Skiweer dal van de Isère
Weersverwachting in het dal van de Isère voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in het dal van de Isère voor 7 dagen
Weer dal van de Isère
Weer in het dal van de Isère voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het dal van de Isère voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: dal van de Isère
- dal van de Isère – Gaan naar
Toeristische regio:
Departementen:
Arrondissementen:
Bergketens:
Parks:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3456 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
vr | -12/-12 °C | -4/2 °C |
za | -14/-11 °C | -3/2 °C |
zo | -10/-7 °C | -4/11 °C |
ma | -7/-6 °C | 0/11 °C |
di | -6/-5 °C | 1/12 °C |
wo | -5/-1 °C | 2/17 °C |
do | -1/2 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3456 m | -12/-12 °C | -14/-11 °C | -10/-7 °C | -7/-6 °C | -6/-5 °C | -5/-1 °C | -1/2 °C |
| Dal 1550 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 0/11 °C | 1/12 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3167 m | Dal 1207 m |
|---|---|---|
vr | -12/-10 °C | 0/2 °C |
za | -14/-9 °C | 1/7 °C |
zo | -10/-5 °C | 0/12 °C |
ma | -7/-4 °C | 4/12 °C |
di | -6/-3 °C | 5/12 °C |
wo | -5/1 °C | 7/18 °C |
do | -1/4 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3167 m | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-4 °C | -6/-3 °C | -5/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 1207 m | 0/2 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
vr | -11/-8 °C | 0/4 °C |
za | -13/-7 °C | 0/6 °C |
zo | -9/-3 °C | -1/10 °C |
ma | -6/-2 °C | 4/10 °C |
di | -5/-1 °C | 5/12 °C |
wo | -4/3 °C | 8/16 °C |
do | 0/6 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2800 m | -11/-8 °C | -13/-7 °C | -9/-3 °C | -6/-2 °C | -5/-1 °C | -4/3 °C | 0/6 °C |
| Dal 1190 m | 0/4 °C | 0/6 °C | -1/10 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 8/16 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3226 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | -12/-10 °C | -3/2 °C |
za | -14/-9 °C | -2/9 °C |
zo | -10/-5 °C | -3/13 °C |
ma | -7/-4 °C | 1/13 °C |
di | -6/-3 °C | 2/14 °C |
wo | -5/1 °C | 3/19 °C |
do | -1/4 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3226 m | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-4 °C | -6/-3 °C | -5/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 1200 m | -3/2 °C | -2/9 °C | -3/13 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 3/19 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
vr | -8/-4 °C | -4/2 °C |
za | -9/-2 °C | -5/2 °C |
zo | -7/2 °C | -3/9 °C |
ma | -3/2 °C | 1/9 °C |
di | -3/2 °C | 1/11 °C |
wo | 0/7 °C | 4/14 °C |
do | 2/8 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2400 m | -8/-4 °C | -9/-2 °C | -7/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | 2/8 °C |
| Dal 1350 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 4/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
vr | -5/-1 °C | -2/2 °C |
za | -6/3 °C | -3/7 °C |
zo | -5/8 °C | -2/12 °C |
ma | -2/2 °C | 1/11 °C |
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | 0/14 °C | 3/18 °C |
do | 2/16 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2250 m | -5/-1 °C | -6/3 °C | -5/8 °C | -2/2 °C | 0/8 °C | 0/14 °C | 2/16 °C |
| Dal 1400 m | -2/2 °C | -3/7 °C | -2/12 °C | 1/11 °C | 3/12 °C | 3/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2620 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
vr | -9/-1 °C | -4/2 °C |
za | -8/1 °C | -3/2 °C |
zo | -9/5 °C | -4/11 °C |
ma | -5/2 °C | 0/11 °C |
di | -4/2 °C | 1/12 °C |
wo | -3/11 °C | 2/17 °C |
do | -1/13 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2620 m | -9/-1 °C | -8/1 °C | -9/5 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -3/11 °C | -1/13 °C |
| Dal 1550 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 0/11 °C | 1/12 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1807 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
vr | -4/0 °C | -2/2 °C |
za | -5/4 °C | -3/7 °C |
zo | -4/9 °C | -2/12 °C |
ma | -1/8 °C | 1/11 °C |
di | 1/9 °C | 3/12 °C |
wo | 1/15 °C | 3/18 °C |
do | 3/17 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1807 m | -4/0 °C | -5/4 °C | -4/9 °C | -1/8 °C | 1/9 °C | 1/15 °C | 3/17 °C |
| Dal 1400 m | -2/2 °C | -3/7 °C | -2/12 °C | 1/11 °C | 3/12 °C | 3/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1415 m | Dal 818 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 1/6 °C |
za | -5/2 °C | -2/12 °C |
zo | -3/8 °C | 0/12 °C |
ma | 1/8 °C | 4/13 °C |
di | 1/10 °C | 5/12 °C |
wo | 4/13 °C | 5/18 °C |
do | 5/14 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1415 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Dal 818 m | 1/6 °C | -2/12 °C | 0/12 °C | 4/13 °C | 5/12 °C | 5/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 993 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 1/6 °C |
za | -5/2 °C | -2/12 °C |
zo | -3/9 °C | 0/12 °C |
ma | 1/9 °C | 4/13 °C |
di | 1/11 °C | 5/12 °C |
wo | 4/14 °C | 5/18 °C |
do | 5/15 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1350 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 4/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 993 m | 1/6 °C | -2/12 °C | 0/12 °C | 4/13 °C | 5/12 °C | 5/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1700 m | Dal 1365 m |
|---|---|---|
vr | -5/2 °C | -4/2 °C |
za | -6/2 °C | -5/2 °C |
zo | -4/8 °C | -3/9 °C |
ma | 0/8 °C | 1/9 °C |
di | 0/10 °C | 1/11 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
do | 5/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1700 m | -5/2 °C | -6/2 °C | -4/8 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | 3/13 °C | 5/14 °C |
| Dal 1365 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 4/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 1161 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 0/2 °C |
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | -1/10 °C | -1/10 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 4/10 °C | 4/10 °C |
wo | 4/16 °C | 4/16 °C |
do | 4/18 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1200 m | 0/2 °C | -3/2 °C | -1/10 °C | 3/11 °C | 4/10 °C | 4/16 °C | 4/18 °C |
| Dal 1161 m | 0/2 °C | -3/2 °C | -1/10 °C | 3/11 °C | 4/10 °C | 4/16 °C | 4/18 °C |
1-12 van 12 skigebieden




