Skiweer Ammergauer Alpen

Weersverwachting in de vakantieregio Ammergauer Alpen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Ammergauer Alpen voor 7 dagen


Weer Ammergauer Alpen

Weer in de vakantieregio Ammergauer Alpen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Ammergauer Alpen voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ammergauer Alpen

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1020 m Dal 860 m
wo
helder
-5/15 °C -4/16 °C
do
ijzel
1/2 °C 2/9 °C
vr
buien
0/8 °C 1/9 °C
za
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
-1/13 °C 0/14 °C
di
helder
0/15 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
ijzel
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 1020 m -5/15 °C 1/2 °C 0/8 °C 0/6 °C 1/11 °C -1/13 °C 0/15 °C
Dal 860 m -4/16 °C 2/9 °C 1/9 °C 1/7 °C 2/12 °C 0/14 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 1684 m Dal 900 m
wo
helder
-8/11 °C -4/16 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/7 °C
zo
bewolkt
-2/7 °C 2/12 °C
ma
buien
-4/9 °C 0/14 °C
di
helder
-3/11 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 1684 m -8/11 °C -2/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -2/7 °C -4/9 °C -3/11 °C
Dal 900 m -4/16 °C 2/9 °C 1/9 °C 1/7 °C 2/12 °C 0/14 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 1400 m Dal 915 m
wo
helder
-6/13 °C -4/16 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/7 °C
zo
bewolkt
0/9 °C 2/12 °C
ma
buien
-2/11 °C 0/14 °C
di
helder
-1/13 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 1400 m -6/13 °C 0/2 °C -1/2 °C -1/2 °C 0/9 °C -2/11 °C -1/13 °C
Dal 915 m -4/16 °C 2/9 °C 1/9 °C 1/7 °C 2/12 °C 0/14 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 1276 m Dal 860 m
wo
helder
-6/13 °C -4/16 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/7 °C
zo
bewolkt
0/9 °C 2/12 °C
ma
buien
-2/11 °C 0/14 °C
di
helder
-1/13 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 1276 m -6/13 °C 0/2 °C -1/2 °C -1/2 °C 0/9 °C -2/11 °C -1/13 °C
Dal 860 m -4/16 °C 2/9 °C 1/9 °C 1/7 °C 2/12 °C 0/14 °C 1/16 °C
1-4 van 4 skigebieden