °C 3/16 °C 4/14 °C 3/11 °C 6/14 °C 3/18 °C

Weer in skigebied Berg 240 m Dal 150 m
ma
bewolkt
3/8 °C 4/9 °C
di
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
5/10 °C 6/11 °C
do
helder
5/10 °C 6/11 °C
vr
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
za
zonnig
4/11 °C 5/12 °C
zo
helder
6/12 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 240 m 3/8 °C 4/10 °C 5/10 °C 5/10 °C 4/10 °C 4/11 °C 6/12 °C
Dal 150 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 808 m Dal 442 m
ma
bewolkt
1/4 °C 2/6 °C
di
bewolkt
2/6 °C 3/8 °C
wo
bewolkt
3/6 °C 4/8 °C
do
helder
3/6 °C 4/8 °C
vr
bewolkt
2/6 °C 3/8 °C
za
zonnig
2/7 °C 3/9 °C
zo
helder
4/8 °C 5/10 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 808 m 1/4 °C 2/6 °C 3/6 °C 3/6 °C 2/6 °C 2/7 °C 4/8 °C
Dal 442 m 2/6 °C 3/8 °C 4/8 °C 4/8 °C 3/8 °C 3/9 °C 5/10 °C

Weer in skigebied Berg 120 m Dal 40 m
ma
bewolkt
4/8 °C 4/9 °C
di
bewolkt
5/10 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
6/10 °C 6/11 °C
do
helder
6/10 °C 6/11 °C
vr
bewolkt
5/10 °C 5/11 °C
za
zonnig
5/11 °C 5/12 °C
zo
helder
7/12 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 120 m 4/8 °C 5/10 °C 6/10 °C 6/10 °C 5/10 °C 5/11 °C 7/12 °C
Dal 40 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 30 m
ma
bewolkt
-8/-5 °C 4/9 °C
di
bewolkt
-7/-3 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
-6/-3 °C 6/11 °C
do
helder
-6/-3 °C 6/11 °C
vr
bewolkt
-7/-3 °C 5/11 °C
za
zonnig
-7/-2 °C 5/12 °C
zo
helder
-5/-1 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 1900 m -8/-5 °C -7/-3 °C -6/-3 °C -6/-3 °C -7/-3 °C -7/-2 °C -5/-1 °C
Dal 30 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 3657 m Dal 490 m
ma
bewolkt
-21/-17 °C 1/5 °C
di
bewolkt
-20/-15 °C 2/7 °C
wo
bewolkt
-19/-15 °C 3/7 °C
do
helder
-19/-15 °C 3/7 °C
vr
bewolkt
-20/-15 °C 2/7 °C
za
zonnig
-20/-14 °C 2/8 °C
zo
helder
-18/-13 °C 4/9 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 3657 m -21/-17 °C -20/-15 °C -19/-15 °C -19/-15 °C -20/-15 °C -20/-14 °C -18/-13 °C
Dal 490 m 1/5 °C 2/7 °C 3/7 °C 3/7 °C 2/7 °C 2/8 °C 4/9 °C

Weer in skigebied Berg 87 m Dal 37 m
ma
bewolkt
4/9 °C 4/9 °C
di
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
6/11 °C 6/11 °C
do
helder
6/11 °C 6/11 °C
vr
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
za
zonnig
5/12 °C 5/12 °C
zo
helder
7/13 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 87 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C
Dal 37 m 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 6/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/13 °C
1-14 van 14 skigebieden