Skiweer Alpen Plus
Weersverwachting in het verbond van Alpen Plus voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het verbond van Alpen Plus voor 7 dagen
Weer Alpen Plus
Weer in het verbond van Alpen Plus voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het verbond van Alpen Plus voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Alpen Plus
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1563 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
wo | -3/12 °C | -1/13 °C |
do | 1/2 °C | 3/5 °C |
vr | 1/2 °C | 3/5 °C |
za | 0/1 °C | 1/2 °C |
zo | 1/2 °C | 3/8 °C |
ma | -2/9 °C | 1/12 °C |
di | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1563 m | -3/12 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/1 °C | 1/2 °C | -2/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 850 m | -1/13 °C | 3/5 °C | 3/5 °C | 1/2 °C | 3/8 °C | 1/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1712 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | -3/10 °C | 1/16 °C |
do | -1/2 °C | 3/8 °C |
vr | -2/2 °C | 2/9 °C |
za | -1/0 °C | 3/6 °C |
zo | -2/3 °C | 2/9 °C |
ma | -3/6 °C | 1/12 °C |
di | 0/9 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1712 m | -3/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/0 °C | -2/3 °C | -3/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 700 m | 1/16 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 3/6 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1580 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
wo | -3/10 °C | -2/14 °C |
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/2 °C | 1/6 °C |
za | -1/0 °C | 1/3 °C |
zo | -2/2 °C | 1/9 °C |
ma | -3/6 °C | -1/13 °C |
di | 0/9 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1580 m | -3/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/0 °C | -2/2 °C | -3/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 980 m | -2/14 °C | 1/6 °C | 1/6 °C | 1/3 °C | 1/9 °C | -1/13 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1620 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
wo | -3/10 °C | -1/15 °C |
do | -1/2 °C | 3/7 °C |
vr | -2/2 °C | 2/7 °C |
za | -1/0 °C | 3/4 °C |
zo | -2/2 °C | 2/10 °C |
ma | -3/6 °C | 0/14 °C |
di | 0/9 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1620 m | -3/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/0 °C | -2/2 °C | -3/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 790 m | -1/15 °C | 3/7 °C | 2/7 °C | 3/4 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/16 °C |
1-4 van 4 skigebieden



