Skiweer Albertville
Weersverwachting in het arrondissement Albertville voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Albertville voor 7 dagen
Weer Albertville
Weer in het arrondissement Albertville voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Albertville voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Albertville
- Albertville – Beperken tot
Toeristische regio's:
Albertville – Gaan naarDal:
Bergketens:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3456 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
vr | -12/-12 °C | -4/2 °C |
za | -14/-11 °C | -3/2 °C |
zo | -10/-7 °C | -4/11 °C |
ma | -7/-6 °C | 0/11 °C |
di | -6/-5 °C | 1/12 °C |
wo | -5/-1 °C | 2/17 °C |
do | -1/2 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3456 m | -12/-12 °C | -14/-11 °C | -10/-7 °C | -7/-6 °C | -6/-5 °C | -5/-1 °C | -1/2 °C |
| Dal 1550 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 0/11 °C | 1/12 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3230 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
vr | -14/-8 °C | -3/2 °C |
za | -14/-3 °C | -2/9 °C |
zo | -9/-1 °C | -3/13 °C |
ma | -9/-3 °C | 1/13 °C |
di | -7/0 °C | 2/14 °C |
wo | -5/3 °C | 3/19 °C |
do | -1/6 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3230 m | -14/-8 °C | -14/-3 °C | -9/-1 °C | -9/-3 °C | -7/0 °C | -5/3 °C | -1/6 °C |
| Dal 1100 m | -3/2 °C | -2/9 °C | -3/13 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 3/19 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3167 m | Dal 1207 m |
|---|---|---|
vr | -12/-10 °C | 0/2 °C |
za | -14/-9 °C | 1/7 °C |
zo | -10/-5 °C | 0/12 °C |
ma | -7/-4 °C | 4/12 °C |
di | -6/-3 °C | 5/12 °C |
wo | -5/1 °C | 7/18 °C |
do | -1/4 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3167 m | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-4 °C | -6/-3 °C | -5/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 1207 m | 0/2 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
vr | -11/-8 °C | 0/4 °C |
za | -13/-7 °C | 0/6 °C |
zo | -9/-3 °C | -1/10 °C |
ma | -6/-2 °C | 4/10 °C |
di | -5/-1 °C | 5/12 °C |
wo | -4/3 °C | 8/16 °C |
do | 0/6 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2800 m | -11/-8 °C | -13/-7 °C | -9/-3 °C | -6/-2 °C | -5/-1 °C | -4/3 °C | 0/6 °C |
| Dal 1190 m | 0/4 °C | 0/6 °C | -1/10 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 8/16 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3226 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | -12/-10 °C | -3/2 °C |
za | -14/-9 °C | -2/9 °C |
zo | -10/-5 °C | -3/13 °C |
ma | -7/-4 °C | 1/13 °C |
di | -6/-3 °C | 2/14 °C |
wo | -5/1 °C | 3/19 °C |
do | -1/4 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3226 m | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-4 °C | -6/-3 °C | -5/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 1200 m | -3/2 °C | -2/9 °C | -3/13 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 3/19 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2069 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
vr | -7/-2 °C | 0/4 °C |
za | -9/-1 °C | 1/7 °C |
zo | -5/3 °C | 0/12 °C |
ma | -2/4 °C | 4/12 °C |
di | -1/5 °C | 5/12 °C |
wo | 0/9 °C | 7/18 °C |
do | 4/12 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2069 m | -7/-2 °C | -9/-1 °C | -5/3 °C | -2/4 °C | -1/5 °C | 0/9 °C | 4/12 °C |
| Dal 1000 m | 0/4 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2514 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
vr | -9/-1 °C | 0/2 °C |
za | -8/1 °C | 1/7 °C |
zo | -9/5 °C | 0/12 °C |
ma | -5/2 °C | 4/12 °C |
di | -4/2 °C | 5/12 °C |
wo | -3/11 °C | 7/18 °C |
do | -1/13 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2514 m | -9/-1 °C | -8/1 °C | -9/5 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -3/11 °C | -1/13 °C |
| Dal 1250 m | 0/2 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2437 m | Dal 1164 m |
|---|---|---|
vr | -9/-6 °C | -2/7 °C |
za | -11/-5 °C | -3/8 °C |
zo | -7/-1 °C | -3/12 °C |
ma | -4/0 °C | 1/12 °C |
di | -3/1 °C | 2/14 °C |
wo | -2/5 °C | 5/17 °C |
do | 2/8 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2437 m | -9/-6 °C | -11/-5 °C | -7/-1 °C | -4/0 °C | -3/1 °C | -2/5 °C | 2/8 °C |
| Dal 1164 m | -2/7 °C | -3/8 °C | -3/12 °C | 1/12 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1930 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
vr | -6/-2 °C | 0/4 °C |
za | -8/-1 °C | 1/7 °C |
zo | -4/3 °C | 0/12 °C |
ma | -1/4 °C | 4/12 °C |
di | 0/5 °C | 5/12 °C |
wo | 1/9 °C | 7/18 °C |
do | 5/12 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1930 m | -6/-2 °C | -8/-1 °C | -4/3 °C | -1/4 °C | 0/5 °C | 1/9 °C | 5/12 °C |
| Dal 1020 m | 0/4 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
vr | -8/0 °C | 0/4 °C |
za | -7/2 °C | 1/7 °C |
zo | -8/6 °C | 0/12 °C |
ma | -4/2 °C | 4/12 °C |
di | -3/7 °C | 5/12 °C |
wo | -2/12 °C | 7/18 °C |
do | 0/14 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2300 m | -8/0 °C | -7/2 °C | -8/6 °C | -4/2 °C | -3/7 °C | -2/12 °C | 0/14 °C |
| Dal 1080 m | 0/4 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2620 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
vr | -9/-1 °C | -4/2 °C |
za | -8/1 °C | -3/2 °C |
zo | -9/5 °C | -4/11 °C |
ma | -5/2 °C | 0/11 °C |
di | -4/2 °C | 1/12 °C |
wo | -3/11 °C | 2/17 °C |
do | -1/13 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2620 m | -9/-1 °C | -8/1 °C | -9/5 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -3/11 °C | -1/13 °C |
| Dal 1550 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 0/11 °C | 1/12 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2355 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
vr | -9/-1 °C | -4/2 °C |
za | -8/1 °C | -3/2 °C |
zo | -9/5 °C | -4/12 °C |
ma | -5/2 °C | 0/12 °C |
di | -4/2 °C | 1/13 °C |
wo | -3/11 °C | 2/18 °C |
do | -1/13 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2355 m | -9/-1 °C | -8/1 °C | -9/5 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -3/11 °C | -1/13 °C |
| Dal 1410 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/12 °C | 0/12 °C | 1/13 °C | 2/18 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1224 m | Dal 912 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/5 °C |
za | 1/7 °C | 1/8 °C |
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/12 °C | 5/13 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1224 m | 0/2 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 912 m | 1/5 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 5/13 °C | 6/13 °C | 8/19 °C | 10/21 °C |
1-13 van 13 skigebieden




