Skiweer Andorra
Weersverwachting in Andorra voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Andorra voor 7 dagen
Weer Andorra
Weer in Andorra voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Andorra voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Andorra
- Andorra – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2640 m | Dal 1710 m |
|---|---|---|
wo | -6/5 °C | 0/10 °C |
do | -5/2 °C | 1/9 °C |
vr | -10/0 °C | -4/2 °C |
za | -11/1 °C | -5/8 °C |
zo | -8/5 °C | -2/10 °C |
ma | -5/6 °C | 1/11 °C |
di | -2/7 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2640 m | -6/5 °C | -5/2 °C | -10/0 °C | -11/1 °C | -8/5 °C | -5/6 °C | -2/7 °C |
| Dal 1710 m | 0/10 °C | 1/9 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -2/10 °C | 1/11 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2537 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
wo | -5/6 °C | -1/12 °C |
do | -4/2 °C | 0/11 °C |
vr | -9/1 °C | -5/7 °C |
za | -10/2 °C | -6/8 °C |
zo | -7/6 °C | -3/12 °C |
ma | -4/7 °C | 0/13 °C |
di | -1/8 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2537 m | -5/6 °C | -4/2 °C | -9/1 °C | -10/2 °C | -7/6 °C | -4/7 °C | -1/8 °C |
| Dal 1550 m | -1/12 °C | 0/11 °C | -5/7 °C | -6/8 °C | -3/12 °C | 0/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2625 m | Dal 1940 m |
|---|---|---|
wo | -6/5 °C | -2/10 °C |
do | -5/2 °C | -1/9 °C |
vr | -10/0 °C | -6/2 °C |
za | -11/1 °C | -7/6 °C |
zo | -8/5 °C | -4/10 °C |
ma | -5/6 °C | -1/11 °C |
di | -2/2 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2625 m | -6/5 °C | -5/2 °C | -10/0 °C | -11/1 °C | -8/5 °C | -5/6 °C | -2/2 °C |
| Dal 1940 m | -2/10 °C | -1/9 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -4/10 °C | -1/11 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1767 m | Dal 1718 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 0/9 °C |
do | 1/8 °C | 1/8 °C |
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -5/7 °C | -5/7 °C |
zo | -2/9 °C | -2/9 °C |
ma | 1/10 °C | 1/10 °C |
di | 4/11 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1767 m | 0/9 °C | 1/8 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -2/9 °C | 1/10 °C | 4/11 °C |
| Dal 1718 m | 0/9 °C | 1/8 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -2/9 °C | 1/10 °C | 4/11 °C |
1-4 van 4 skigebieden




